Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Dave!
Pontosan GOLDfren S3 racing type014. Az ára három évvel ezelőtt 4390Ft. Gyakorlati tapasztalat nincs róla, mivel a motor árába alkudtam bele, de még nem kellett cserélni... A boltot viszont szeretem, jó a hangulata, az árak aránylag jók, és belpiacos gépekkel is foglalkoznak. Ugye sok kereskedő elküld, hogy menj oda, ahol vetted a motort... Na én ott vettem... :) Kinek milyen tapasztalata van boltokkal? Alkatrész, tartozék ügyben. Üdv: Satis
Szia Satis!
Köszi az infót. Emlékszel a típusra is?
Szia Satis
A páromnak szinte még minden új .Nem vezet motort csak mögöttem szeret ülni .Kíváncsi leszek erre motoros talira ha összejön és jó idő lesz hétvégén...
Üdv.:Ády
Szia Dave!
Én az RMC-nél vettem Goldfreen, olyan 4pénz fölött kicsivel. Elvileg kopó alkatrészekben naprakészek. Lehet van jobb is, én még nem próbáltam.
Passzolom milyen került bele, nem emlékszek. Csabán a két sarokra lévő boltban csinálták, sok minden mással együtt. Nekem otthon nem igazán van felszerelésem a bütyköléshez meg nem is értek hozzá.
Üdv Paja1.
Írtad, hogy cseréltél már fékbetéteket. Meg tudnád adni, hogy milyen típust vegyek hozzá és hol? Köszi!
Kobra111: uhh, pedig megnéztem volna élőben a gépedet!
Kuriózium.
Szia Paja1!
Nekem végülis eladó a sportpuff, ha kellene. :)
Ma eladtam a gyönyörűségemet... már most nagyon hiányzik...
Motorral biztosan nem tudok ott lenni a találkozón.
Szia Paja! Ha egyszer sikerül összefutni, ne felejtsük el ezt a kipuf témát! Ki készít, hogy és főleg milyet? :) Üdv: Satis
Szia Adam! Körülbelül el tudom képzelni:) Én itt lakom Tököl mellett, régebben egész kellemes motoros élet volt erre. Végül a párod hogy viselte? Kezdő motoros, vagy csak a drag volt új neki? Üdv: Satis
Igen szeretnék hallgatni szellős kipuf rendszereket a Xelvisen. Ha tetszik akkor lehet nekem is összejön majd egy. Ismerős csinál dobokat, az ő CBRjén tetszetős darab díszeleg :)
Szia Dave!
A kipura én is kíváncsi vagyok! :) A hétvégén nekem a vasárnap délután a jó, hogy motorral az még nem biztos. Ezért ne legyek mérvadó, ha valami alakul.
Szia Gábor! A gondos előd biztató jel, ha nincs a motoron a szokásos sokgazdás magyar kókány nyoma, akkor nagy baj nem várható. Inkább a karbantartásra kell gondot fordítani. Sok sikert! Satis
Szia Paja1!
Úgy gondolom akár motorral, akár gyalog találkozunk, akkor is szívesen látunk. Még rugalmas a téma, nincs lefixálva a mostani hétvége.

Ha sport kupura gondolsz, én azzal vettem a motort, csak leszedtem. Nekem hangos volt, de a hangja dögös. Ha kiváncsi vagy rá, akkor talira felteszem. Esetleg, ha ilyet szeretnél, megbeszélhetjük.
Szia Bodoadam!
Igen, szívesen jövök. Várunk Téged is.
Képekre kiváncsi leszek.


Srácok, körkérdés!
Hétvégén kinek, mikor, hol jó?
Nekem bármelyik nap és óra ok, csak fixálni kell előre.
Pl. helyszínnek Dunakeszi és onnan egy közös gurulás Vác és környékén? Úgy sejtem van közöttünk olyan, aki ismeri azt a részt.
Hali Satis és dave78! Köszi a tippeket, ezek szerint fogom majd beállítani a fordszámot. Nem sokat tudok az előéletéről sajnos, egy megbízható gondos gazditól vettem 44.000 km-rel és olaj meg szűrőcsere az biztosan volt már idén. Gumik jók, de inkább öregek mint kopottak. Az évjáratot sehol nem találtam rajtuk. Karbipucolásról fogalmam sincs, nem tudom mennyire figyelt ilyesmire az előző tulaj. Ha meglesz a vizsga tesztelem a gépet és referálok majd a tapasztaltakról. Addig is széles utat! Gábor
Hoppácska. Hasonlít az enyémre, csak én nem tudom ilyen jól kezelni :( Döntésnél mindig előbb ér le az én lábam mint a motor bármely része. Kb 190 magas vagyok ráadásul a lábaim hosszúak, így csak úgy kényelmes ha a talpam a vízszintestől jobban elétér, így nem feszül a bokám, így 46os tutajok lógnak lefele oldalt...

Hiányolom az órát a műszerfalról. Elkezdtem nézni Xelvis videokat a tecsőn erre mit találok... Analóg óra installáció Xelvisen! (elnézést ha már ismerős)
Nem tudok motorral menni ha most hétvégén lesz, akkor sem ha kövi héten lenne. 200 km-erre van a bringa otthon :(

Beszéltem apával, átment a műszaki vizsgán, megkapta 2 évre a pecsétet :) Reggel hívott, hogy megállt a motor, valószínű kifogyott a benzin, mondom csavarj egy fél kört a csapon, tartalék még van benne. Nekem nem szokott megállni ha elfogy a lé, általában időben észreveszem, hogy nem veszi a fordulatot és átállítom tartalékra, aztán gyorsulok is tovább úgy 5 mp múlva. De apa nem nagyon szokott motorozni, így nyilván nem fogta a jelet.
Nekem egyszer pont előzés közben maradt abba a gyorsulás, kicsit cinkes volt, hogy beérek az autó mellé, szembe nem jön semmi és szépen visszakúszok mögé :D Akkor lett volna galiba ha közben más is előz velem együtt.
Vizsgaidősuckra szerintem már motorral fogok feljönni Pestre, ha az idő is úgy kívánja. Akkor lesz talán időm a környéket is bejárni egy kicsit.

10k huf/hó őrzött parkoló jó árnak számít? Eddig azért se hoztam fel, mert nem tudtam volna kihasználni, az hogy megyek vele 2 napot 2 hetente nem ér meg 10000 magyar forintot.
Szia Paja1
Énszerintem azzal jössz amivel akarsz,(igaz úgy volna jobb ha a mocidat is láthatnánk )elég sok képet mutattál a motorodról (persze attól még kíváncsiak vagyunk rá,ha véletlenül mégsem tudsz jönni motorral...).Szellős kipufogó? Akkor ajánlom hogy elgyere és mindegy mivel,biztos vagyok benne hogy lesz egypár szellős kipufogó
Igen, olyan gumi van hátul. Elöl már nem emlékszem, de azt tudom, hogy az 5 milivel alacsonyabb az eredetinél, ezért akkora a hézag a sárvédő és a gumi közt.
A hátsó meg meg már lassan cserés, de szerintem a mai műszakit még elbírja. Tegnap megcsináltam rá az indexet, faxán úgy villog ahogy kell, de még azt is finomítani kell, eltörött az egyik csatlakozó, nem bírta a nyomást, így elég lazán van csak benne. 20 forintos tétel, ha hazaérek veszek egy új sarut (én balga most csak annyit vettem amennyi kell, nem számoltam azzal, hogy az egyik el fog törni). De a műszakiig ki kéne bírnia, tegnap mentem vele haza, azt bírta.
Tegnap még állítottunk egy kicsit az első féken is, most már úgy érzem határozottam a nyomáspontja.
2 hét múlva olajcsere lesz rajta eszközölve.

Hogy miiii most hétvégén lenne Xelvis találkozó . Gondolom nagyon gáz ha motor nélkül megyek... Tegnap jöttem fel Pestre, a motor meg ma fog műszakizni, apa viszi el Csabán - remélem nem kötnek bele -a hátsó gumi miatt eléggé rezeg a léc, nem gondoltam volna, hogy már mára kap időpontot, mikor tegnap intézte fater délután.
Hol és mikor lenne találkozó? Mert ha mégsem olyan eget verő taplóság bringa nélkül megjelenni akkor mennék szívesen sok Xelvist meg más VT250et megcsodálni. Vinnék kis fényképezőt az lövöldöznék párat meg vennék fel videot a kis kompaktommal.

Van akinek szellős kipuf csücsül a kerék mellett? Arra különösen kíváncsi vagyok :)
most hétvégén én csak vasárnap tudnék menni a találkozóra.
Szia Dave78
Utólag köszi
Nagyon jó volt a hétvége Kunmadarason .Akkor most hétvégén jönnél Te is a talira ha lesz és összejön a többiek részéről?Hmmm... most már csak helyszín és kell majd Nekem megfelel a hétvége csak legyen jó idő majd Kösz hogy nem hagytok ki
Üdv.:Ády
Ui.:Képek Kunmadarasról később lesznek
Szia Satis
Megjöttem Kunmadárról
Fergeteges hangorgia volt ottan szegény párom egyáltalán nem erre számított (most volt először ilyen jellegű találkozó-versenyen...)mit mondjak róla?Akik voltak már ilyen helyen azoknak nem kell ecsetelni hogy milyen lehetett .Jól hallottam hogy most hétvégén lenne egy tali?Üdv Junior a szűkebb családomban
Szia Paja1!
Szép ez a gép, minden egyben van rajta.
Jól látom, hogy Bridgestone BT-45 gumid van? Én ilyet vettem idén márciusban előre, hátra és nagyon bevált.