Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Valakknek nincs vèletlen sp2 üzemanyag szintjelzője?
Sziasztok! Volna egy par gyari sportlegszurom elado. Sp1-Sp2-höz valo, lehet h Firestormhoz is jo, nem tudom. Alig hasznalt, tiszta belül. Ár megegyezes szerint..
Szia!

Nem tudom aktuális-e még a hirdetésed, elég régen raktad ki a fórumba, a Honda VTR 1000F, bukógomba felfogatás érdekelne gombával együtt. Válaszodat előre is köszi!
Üdv!

ELADÓ - Honda VTR SP1 GIVI Plexi:
http://olx.hu/hirdetes/honda-v...
Szia! Ezen a linken a 15-ös tétel. Itt nagyjából mindent megtalálsz.link
Dicsértessék!

Valaki tudja, hogy angolul hogy nevezik nevén a hátsó lábtartót? nem magát a "peg" részét, hanem amire a kipufogó is rögzítve van, mert kéne nekem egy jobbos és ebay-en próbálok keresgetni inkább kevesebb mint több sikerrel... ( Vagy van e elfekvőben valakinek )
Sziasztok!

A linken találtok VTR 1000F komplett futóművet, alkatrészeket, idomzatot, tankot, PUIG sötét bubis plexit. Érdeklődés esetén hívjátok a megadott telefonszámot!

http://olx.hu/hirdetes/honda-v...
Szia. Engem érdekelne a plexi,és a két tükör. Tudnál esetleg árat mondani? Köszönöm.
Attis ... Nálam már láthattál fehér műszerfalat
Még az első dolog volt anno amit megcsináltunk
Szia!

A baloldali hűtőről tudnál képet küldeni?
honda vtr 1000 f alkatrészek bontásból . motorikus allkatrészek is vannak henger,dugó, lendkerék stb eladók 06-70/427-51-50
Igen, a mail címedre.
akkor írsz egy címet és hogy pontosan milyen tankra gondoltál?
Ha ha ha. Az en tankom majdnem 110 literes!
Persze.
elvállalod?
Sziasztok!

Valaki megtenné, hogy megnézi vagy ha fejből tudja az is jó, hogy a hűtő ventillátorjának hova van felfogatva az a vezeték aminek a végén egy kör alaku saru van.
Sziasztok!
Csináltunk egy előzetest! :)

Honda VTR 1000 SP2 Trailer
Sziasztok!
VTR 1000 F-re szereték váltani,és az lenne a kérdésem,hogy mennyire észrevehető az első szériás,és a második szériás közt a külömbség.
Az LCD kijelzőt,nagyobb tankot tudom,olvasgattam külföldi fórumokat,de van-e egyébb említésre méltó dolog.
na de milyen tankról beszélünk? és mennyi időt vesz igénybe egy ilyen művelet?
Én ledezek át műszerfalakat. 1 tank benzinért szoktam csinálni...
Valaki innen volt Balatonkenesén a motoros találkozóval egy fekete SP2-vel a Kawasaki pavilonnál?
Hello!
Az csak annyi volt, hogy bementem egy autóhifis emberhez itt a szomszéd városban és megkértem, hogy ha van rá mód, akkor cserélje ki tejfehér ledekre a narancs színűeket. Ha jól rémlik akkor 5050-es SMD ledek kellenek hozzá, de már elég rég volt. Annyit még, hogy cirka 1hónapot kellett várnom amíg kész lett, de megérte mert azóta sem láttam ilyet. :)
most néztem a képeid és azt szeretném kérdezni, hogy a fehér világítást, hogy oldottad meg?
köszönöm szépen.