Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, direkt be van kötve.
Ráadom a gyújtást és világít. Tuti, hogy sokkal jobban leterheli az akksit mint a gyári halogén, de akkor sem értem ezt.
A lámpád az indításnál rajta van? Vagy amikor ráadod a gyújtást?
Vagy miután a motor beindult, manuálisan te kapcsolod fel?
köszönöm. ráment :)
Én nem tudom, de talán a service manual segít!
http://www.rc51.info/RC-51/nam...
Sziasztok!

SP1-re jó az SP2 ülése?
Hali srácok!
Egy rejtélyt szeretnék megoldani!
Hosszabb állás után (min. 2 hét) tapasztaltam a motoromon, hogy pöccre indul, de miután megyek vele 10-15 percet és leállítom utána az istenért sem akar beindulni, sőt még a műszerfalat is lenulláza, alig tekeri az önindítót. Na nem ez a pláne! Hanem békénhagyom, várok 10 percet és utána pöcc-röff, mintha semmi sem történt volna! Na, ez lenne az a rejtély!
Ja, VTR 1000 F-em van, még a gyári akksival (5 éves, és már meg volt a kimérés is, 5000 fordulaton 13,5 V), és bi xenon fényszóróval virítok!
B.Ú.É.K.!
Sziasztok!

Korábban kerestem fejidomtartó konzolt SP1-hez. Valaki írt is, hogy van, de nem tudom ki. Estleg ha olvassa, akkor légyszi írjon!
Elképzelhető. Egy képet tudnál küldeni?
Kinti papìros 2001-es R1 csere érdekelhet?
Sziasztok!

Érdekel valakit egy VTR SP1-es? Műszaki van rajta. Kuplung lamellákat kell benne cserélni illetve a bal oldalára eldőlt. Lényegesen a piaci ár alatt.
Jól van köszi, asszem akkor minden infó megvan a beállításhoz.
Most viccelsz ugye? Honnan tudnam ezt megmondani? Talan olyantol kellene kerdezned aki CSAK ilyen motort csinal mindennap.
Indulj el egyik iranyba es rogton latod merre indul el a 2 oldal vacuum. A lenyeg hogy osszehozd egyenlore kozel alapjarat magassagaban.
köszi, és még annyi hogy ha mondjuk az elülső hengerben nagyobb vákuum van akkor merre kell a szinkron csavart tekerni? Tehát hogy vannak az irányok?
Elvileg mivel a csap zart azaz a membran nem ereszt at igy nem szamit annelkul vagy azzal szinkronizalsz.
Hali, karbiszinkronnál Firestormon változtat valamit a hátsó henger vákuumán méréskor hogyha rajtamarad a tankcsapon? Gondolom úgy illik beállítani, ahogy üzem közben is működik.
Hali!
Nekem van egy eladó fejidomom ha érdekel csörögj rám.
20-596-8172
Üdv:Vinkó
Egyébként itt letölthető a VTR-F szervízkönyve is akár, amiben minden le van írva mit hogyan kell csinálni:

http://www.manualedereparatie....
Még jó hogy simsonról ültem át VTR-re. Sztem megvan a megoldás.
Ilyet bárhol veszek, hatlap részt levágom, 1 anya 1 egy rákontrázva és kész is. :)
http://www.bercsekft.hu/motoro...
Köszi
Ok. Egy kb 10mm hosszu 5-os csavar lehet imbusz vagy phillips. Majd a fejre huzod a muanyag csovet.
Nincs ilyen ismerősöm... :/ Marad a csavar kifúrás... :)
Peldaul
Fuuu erre nem tudok mit mondani. Otthon nekem tuti van. De mondom könnyű csinálni egyet. Esztergányos ismerősöd van? Lerajzoljam? Nézd meg milyen menet. M5?
Amúgy az rejtély hogy ilyen adaptert miért nem találok neten itthoni boltban. Nem lehet vízgázosnál venni?
Köszönöm a segítséget, megpróbálom megcsinálni.