Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szívesen!
A V2-es azért rezeg, de én a lábtartókon nem veszek észre semmit. A markolatokon érzem picit, igaz nem a gyári kormánysúlyaim vannak. Volt már bontva a blokkod?
újra:

Köszönöm a segítséget!

És valakinek valami tipp arra, hogy minden fokozatban 5ezres fordulaton és felette, rezeg/vibrál a motor, főleg a lábtartók. Miért? Minden a helyén van. semmi nincs kilazulva.
Köszönöm a segítséget!

És valakinek valami tipp arra, hogy minden fokozatban 5ezres fordulaton és felette, rezeg/vibrál a
Solomnál a pont! A szekunder áttételed módosítva lett.
Srácok!
Firestormhoz van valakinek eladó dynojet kitje?
Sportlégszűrő is érdekel!
Köszönöm a segitsèget,valoszinü hogy elfelejtem ezt az under trail tèmàt mert putràlni nem akkarok inkàbb rakok bele egy ledes integràlt làmpàt.fejidomra is szüksègem lenne szerintetek utàngyàrtott vagy gyàri?
Srácok! Teljesen mindegy hogy milyen áttételt használtok, adott sebességfokozatban, adott fordulatszámnál mindig ugyanazt az értéket mutatja a sebességmérő! Mivel itt nem a keréken történik a mérés!
Ha a váltó nincs változtatva, akkor ez minden F-nél ugyanaz! Ha nem a gyári áttételt használod, akkor van eltérés a valós és a mutatott sebességed között! Így a km-ek számolásában is.
Szia!

Azt tudom biztosan, hogy az enyém 6.ba 4000Ford/120kmh mutat, és nincs leáttételezve, gyári gumiméret.
Nálam még van egy teljesen használható undertail, amivel mellesleg jól is néz ki az SP1-SP2 hátulja.
Üdv!

A múlthéten sikeresen teljesítettünk egy horvátországi nyaralást motorral, melyben hű társam volt az én kicsi VTR 1000F-em (`98).
3 motorral mentünk VTR, 929 RR, és egy GSXF. - Ennyit a felvezetésről.
Ugyanazon a helyen nullázta a mindenki a km számlálót és feltűnt, hogy a VTR-emé 187 km-et mutatott, még a kollégáké egyetemlegesen 176 km-et. Utána elkezdtük nézni a sebességeket is 140-145 között mentünk (929; GSXF), nekem kb 160-at mutatott az órám.
Annyit szeretnék kérdezni, hogy akinek ilyen motorja van nekik a fordulathoz viszonyítva hogy alakul a sebességük?
Nekem a következőek:
6-ban 3ezeres fordulat 90 km/h
6-ban 4ezeres fordulat 120 km/h
6-ban 5ezeres fordulat 150 km/h

Válaszokat előre is köszönöm!
Szia!

Tudnál küldeni képeket a címemre?
Ha kell valami küld el a listát... pl komplett pályaidomból és kínai utángyártottból is akad pár garnitúra.. :D
Sajnos csak tapasztalatom van vele... ULTRA SZOPÓ!
Mindenképp ajánlott a gyári kvázi félbevágása,hogy legyen ami tartsa az akkut illetve a computert és a többi elektronikai kütyüt,valamint a csomagtér se vesszen el...
Van hozzá mintám is amit csak műanyagoshoz kell elvinned illetve akad vagy 3féle a garázsban valamint hozzávaló lámpa opciókban is bővelkedem... :D
Helló.van vtr em szeretnèk rà màsik fenèklapot (under tray)beèpitett ledes làmpàval nem tudjàtok hol lehet beszerezni?csak az e bay on làttam, evel valakinek tapasztalat?
Lyukak biztos nem gyáriak, lehet, hogy onnan prüszköli ki az olajat.
Enyémben 53000Km- van, de csak benzint prüszkölt fel amikor nem volt jól beállítva a porlasztó, olajat nem.
az olaj a minimum felett van picivel. mikor hozzám került,a max alattt volt picivel. tehát valamennyit csak eszeeg
Azok a lyukak egyáltalán nem odavalók
Óra szerint 43.000 van benne.
8 hónapja van nállam,egyre inkább úgy tűnik hogy majd készer ennyi van benne,vagy eddig csak tulaja volt nem gazdálya.
Az olajat nem esz,37.900-nál került hozzám,most lesz olajcsere.
Szelephézag-karbitisztítás-karbiszinkron is ráférne szerintem.
Azok a jukak a levegőszűrőben levő "fehér" dobozon sem gyáriak szerintem.
Itt a baj nem kicsi.... Mennyire eszi az olajat?
Üdv.
Enyémbe 50000 km van és csont száraz. Nem tűnik képek alapján túl egészségesnek.
Srácok!
Szerintetek ez így normális egy 1000F-ben?
Ment mail
Sziasztok!

Eladó egy K&N léevegőszűrő 1000F -be. Használt, 4000ft.
mailem publikus.

köszi!
Sziasztok

Meg tudja valaki adni a VTR-es Kutya telefonszámát? Motorszerelés ügyben. Köszönöm
Nem pont ezt az SP-t akartam megvenni, mert most nincs rá keret. De az a motor úgy nézett ki, mintha szalonból húzták volna elő. Kár érte
Elkèstèl megvetem:)bàr nem tartott sokàig mert egy kamion elgombàzta a parkoloban fèl oràra rà.ha valaki tudja hol lehet hozzà alkatrèszt venni ne tartsa magàban