Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy hogy tudom leellenőrizni, hogy baja van? Szétszedtem és a tengelyt ami szétnyomja a lamellákat gondolom kézzel nem lehet benyomni.
Szia!

Lehet, hogy a kinyomó szerkezet rossz, mert alig nyomja ki a tengelyt.
Sziaszok!
F-es VTR-re kellene nekem bukógomba.
Kinek milye van,illetve mit ajánlotok?
VTR SP1-hez keresek bal oldali lábtartót.
Szerintettek ez mennyire használahtó?

http://www.gunson.co.uk/item.a...

Ismeri valaki, használta valaki.?Ne adj Isten van valakinek ilyen?
Kibérelném
hmmm.
Nem találtam.
Magyarorszagon is kaphato tudtommal
Rendben. A barnett (nem tudom azárát), de gyanítom mire ideér (szállítás+vám) akkor szerintem már a gyári árában lesz.
Hello.
Hat jo kerdes. Mindket megoldas rizikos mert vagy jo lesz vagy nem. Nehez ebben tanacsot adni. Plane ha nem is latom. Meg a kupplung mukodese nemcsak a lamellaktol fugg hanem a ruggok es a kinyomoszerkezet allapotatol is. Tedd be a mar meglevo utangyartottat es meglatod. Ha tonkremegy akkor vegyel barnett vagy a legjobb megoldaskent a gyari lamellakat. Maga a csere nem nagy ido.
Szia! Elvileg van gyári bontott kuplung lamella. Még nem tudom milyen állapotban, de ha normális, akkor inkább azt rakjam bele, mint az utángyártottat?
Az már nem matek... Egy halálos dózis metafizikai térhajlitási elmélet halmaz... Lassan tengerbiologiai szakértelem kell hozzá... mert elsullyesztem!
Érdekel! Ha más opció nem lesz max muanyagossal átalakittatom mert az enyémbe integrált index+led tenger van... Azt nem szívesen dobnám ki...
stratusphere.hungary@gmail.com
Vedd meg az enyém. ;)
Ez plug & play, minden kultùrált rajta, tudom mit jelent a kultùrált, mert nekem is a csinos, de matekos 2 kerek lámpás megoldás volt a motoromban...
Ha valaki tudja hol lehet normális undertailt szerezni ne tartsa magában... Az enyémmel eleget szenvedtem!
Olyan megoldást keresek h az akksi is kulturáltan rögzíthető legyen... Az üléstakaro kulturáltan csukodjon (ne ujjnyi réssel)
És az undertail és a farokidom között se legyen 1,5centi rés!
Helló! Én is cseréltem valamikor régen az enyémben,keveset futott bontott gyárit vettem bele! Nekem valami olyasmi rémlik,hogy a gyári lamellák meg vannak jelölve mert eltérő anyagúak és nem mindegy melyiket hova rakod! Ha megtalálnám a régieket megnézném jól emlékszem-e!
Sziasztok!

Keresnék VTR 1000 F jobbos telócsizmát.
Akit tud segíteni az kérem szóljon!
Köszi!
Rendben. Remélem tényleg nem lesz gond. Még abban bízok, hogy találok valahol 1 lamellát
Ilyen hidegben jobb is...
Rendben. 10w40-el fogom használni.
Tapasztalatokat mindenképp írd le! Kíváncsi vagyok!
EBC van benne jelenleg... A 20w50 olajjal... Nekem működik... Nem csúszik... Egyelőre!
Egy biztos... Soha többé nem veszek mást mint gyárit... Lehet 2x annyiba kerül... De így még 3x annyi volt... A stresszről nem beszélve.
Ja meg a 26-os. Rakd ossze anelkul akkor. A belso nagyobb atmeroju lamella meg elso belulrol. Remeljuk jo lesz. Ha a fem lamella is uj akkor termeszetesen nem kell csinalni szemmit vele.
Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalatod így lelkiekben már fel leszek készülve. Akkor most végül gyárit használsz?
TRW-t kaptam . Ezek után csak abban bízom, hogy a szezont kibírja és utána rendelek gyárit. Amit linkeltél azon ott van a két gyűrű viszont a jobb oldalon a megrendelhetőeknél már nincs a 24-es.