Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mire a fecskék megjönnek szerintem már nem lessz meg jó vevő jó ár stb
üdv van hozzá mindenem ha a tc 610 idomjai megegyeznek biztonság kedvéért fotót kérnék
üdv. tud valaki esetleg egy te 610 -hez kapcsolási rajzot 2002-es évj.
hogy kell a generátort aksira kötni többek között :D

Nem rossz, nem rossz...már majdnem olyan jól néz ki, mint egy KTM

/na, ezért tuti ki leszek nyírva /
Sziasztok!

Tudtok erről valamit?Esetleg nézte már meg valaki közületek?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_te
_610_rendszamos-5519007

Elég régóta fent van!

Esetleg vélemények,akinek ez az évjárat van....

Köszi előre is!

Üdv : Zsolti

akár ide is : czako20@freemail.hu
Szép lett Jani
Nagyon fasza ez a sárkány Janikám!
Helló Mindenkinek!

Tegnap vettem egy Husqvarna TE 570-t A motor 2002-es és olyan kérdésem volna, hogy valakinek esetleg valaki nem tud hozzá idomszettet szerezni? Köszi
Valakit esetleg érdekel-e Sm610 2006-tól van egy kipufogó hővédő burkolatom, a hosszabbik burkolat. használt de jó állapotú. Akit érdekel írjon egy emailt aztán megegyezünk és persze küldök képet is róla.

turizsolt94@gmail.com
Boldog Karácsonyt Minden Huskysnak
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Van valakinek lendkerék védő gumija eladó te 610-hez?
GMB 132,5-1 felirat van benne.
Full szintetikus 10w-50 vagy 10w-60. Gyártó szempontjából: amit a pénztárcád elbír. Olajcsere: 2-3 pályázás után, max. 10 üzemóra. Amíg olasz volt a Husky, addig a gyár az Agipot ajánlotta.
Üdv.Az érdekelne hogy SMR510-be milyen olajat érdemes tenni?válaszokat köszönöm
szia nekem volt tc-610 10-15 üzemóra után olajcsere szigoruan mert nincs benn olajszűrő és ügyebár 1 idő után mit kever nyomorult motor az iszapot azt meg nem dijazza egyik alkatrész sem üdv Gyuri
Sziasztok! 1995 ös Husky TE 610 est használ (t) valaki? Vagy esetleg tapasztalatok? Érdemes megvásárolni? Nekem nagyon tetszenek a régebbi tipusok :D Köszönet, ha veszi valaki a fáradságot, és ir! :D
husky-t vennék tc570-et Van valakinek tapasztalata eről a tipusrol?Eddig hondám, yamahám volt ! Szerviz igény? alkatrész árak ? Ha valaki segítene megköszönném
40-50 ezer km előtt ne gondolkodj ilyen max akkor a krva sok pénzed van és szét hajtott motorod ami csak pályán ment....
Sziasztok
Husqvarna te 610 hez lehet kapni hajtókart? ha igen milyen árban vannak hozzá az alkatrészek?,
27ezernél nálam még hibátlanul működött egy vez.lánc cserével. azért beszélek múlt időben mert már eladtam
Sziasztok!

Egy kis segítségre, ill. tanácsra lenne szükségem. Van egy 2006-os sm 610-em. 18000km van benne, vez. lánc még korábban lett rajta cserélve, és az érdekelne, hogy érdemes lenne egy egy dugó gyűrű csere rajta, vagy nem? A motornak semmi baja nincs szépen jár, és ereje is van. A motor egyébként HG79-é volt.
Előre is köszönöm a segítő kritikákat ill. válaszokat!
Üdv.: Robi?
fabian_laszlo73@freemail.hu
"Csak pályamotor"
Adsz egy telszámot vagy emil címet?