Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak TE610? Mert enduro kerékszettet keresek WRE-125-höz...
sziasztok husqvarna te 610 bontot alkatrészek eladók 3 db bontodik érdeklődni telefonon 06304053450 és egyéb motorok bontása
Hali.
Van valakinek elfekvőben te510 2006-oshoz himba javító szettje? A teló aljánál levő adta meg magát. A többi jó, csak ez az egy kellene. Mekkora ennek a mérete?
Köszi.
köszönöm az ötleteket, javaslatokat megnezegetem majd oket :)
ha jól emlékszem nyomógomb a fényváltó szóval lehet valami szétugrott-elgyengült-elgörbült-stb benne
ha korrodáltak a csatlakozók érdemes finom smirglivel fényesre csiszolni
Igazából az ülés alatt vannak relék csatlakozók stb , az tud beázni vagy pedig a fej idomban van csatlakozó vagy a kormányon. De ha kokányolták akkor végülis bárhol lehet szigszallagos megoldás . :)
A kapcsolot megnezem koszonom az ötletet :) hat meg nemhiszem h javul mert ez kb 2honapja van jelen :)
Én a kapcsolót nézném meg a kormányon. Esetleg a relét meg a csatlakozásokat. Egyébként én várnék pár napot hátha kiszárad és megjavul :)
Azert kerlek szepen mert az előző tulaj kb 2 evet hasznalta ez alatt eggyetlen egyszer nem mosta meg és nekem a vasarlas utan 3 napomba telett... és volt olyan amit ez hozott le... na de ez nem is lenyeg inkabb az hogy mi lehet a gond? ( a motorom egyebkent ket kokanyolo mesteren ment keresztul tehat az enyem egy erosebb esotol is beazik....)
Minek erőlteti mindenki a magasnyomásút?
Szétbassza a láncot a kerék csapágyat kormánycsapágyat leszedi a matricát beázik minden villamos csatlakozó....
Egy negyed colos kerti slag meg egy kefe mindenre pont elég
Sziasztok! egy Te-510-em van és múltkor sterimóval mostam és beázott kissé az elektronikai része... Most az a jelenség van hogy beinditom megy a tompitott ahogy kell aztan kb 10mp mulva magatol felgyullad az országúti és nem tudom lekapcsolni meg semmi... valami ötlet?
Noh,akkor keresnem kell egy jó madárt aki megcsinálja nekem.
Te is jól bekezdted :D egyből gyújtás csere :( Sok sikert azért a picikéhez !
Sziasztok!
új husky tulaj vagyok :) (sm 610,2000 es évj)
Az lenne a kérdésem hogy valaki nem tud eladó gyújtást? álló,forgórész is érdekel!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_sm_510r-10133197
Ez azért furcsa, ugyanis tudomásom szerint motoroknál nem mérnek káros anyag kibocsátást, csak fékteljesítményt, de azt se mindenhol (nálunk pl. nem mérnek, mert nincs mivel). Szóval maximum a hangereje miatt buktathat, de azt se tudja mivel mérni, szóval...
Milyen kompresszió? Bocs,de Hülye vagyok a műszaki dolgokhoz,én csak a gázt húzom. Viszont tényleg gyengének érzem a motort. Azt hiszem a karbit nem nézettettem át,de rákérdek szerelőmnél. Hála istennek neki is sm610 van és érti is amit csinál. Ismerős mondta,hogy ne vegyek dobot. Inkább heréltessem ki. Ebből lehet cink műszaki vizsgán? Múltkor rádugták ilyen műszerre ami kimutatja a káros anyag kibocsátás stb és valamelyik határ felé mozgott.
Szia! Pontosan attol van hogy gyari. A gyari kipufugok nem nyitott rendszeru kipufogok es igy a hutesuk azaz a gazok aramlasa folyamatosan kering a dobban. Azaltal hogy nem tud kifele szabadon aramolni felmelegszik. Ez a jelenseg minden motor tipusnal robogotol kezdve a nagy 1000ccm-es sportmotorokig jelen van. Nekem ez a tapasztalatom es sztem ezen vitatkozni sincs mit, egyszeru fizika.
Hello! Olyan kérdésem volna , hogy a szerkezeten olyan szinten melegszik a kipuf dob hogy ami közel van hozzá idom megolvad.Gyári kipufogó dob van rajta. Eddig egy motoromon se tapasztaltam ilyet,általában még kézzel fogható hőmérsékletűre melegedtek,ellentétbe ezzel.Mitől lehet szerintetek ?
Meg igy is imádom XD
Az nagyon könnyen megeshet , mert járok be Szolnokra hetente többször is :) Neked is husky-d van ?! Összefuthatnánk ha van kedved !
Nem akarok belepofázni , de nem valamelyikőtöket láttam egy jó 2hete Szolnok városban egy piros Husqvarnán ?:D
Lehet . Az órája nem már neki , de haver cb1000R -ével lemértük . Mármint a végsebességet . Jó lenne lenne még valakinek itt a közelbe ilyen és akkor ahoz tudnám mérni , havernak van de az övé ijenktoros és sport változat 70 lóerő , az elmebeteg gép be sem mer vele menni szolnokra :DD Az a furcsa másik komámnak meg yamaha xtx 660-ja van nah az is injektoros de jóval kevesebb lóerő mint az enyém , és mégis jobban ugrik , viszont lassabb végsebességre . Úgyhogy nem tudom ... :) Videókon látom hogy ezt a tipust még 3.-ban is felszokták venni kerékre rákuplungolva , na hát én próbálgattam 3.ban már majdnem leszabájzásnál baszom ki a kuplungot rántom húzom minden de ott már nem jön fel az enyém ........ Minden esetre Pénteken viszem egy szerelőhöz akit ajánlottak szolnokon aki ilyen egyhengereseket szokott szerelni . Azt mondta átnézi és majd kiderül . :( :) De nem aggódok , mert megmondom őszintén így is szeretem ..... bármi is lesz a baj akkor is megtaláltam benne a szerelmet . :)
Na ez az egy biztos, hogy ezekhez nem sokan értenek itthon. És jellemzően szétbarmolják szegényeket.
Viszont még mindig azon a véleményen vagyok, hogy ha a 170-es végsebesség megvan (feltehetőleg pontosan mér az óra, és át van állítva az óra 17"-es kerékre) akkor nem lehet nagy baja a motornak. Egyébként nyitott kipufogó és fúvókázás után szoktak ezek egykerekezni gázra. Gyárilag szerintem nem.