Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annál csak az volt a nagyobb gáz,hogy a brembo is szart az egészre vagy nem jutott el a levél a megfelelő helyre,de nem egyszer írtam nekik, sőt olasz motorkereskedőknek is írtunk.... ott volt 1-2 aki legalább válaszolt.
első féknyergemből szivárgott az olaj, ott kellett tömítést cserélni. Ezen kívül még akartam tőlük valamit, de nem sikerült teljesíteni.
az a gumigyűrű egyedi eset volt és a husky kúrta el hogy nincs cikkszáma
cikkszám szerint bármit tud hozni a 2000 utániakhoz, még akár a gyári matricákat is
Miben nem?
van egy új képviselet Szeged környékén, de én inkább gyengének mondanám az ellátást, legalább is nekem nem tudtak segíteni.
Üdv!Hozzá értőktől kérdezném hogy 2005-ös 610-hez van e normális alkatrész ellátás,és 16000km mit jelent utcai használatnál.
Motocomplet gerecse mxon.hu
Én első körben a husky forgalmazót kérdezném meg
Pl a 450-es gyári tankidom ugyanannyi náluk mint a gerecsétől az után gyártott
Szia! Mik a tünetek?
Sziasztok! Husqvarna SMR 510 i 2008 évj.- hoz keresek gyári tankot! AC pumpa, idomok, tanksapka nem kell csak a csavarok benne legyenek.
Akkor meg nyugodtam meg még olyanom lenne hogy teleszkóp védő kéne rá mert ami rajta van törött azt hol tudok venni?
lötyög mint a tehén seggébe a paraszt @
az egész huskyban ez az egy idegesítő dolog hogy csilingel a tárcsa
igaz csak az első nagyobb sárig
Sziasztok! Nem rég tulajdonosa lettem egy Te510nek supermotora átalakítva. Lenne egy olyan kérdésem hogy az normális hogy a hátsó féktárcsám mozog? Kb 1cm-t A srác akitől vettem azt mondta ez direkt ilyen 'lengő tárcsa'
Sziasztok Hasznos lehet http://www.compare99.com/compa...
Kellene egy full rendszer az sm-re. Mit ajánlotok? Neves márkákból nem találok kipufogót. Magyarok jók?
B U É K! keresek gyári husqvarna hátsó sm kerékre 240-es 4 csavaros tárcsát 13-cm a lyukközéptől-lyukközépig ha lenne valakinek vevő lennék rá elérhetőségem az adatlapon :)
Sziasztok! Mekkora üzemanyagnyomásnak kell lennie a 2009es smr510nek?
Szia!Duda,indexrele stb.,rendszamos,muszakira keszitenem fol,akkumulator nincs benne.Fesszabalyzo van rajta a kormanyoszlopon.
A tartót levettem róla ,mert gondoltam hogy megolvad...
Valamit csinálni kell vele,mert így nem tetszik
nekem megolvadt a tartója, és elég kokszos a rendszám is
szóval érdemesebb úgy csinálni hogy ne menjen rá a füst
Sziasztok!
SM610- re tudtok valami megoldást hátra a gyári lámpa helyett? Igazából úgy szeretném megcsinálni,hogy visszavágni a hátsó sárvédőből és feljebb hozni az egészet. Csak az a gáz,hogy ha feljebb viszem a rendszámot,a dupla kipufogó fá fogja nyomni pont . Kibírja vagy leszakad?
generátorból mindig váltóáram jön
mihez kell? mert pl a világítás elvan a váltóval is csak egy fesz szab kell rá
Szia!Husqvarna te 410.Segitseget kernek,nekem a blokkbol valtoaram jon fol,ha jar a motor,hogy lehetne ebbol egyenaramot kihozni?Gyarilag van rajta egyeniranyito?Ha van hol a helye?Elore is koszonom!
Sziasztok Husqvarna wr 250 1999 évj 2000 évj a blokk a probléma 1 sebességi fokozatba kapcsoláskor nagyot kattan ,olajat cseréltem 1 sebességben kuplungkar behúzásnál nem húz vagy is kiold a kuplung mi lehet a probléma köszi a segítséget .
04-05-06 évjáratok a legbeváltabbak, mondjuk 98tól 2006ig lényege ugyan az, csak külsőre dizájnra változott. erős pörgős motor de nem üzemórás, könnyen tuningolható, ;-) és hibátlan a blokkjuk sosincs velük baj, nem is változtattak rajta semmit évek alatt. Brembo fékek jó márkás Telók stb stb, Minőségi cuccokkal szerelt Motor!! Amire kell figyelni az a olajozás, ezt mihamarabb ki kell kötni mert szar, így szokták megragasztani és utána szidni hogy szar a Husqvarna. kicsi az a olajpumpa vagy a tököm tudja de sok megragad miatta pedig Mikuni lenne, lényeg ha kutyulod mint egy crosst akkor sosem lesz baja ezt nekem hidd el. Fogyasztása tök korrekt egy 125cc 2t Motortól. gyári beállítással 5literrel elmegy ha nyúzod is. Ma már a alkatrész ellátás is javult pár éve rosszabb volt nagyon gyenge volt, bár a bontott cuccos hirdetések most sem érik egymást sajnos, nem úgy mint egy AM6-nál, de nincs is rá szükség szerencsére! Vásárláskor a Blokk hangja legyen jó akkor már nyertél, mint minden Motornak ez a költséges része, többi már apróság kiegészítő és kopó alkatrész. Kapsz hozzá Neten mindent ami kellhet. írhatnék még 100 oldalt róla mivel minden részét kiismertem évek alatt, de majd kérdezel és válaszolok :D
Ha kész meglesném