Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak az a baj ha nincs minden időben cserélve
de ez igaz mindegyik motorra
a régi japó vasak amik még akkor is mentek ha kilógott a belük, ehhez van szokva még mindig a nép
meg azért az sem mindegy hogy 600ccm-ből 45 ló jön ki vagy 60, a több lú több törődést igényel
Köszönöm szépen a segítséged!láttam hogy írtad bocs a bambáskodásért,csak az oldalon 2008-as évjáratúhoz nem találtam de így már más a helyzet,majd írok nekik ha kell valami.Gondolom abban is van némi irónia hogy ezek a motorok hamar szétperegnek,elég szerviz igényesek.Ha cserélve van benne az olaj stb akkor nem hinném hogy annyira hozzájuk kell babrálni
írtam már..........
irsz egy mailt az mxon@mxon.hu -ra cikkszámmal aztán villámgyors válaszolnak de a weblapon is van üzenetküldés
a cikkszámot meg megkeresed a part list-ben amit innen szedsz le http://www.husqvarnaoutlet.com...
fasza képes cucc el sem lehet téveszteni......
csak ha nincs rajta valami...akkor van baj.... valamelyik 610 nek az első fék karmanytú valahogy kimaradt a rendszerből talán az ufók elvitték :)
eddig más hibáról nem tudunk...
amikor kezdődött ez a domaszéki bolt akkor beszéltem a tulajjal azt mondta 2000 előtti gépekhez nehézkes a beszerzés, de az utániakhoz mindent lehet rendelni
és honnan szerzed be őket ?
Nekem 2006-os a husky aztán ahhoz is van minden...
A 2000 előttiekhez bajos az ellenállás
2009-től vannak fent ezen az oldalon is :S
Alkatrészek minden bizonnyal kaphatóak
Kérdezd meg a forgalmazót: mxon.hu
Hello!
a segítségeteket szeretném kérni!
2008-as Te610-ről.Azt mondják a legrosszabb évjárat mert Magyarországon kb semmi alkatrész nincs hozzá,elég szervizigényes és nem sokat mennek el anélkül hogy ne szerelnéd.Na most ebből nem tudom mi igaz és mi nem. Nektek mi az észrevételetek/véleményetek ?
A mágnest ragasztani kell...tipushiba;)
Mérd ki a tekercset meg a jeladót hátha ott a baj
A Bencsik meg árul hozzá bontott dolgot
Hello. keresek olyan embert akinek van tapasztalata ötlete vagy szakmai tanácsa 2005ös SM610re. Leszakadt a mágnes a lendkeréktől.... vettem egy új szettet egy kisebb vagyonért) lendkerék állórész... ma összeraktam. de a tünet ugyan az, nincs szikra. de már a cdi-től sem megy áram a vezetéken a trafóra úgy ahogy előtte is....nekem már nincs nagyon ötletem. cdi? hogy tudom kideríteni mi a megoldás? mert persze az alkatrész beszerzés sem túl egyszerű a tipushoz... Előre is köszi.
Sziasztok! Ha valakit érdekelne esetleg. http://m.jofogas.hu/zala/Elado_Husqvarna_motoros_kabat_41766582.htm?ma=1
Üdv.
Elviszed egy dekoroshoz és majd ő szépen ügyesen beméretezi,ha messze lakik belerakod egy dobozba az idomokat és köbö 1500 ból elviszi a posta az ország felére is ha kell,így le tudja méretezni és ha megkérded fel is ragasztgatja,vszeg nagyobb tapasztalata van benne mint neked.
Tessék,egyik ismerősöm hirdetése,ő elég rugalmas:
http://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=98bd44393cdda81b3df277ebd5a40c41
Ha az segítség akkor lefotózom az enyémet idomonként és elküldöm neked. Az idomméreteket meg a sajátodról tudni fogod.
OK,de honnan tudja a méretet? Hiába mutatok neki egy guglis képet
leszeded a part list-et aztán a matrica cikkszámokat elküldöd és jön a válasz ;)
amúgy a rendes dekoros tud csinálni uv álló nyomtatott matricát is a gyáritól sokkal olcsóbban
Nekem matrica kellene az sm610-hez. Domaszékiek mennyiért hozhatják? Találtam neten a husqyparts.com-on matricákat. Tűrhető árakon,de állítólag hónapok mire ide ér. Annyit nem várnék. Habár még tél van Dekorosra nem bíznám,szerintem nem tudják megcsinálni rendesen vagy igen?
Azért írtam gumi gyűrűt
A 450-hez minden volt eddig. Még ilyen kicsike dolgok is mint pl a kiegyenlítő tartály sapka
Az nem lógás hanem úszó tárcsa
Tehát direkt mozog, igazán nem tudom mi késztette őket erre a megoldásra....
Szia! Az enyém is lóg rajta
köszönöm
mxon.hu


Áruház információk

mXOn, H-6781 Domaszék Tanya 266/M
Vedd fel velünk a kapcsolatot 0662 / 284 - 191
E-mail: mxon@mxon.hu
Bocsi nem jól fogalmaztam a szegedi márka képviselet elérhetősége kellene köszönöm
freemailpeter@freemail.hu
Szia tudnál írni elérhetőséget ?