Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A márkafórumon még Karesz írta nekem valamikor?

"Gyertya csere:
Lehetőleg akkor kezdj bele, amikor kevés benzin van a tankban, ha nem akarsz vele birkózni!
Ja, és ne legyen meleg a motor.
1. ülés le
2. a tankot rögzítő csavart 12-es kulccsal ki.
3. üzemanyag szintjelző csatlakozóját szét. A tank bal oldalán található.
4. a tank túlfolyó csövét le kell húzni, ehhez finoman meg kell emelni a tankot, egy vastagabb fekete csövet keress, ami a motor bal oldala felé van kivezetve
5. passz! Vigyorog Karburátoros modellnél ....
Közben találtam róla leírást, a szervíz manuálban http://www.hyosungklub.hu/down... 52.oldalon.
Szóval ott azt írja, hogy EFI modellnél az üzemanyag pumpa elektromos csatlakozóját, és két benzincsövet kell lehúzni.
Egyébként, ha finoman megemeled a tankot, és alá lesel, úgyis látszik, hogy miket kell kikötni, lehúzni, hogy le tudd venni.
6. ha minden le van kötve, akkor kicsit megemeled a tankot, és finoman jobbra-balra mozgatva lehúzod hátra.
7. bekened azt a két gumit szilikonzsírral, hogy majd könnyen menjen vissza a tank.
8. a hűtőt vagy leveszed, vagy csak az alsó rögzítő csavarját veszed le. Nekem elég volt csak az alsót kitekerni, akkor tudtam annyit billenteni rajta, hogy hozzáférjek a gyertyához."
köszönöm a fesszabályzós segítségeket..holnap valószínűleg meg is kapom....16 480 ba vesztegetik most.
viszont tudnátok segíteni, hogy a tankot, hogy szedjem le?
apróbb észrevételek könnyítések is jöhetnek. köszönöm:)
Nem lehet megtalálni, telefonon kell rendelni!
Köszi az infókat!
1cm vastag a szivacs és szinte bármelyik motoros boltban 1000 Ft alatt meg kell kapjad. Táblában árulják (ne ijedj meg nem nagy :) ) 1 táblából 3db szűrőre való jön ki. Kell még hozzá szűrő olaj is, de az a sport légszűrőhöz is szükséges lenne. Mosogatni nem szoktam, mindig cserélem. Sok sikert hozzá! :)
Köszi erre nem is gondoltam. Nagyon profi!

Szivacs milyen és honnan beszerezhető?

Még jó hogy nem dobtam ki a régi szűrőket, így hasznossá tehető.
Alakítsd át a szűrődet szivacsosra. Kanyar a kipufogó nyitásakor már ezzel a szűrővel hangolta össze nekem a rendszert. Egy szűrőcsere néhány száz Ft-ból megvan. Így néz ki:
köszi választ. segítenétek annyiban, hogy belinkelitek itt nekem az univerzális fesszabályzójukat, mert nem találom.... köszönöm előre is.
üdv: Kolee
A Castrol ActEvo 10W40 az résszintetikus (ilyet szoktunk tenni mind a kis GV-be, mind az F650CS-be - bár utóbiba most MOL-t töltöttem puszta kíváncsiságból, meglátjuk, hogy működik vele - egy plusz pont máris jár neki, mert rendesen visszazárható a flakonja, ami a Castrolról nem mondható el). A 10W50-ek asszem már teljesen szintetikusak szoktak lenni.
Tudtommal ők gyártják, így nem tudok más helyet javasolni.

Én tőlük rendeltem valamelyik nap délután telefonon, másnap délelőtt a kezemben volt úgy hogy egy centit nem mentem érte.

Nyugodtan rendeld meg tőlük.
valamint már kérdeztem régebben, de nem tudjátok h a 25 kw-os fojtás mit takar? kipufogó van szűkítve
, vagy karbiba fúvók csere kel vagy mi lehet?
köszönöm szépen..:) egy linket tudnál adni, hol szerezhetem be...mert az a kelle motor nem tetszik nekem.. köszönöm széles utat:)
Nem engem kerdeztel ugyan de nekem is olyan van. A furatok passzolnak, a csatikat viszont át kell rakni a gyarirol mert ezen nincsenek. Otthon szerelheto kategória a feszszab csere.
Karesz....sajnos hasonló problémám van..a motor nem illetve alig tölti vissza az akksit... mérések alapján arra jutottunk, hogy fesszab lesz a ludas. láttam, hogy Te univerzálisat rndeltél a kelle.hu-n ....az érdekelne, hogy az univerzálishoz a csatlakozókat át kell alakítani? nagy munkával jár? meg a felfogatása passzol?
köszönöm előre is üdv: Kolee
én voltam. Tegnap láttalak a cég előtt dél körül de nem láthattál engem.
Ehhez vélemény, megéri-e, hányszor lehet mosni?
http://filtershop.hu/spd/448_1...
Ha te voltál a fekete 650-es Hyosungal akkor igen! :D
Nekem sem jó sajnos.
Kérdésedre talán választ kapsz, a 248. oldalon, a 6162 számú hozzászólásban.
Ha nem, akkor kérdezz még!
üdv mindenkinek.egy kérdés.ha a motor kis mértékben tölti vissza az aksit annak mi lehet a baja? illetve ahoz bontani kel a gépet vagy nem?
csö veled futottam össze a múltkor a gumisnál?
Zob
Gyere nyugodtan jó lesz! Én mondjuk Nyíregyről megyek,de úgy is "útba" vagyok neked ha arról jössz(Kisvárda felől).
Köszönöm!
Ez érdekel engem!
Azt hiszem ezek mind teljes (full) szintetikus olajok.
Én is használtam már a Castrolt nekem se volt rá panaszom, szépen csinálta a dolgát. De azt hiszem, Kanyar mester javaslatára át álltunk a 10w 50-es olajokra. Ebből én máig az ELF Moto 4xt tech 10w 50-et használom. Erre sincs semmi panaszom, de lehet, hogy a Karesz féle Petronast fogom legközelebb kipróbálni.