Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha az olaj betöltőnél szivárog az olaj picit akkor egy tömítés orvosolja ezt? vagy mi lehet a baj? meg van húzva rendesen.
nagyon szépen köszönöm.remélem nyerek vele valami kis erőt a gépbe:)
Porlasztót meg itt találsz.
http://www.ebay.com/sch/i.html...
Itt találsz megoldást a furat megszüntetésére.Igaz más típus,de ha megnézed hasonló és szerintem "vissza" is fúrható.
köszönöm:)
Mikuni BDSR39

Régebbi SV650-en is ez van.
szerintem ez a gt 650 r gyári karbija és kb se márka se semmi nincs ráírva. már próbáltam . valaki esetleg tudja milyen van ezekben?
köszönöm azért:)
Ha felírod a karbi márkáját, és típusát, akkor lehet találsz képet róla a neten.
Google-nak van képkeresője.
heló mindenki!:)
valaki tök véletlen nem szereli a karbit mostanság?
ha igen csinálhatnátok nekem pár képet a vákumos részről.
"súber kocsi" azt hiszem a neve annak ami engem érdekelne:)
köszönöm:)
Nincs mit!
köszönöm a segítséget.:-) ismént
Amit ide másolok, az idézőjelek közé, azt nem én írtam, hanem Puposteve a http://hyosungclub.hu oldalon.
De egyébként ezen az oldalon is vagy 5 hozzászólással a tiéd előtt leírta a kérdésedre a választ mayergabesz.

"A régi elem a panelra van beforrasztva és ráadásul műanyaggal leöntve . Gondolom, már szépen kiszabadítottad és kiforrasztottad... Ha nem, akkor segítségként annyi, hogy a fedő műanyag pacát óvatosan faragd le és a pákával vigyázva átmelegítve a maradékot, könnyen kiforraszthatod a régi elemet. Ne ragaszkodj az eredeti típushoz, mert az igen ritka. Ekkora méretben 3V-os elemet nemigen találsz. A számítógépek alaplapján és még sok helyen használnak CR2032-es elemet. Ez 3 Voltos és mindenhol kapható. Vegyél hozzá egy beforrasztható foglalatot (elektronikus alkatrész bolt, 100 forint sincs), erre a foglalatra forrassz vezetékeket és a vezetékeket pedig forraszd a panelra az elem helyére. Így legközelebb elég, ha a foglalatban cseréled a kimerült elemet! Ezt igen ritkán kell majd megtenned, mivel a CR2032-es elem 40-50-szer nagyobb tárolókapacitású, mint a gyári kicsike. A burkolatban bőven van hely. Én szigetelőszalaggal körbetekertem az elemfoglalatot és egy kis darab szivacsba téve lelógattam oldalra. A szivacsot azért használtam, hogy ne "kolompoljon" menet közben az elem. Negyedik éve nem kellett hozzányúlnom! Sok sikert!"
Üdv mindenkinek.Ha hiszitek ha nem ismételten egy kis segítség kellene. :-)))
Hyosung GT650R-ről van szó.Kiakarom cserélni a műszerfalba az órának az elemét.Tegnap szétszedtem de az elem a csatlakozókra rá van pont hegesztve. Úgy voltam vele hogy leírom róla a számát és így meg próbálok venni egyet és majd aki csinálja a kilométer problémát az majd megcsinálja úgy ahogy kell.Bementem egy óráshoz laikusként gondoltam hogy ha mondom neki hogy VL 621 van az elemen akkor tud egyet adni de nem így volt.Szóóóóóóóóval aki már cserélt elemet a gépében ö hogy szerezte be hozzá? Segítséget előre is köszönöm.
GS 500-as tényleg így volt fojtva, de hogy ez.... Azért előtte én összehasonlítanám a helyedben egy nyitott verzióéval... Akár fényképen. Vagy egyszerűen első körben megkérdezném az importőrt, hogy van fojtva, és mi a menete, ha szeretnéd ezt eltávolítani. El fogják mondani nagy vonalakban! Persze nyilván a hivatalos oldalát. De azért abból lehet következtetni. Ha most is 40-50 körül mondanak, abból biztos 6, vagy 12 (nem tudom, kell-e törzskönyvet cserélni) szóval 20-30 e -ért biztos nem csinálnak nagy dolgot rajta!
igen.sajnos ennyi. nem is a végsebesség a nagy baj, hanem a gyorsulás. most megpróbálom beragasztani a karbiba a vákumnál lévő kis kocsit, mert szerel szerint a régi suzik így voltak fojtva. és nekem tele van lyuggatva. fojtás van ebbe mindenütt:( kis fúvókák agyon fojtott kipu alig kap levegőt gyári szűrőn.de megoldom bármi áron:) elektronikával mit lehet kezdeni?:)
elértem, de sajnos elvitték addigra.nem is csodálom, hogy lecsaptak rá:(
500 ft bol megvan.
Bármilyen 3 v elem jó hozzá. Ami gyárilag benne volt az 621 3V 55ma elem. Gyakorlatilag itthon nem kapsz. Kicseréltem cr2032 re. Ennek tokot forrasztottak. Ez többek között azért jó, mert ez az elem kb 5x annyit bír. De fórumról loptam az ötletet én is.
honnan szereztél hozzá elemet? speckó elem kell hozzá? anyagilag hogy mozog?
Hali.
Az a sárga az zsugorfólia. Benne van az új elem, meg a foglalat. Ez már az upgradelt verzió. Szivacsfoglalatot is kap kizárandó a rázkódás okozta kellemetlenségeket.
üdv az a sárga valami az az orának az eleme? és ha igen az is a müszerfalban van?
Észreveszed! De mne ilyen kis alkatrészt keress! Mint a körmöd, kb akkora gyűrű, amire fel van cséávével vezeték. No ez két lábbal vana panelra forrasztva, (azt hiszem a két panel között) és az egyik lába szakad le. Javítás után nekem annó a szervizben (garanciális volt) ilyen olvadós műanyag pisztollyal oda is ragasztották a tekercset. Viszotn forrasztani lehet jobb, ha nem magad forrasztod, ha nemc sináltál ilyet, rádiószerelő vagy valami elektronikás embernek jobb, ha odaadod.
Ja tényleg
Bocsi akkor csak ügyesen!