Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali yo!
Gtr 650 2005-ösön volt. Azt nem tudom milyen fajta, nagyjából hasonlít a fazerére.
Nekem nem kell, nem tudom az árát, vidd el amennyiért neked megéri. Ha kell, fotózok, de csak éjjel kb. 11 re érek haza. Számom: +36 30 6200582
Hello Gabi mennyit kérnél a két tükörért illetve melyik fajta?
Alapjáraton a 13V az elég jó, de fordulaton inkább 14.5 körül kéne lenni, nekem ott körül mozog
Egy kérdés. ismént.
Meg lett csinálva a generátor vettem rá univerzális feszabályzót. Mennyit kellene töltenie az aksin alapjáraton? alapjáraton. KB: 13,5 voltot tölt, fordulaton 13 voltot.ez jó így? Vagy vágjam el a kis vezetéket? Menyinek kellene lennie alap járaton?
Hali mindenki!

Eladóvá váltak kacatjaim, úgymint:
- 2 db "R" tükör
- ugyanezen motor összesfékcsöve (gumi)
- gyári fesszab. (kipróbálás után kell csak kifizetni)
- túrakormányosításból származó bowdenek

Ár megegyezés szerint, de nem fog a földhöz vágni valszeg.
Köszönöm a segítséget.
A legolcsóbb megoldás talán: http://www.oxmotor.hu/index.ph... ezt nem ismerem, de nem gondolnám, hogy kevesebbet tudna. A shox-ost tudom, hogy működik, de abból a 4darab 7560, ebből meg 3000.
Itt van "olcsóbb" is,bár ez is nagyon drága.
http://www.motostyling.hu/webs...
Szia!
Shox-ban pl tuti, hogy van, 1890Ft egy darab, minden index elé kell egyet tenni. http://shox.hu/termekkereso?sk...
Segítséget kérnék ledes index beszelésével kapcsolatban.Fent van a gépen a ledes index, vettem hozzá relét,de nem működik.Kanyarmester ajánlotta hogy rakjak az indexhez ellenálást. Itt akárhova mentem minden hol egy kis pici valamit adtak nekem.nincs véletlenül ötletetek vagy internetes oldal hogy hol tok ilyet beszerezni?
Mellényúltam, szóval:
van egy kb 2 cm-es küszöb és mikor azon át döccent már tudtam hogy rossz az irány de már késő volt.De elég volt neki annyi lendület.Sajnos.
Nem kötekedni akarok, de ahhoz, hogy letörjön a lábtartó, igencsak jó nagy lendülettel kell nekitolni valaminek. Akár hátrafelé is.
Vagy már repedt volt a tartója.
hátrafelé szoktam betolni a motort, és ugye a lábtartó ha beakad akkor nem tud elhajlani mint előre hanem törik.
Jó, de hogy hoztad össze?
Üdv mindenkinek.Egy kis segítséget kérnék olyan emberkéktől akik otthon vannak a Hyosung gt650r elektronikájában. A problémám a következő.Át akarom alakítani a motort ledes indexessé.Vettem hozzá négy ledes indexet le is cseréltem rajta van a motoron,és ha rákapcsolom az indexet akkor folyamatosan világít.Tudom kell cserélni ledes index relére.Meg is vettem. El kezdtem próbálgatni a három lehetséges variációt. Volt amikor nem világított, volt amikor, egyfolytában világított, és volt amikor nagyon gyorsan berregett. Utána megláttam hogy az új relének a bekötése az ugyan az ami az eredeti reléé, úgy hogy vissza a vezetéket a csatlakozóba és próba.nem világít nem berreg semmit nem csinál.Visszadugtam az eredeti relét és egyfolytában világított.A kérdés az volna hogy egy ledes relét ki lehet e csinálni? Ennek a relének sima gyújtásnál is működni kell vagy csak járó motornál? Kilehet így nyírni a relét?Kell még valamit beépíteni a motorba hogy jó legyen? Az én elektromos tudásomat ez már meghaladja úgyhogy a hozzá értök segítségét előre is köszönöm.
Hidd el egy életre megjegyeztem a dolgot hogy hogy ne csináljam.:-)
Én már kb. ezerszer betoltam a garázsba, meg egyéb még szűkebb helyekre, de még nem tört le a lábtartó. Sőt a tükör sem, pedig már van egy csomó fekete csík a falon tőle.
Ma toltam be a motort a helyére és letört a bal lábtartóm.Egy picit pipa lettem.
bakker most eset le hogy ki vagy.Egész délután gondolkoztam hogy ki lehetsz de most már tudom.Majd egyszer összehozzuk a motor nézést.+ kerülhetünk is egyet ha lesz még jó idő.
Jaaaaaaaaaaaa
Így már tiszta
Akkor mondhatom, látásból ösmerem önt
Telefonos segítség? Egy kicsit konkrétabban.Akkoriban sok mindenkivel beszéltem telefonon, igaz kevés böszörményivel.Sajnos nem tudom ennyiből hogy ki lehetsz.
Viktor... csak vicceltem.... tavaly én mondtam tapasztalatokat a Hyosungról az Aldi parkolójában. Zoli én voltam a telefonos segítséged a vásárlás előtt.
Az adatlap meg csak egy dolog........