Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

#öregember

Üdv!
Őszintén megmondva nem tudom ki lehetsz, nem ismerlek...
Adatlapodon se látok semmit ami alapján felismerhetnélek
Intek én bárkinek, de általában motoron jobban elbambulok, mert az útra figyelek. Nem vagyok az a felvágós típus.
köszi a segítséget de egyedül nem fogok hozzá a szereléshez.Kivenni még kitudnám a műszerfelet de utána már kevés a tudományom, inkább rábízom olyanra aki ért hozzá.:-)
Nekem hasonlót a tórusztekercs produkált... Csak elvesztek a km-ek. HA így javítják, ahogy van, akkor marad ami most van. De ha az a bibi, akkor lesz ott még furcsaság, javítasd meg! A műszerfalat kis kézügyességgel magad is bátran kiszedheted, asszem felül van rajta ez a tekercs, ha ez a baja, meg fogod látni, ha alaposan átnézed!
hozzám irányult a kérdés?
Mikor lehetne látni a motorod Zoli ? Kíváncsi lennék rá.
Viktort is láttam tegnap, de nem ismer meg, vagy csak felvág?
nem is rossz ötlet amúgy össze raktem a drágát és úgy néz ki hogy működik,ma más csaptam is egy kis kört.
Én nem vágtam el.
Puposteve vagy Bogen találta ki, hogy azt akár egy kapcsolóra is rá lehetne kötni, és ha több feszültségre van szükség, pl. GPS, akkor felkapcsolod.
Egy kérdés. Az univerzális feszabályzón azt a kis vezetéket ti elvágtátok?Igényelte a motor?Vagy nem?
tehát akkor azt a kis csavart ki lehet csavarni.
nem mertem köszi a segítséget.
Ess neki nyugodtan!
Én még az egyik domború csavart is cseréltem lapos fejűre.

Borda miatt nem lesz baja, a miénk is úgy áll.
igen enged gt 650R érdekel :)
nekem látatlanba azt mondta a koma hogy 8-20-ig méretöl függően.De a vége 12 lett.
Heló mindenkinek.Egy kérdés. megjött az univerzális feszabájzó de ha felrakom a motorra akkor a hűtő bordák függőlegesen fognak állni.Szerintetek lehet baja, mármint hogy lesz elég hűtése? illetve az egyik lyukon tágítani kell.Lesz baja ha én nekiesek fúróval?Vagy rakjam fel csak egy csavarral?
Csak ez nem "R"
SziA,nekem fekete vazas van ,eleg jo aron elado ha erdekel irj ram:
zulugabor@gmail.com
köszi,esetleg hogy menyiért csinálták meg? egyébként balatonon lakom!
köszönöm a választ amúgy csak puhatolózok. Amúgy csak kíváncsiságból gondolkozom rajta.
Nem tudom hol laksz vagy de én Hajdúböszörményi vagyok és itt csináltattam.
Szia!
Láttam, hogy van külön átlátszó plexid R-es Hyo-hoz, esetleg nem adod el külön? :)
Előre is köszönöm!
Sokan csinálnak, de nem mindegy milyen padon. Elég nagy szórás van közöttük.Direkt név nélkül mondom, az egyik padon lesz 80 (nem lesz) a másikon 70. Ha tényleg érdekel a teljesítménye akkor jól válassz padot, ugyanis utóbbi a valóság. Illetve még az sem..
Igaz nem kérdeztél, de szerintem értelmetlen ilyen kategóriában az egész, kivéve ha versenyezni akarsz vele vagy meg akarod nézni mennyit hoz a konyhára egy kipuff-rendszer.
Hali KZ 1000,hol tekercseltettél,sajnos hasonló cipőben járok!

köszi előre is
még egy kérdés. Van olyan tesztelése a motornak amit úgy hívnak hogy DYNO teszt amivel lemérik a motort hogy menyi a teljesítménye. Magyarországon csinálnak ilyet? És menyibe kerül az vajon?
megnyugodtam hogy lehet orvosolni a problémát.
Vicceltem!

Kétféle vélekedés van. Sajnos mindkettő igaz. Csak ki kell deríteni, hogy most melyik van, vagy mindkettő van egyszerre.

Az első, hogy a műszerfalban van egy tórusztekercs, aminek van 3 lába. Könnyű felismerni, egy gyűrű alakú tekercs.
Ez ha "elereszti" valamelyik lábát, akkor csak vissza kell forrasztani.
Kézügyességgel otthon javítható.

A másik, hogy a kevés feszültség miatt van.

Visszaállítani nem tudom hogyan lehet, de a km óra zsonglőrök biztosan meg tudják oldani.