Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a baj hogy vagy nem csinálok semmit vagy megcsinálom 110%-ra
és a 110% elég macerás, sokszor tovább agyalok egy munkafolyamat optimális elvégzésén mint maga a folyamat
Hülye vagy már bocsi! Jó arc vagy de sok a májer duma vagy tényleg ekkora lúzer vagy bár ezt gondolnám a legkevésbé... lehet "jobban" keresni nyugis melóval.
Te úgy vagy minden munkával, mint én lassanként a b@szással: ha lehet elkerülöd, de beszélni még olyan jó róla!
Az a probléma ami nem oldódik meg magától három nap alatt, az nem éri meg hogy időt fordítsunk rá
De ettől még nem oldódik meg a probléma.
ameddig lehet el kell kerülni a munkát, aztán aki elég okos tud sok kifogást keresni
Mindenkinek az az egyszerű, amiben gyakorlott, amihez ért.

Ez pont olyan, mint a könnyű kérdés.
Valakinek az a könnyű, ami másnak nehéz és valakinek az a nehéz, ami másnak könnyű.
Utána fingjál egyet, a gáznyomás majd átpaszírozza a szűkületen!
Hihetetlen hogy mennyi energiát eltöltesz annak a magyarázatával, hogy egy egyszerű melót miért nem lehet megcsinálni!
ahogy nézem annak 90es a kimenő ága, én meg tolok ettől jóval nagyobb brióst is
excenteres padlóbekötő gumiból
anyámék budiján kb 3 centivel alacsonyabban van a befolyócső
és mivel nekünk anno beletették a falba a csövet így elég nehéz változtatni, ha falon kívül megy akkor meg a fedél fog túl meredeken állni és lecsapódik mert ugye az alsó kifolyású az fix nem lehet könnysdén csak úgy arrébb tenni 5 centit
szóval nem az a gáz hogy bassunk oda a kalapáccsal és horjuk ki a 2 vödörnyi cserepet, hanem az "egyéb" faszságok
amiket kellő rutinnal le lehet küzdeni pillanatok alatt
ráadásul a budi tartály is már másféle cső rögzítés így azt a csövet is lehet majd hekkelni mert rövid lesz
a ventilátoros kép akkor készült mikor zsidóéknál megállt -15 be a kazán és kiperemesedtek a radiátorok, ott épp a wc mentettük hogy legyen kinek hová termelni, mert jöttek ám takarítani elegen.
a másik egy panelproli recska farmja lehetett, dobtunk is egy hátast mikor megláttuk az illemhely tapétázását.
ugyan az a budi évek óta, max mély vagy lapos öblítést válasssszhaccc semmi kunszt vagy két csavar tiplivel vagy fbs és végleges. tartályos öblítés vagy öblítőszelepes. alsó kifolyás vagy hátsó kifolyás, oda érdemes új hermónika csövet venni.
tök józanon még célozgatni is.......
egszerűbb egy vödörbe mint elásni a cuccot
csak 2-3 szemetes zsák kell a vödörbe aztán megvan a mobil wc
pecázáskor volt már ilyen nem egyszer
Mit játszanál a vödörbe szrással, menj a parkba ott találni más kupacokat is ! A Német Juhász tud akkorát hagyni,hogy némely embernek is becsületére válna!
Ne szarozz. Üsd le kalapáccsal.
kapkodni nem fogok kb 2-3 éve repedt el a külső fele a múlt héten eljutottam arra a szintre hogy rákérdezzek az új árára
csavart rendeltem már 3 féle hosszban, mert a kerítéshez is rendeltem egy csomó rozsdamentes csavart aztán eszembe jutott véletlen a budi csavar is
A hamar munka meg nagyon rossz dolog.
Mert akkor lehet, hogy a lőtéri sánta ebnek sem kellene! a termék, a valuta viszont igen !
nem csüggedek csak van pár tényező ami miatt tuti macera lesz
pl a lefogató csavarok annyira elrohadtak a kupak alatt hogy a kulcsnyílásuk nem is látszik(vettem rozsdamenteset már hozzá)
vagy épp a víz cső nem feltétlen lesz ott az újnak ahol a réginek szóval baszakodhatok a cső hajlítással
stbstbstb
ráadásul rövid időalatt kellene kicserélni hogy ne az udvarra kelljen járni napoki vödörbe sz@rni
Hol mondtam en hogy jojjon haza?
Eszemben sincs ilyesmi. Sőt ......
Ne csüggedj , ami eddig nem volt az most lesz!