Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy esetleg csak nem akart bekipufogógázozni a bemutatóterembe ?! De te nyugodtan kárörvendj!
Már új korában tolni kellett? Ja, opel....
Na ezèrt marad meg az öreg nácibárka míg el nem porlad.
Mondom anyósèkè eredeti gm akku van benne fűtött garázsban tartott.
A dízelt meg nem kell szeretni senkinek
Elég ha én szeretem
Az még egy jó verzió. 66 km-en el ne add, ha neked elég a mérete
Nem nagy fogyasztó megfelelő karbantartásal még sokáig autó. ezt már nagyon sok mindenről nemn lehetne elmondani de Ginó mondja meg az utolsó szót úgyis.
Csak simán közöltem mivel közlekedek most. Akkor minek reagáltál ra. Ja dízelem meg akkor lesz ha ifa sofőr leszek.
Így van ès rohadtul kicsi. Viszont 14 èvesen 66ezer van benne. Tuti mert anyósè ès ő tolta ki anno a kerskedèsből.
persze lehet, hogy abszolút nem erre gondoltál amikor senkinek nem reagálva beszúrtad összefüggéstelen hozzászólásodat, nekem ezt dobta ki az agyam
Egy kukkot sem értek
magyarul kérném mire reagálsz . Mi az a c-cúrzában, mit jelent az a mondat, hogy "Ja a helyről nem beszèlve no szervo"
Próbálok valamilyen képet összerakni de nehéz. A 3 hengerről nekem az isuzu motoros opel corsa jut hirtelen eszembe talán az egyetlen jó döntése volt a cégnek amikor ezzel szerelte az öreg korzáinak egy részét. A helyről no szervó azt hámoznám ki,hogy ezeken az autókon nincs szervó Kis fos autókban nem is igen szükségszerű szerintem viszonylag kevés erővel lehet tekergetni a kormányt városi lassú tempónál is
Ja a helyről nem beszèlve no szervo.
Eddig letojtam ki mivel jár de most egy 3-om hengeres c-cúrzában feszítek mindig azt hiszem lefullad induláskor mert nem jár egy henger.
igaz elírtam De már felkelt
Eldöl az
A rohadt nád hogyan döglik?
inkább belehugyoznék a konektorba
na ez volt a 29-ik reagálásom a mai délutáni szófosásotokból, most már megyek eldöglök mint a rohadt nád
Akkó te pösti vagy....
baszod erre érek haza 3 óráig olvasgattam a telefosott 50 oldalatokat
heti 2x biztos járok pesten tudom, hogy van több kerülete is
sőt még azt is tudom merre folyik a lánchíd
Bp-nek nem csak 6-8 kerülete van ám. Vannak szélső kerületek, amik azért jók.
Kevered a tranzit forgalmat a célforgalommal.
hát nem tudom én 92-ben etz 250-emmel levizsgáztam 16 évesen nem hallottunk még ilyen korlátozásokról vagy miről. volt lóhajtó, meg nagymotor jogsi meg kocsira aszt slussz.