Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

most tervezem motor vásárlását, ebben kérnék tanácsot...
kezdőként nem szeretnék nagyot elsőre, de azért haladnék is vele. Túraendúróban gondolkozom, de 3-400 ccm-s kategóriában elvétve találok csak egyet-egyet... eddig ami tetszett az a kawasaki kle 400 és a honda nx4 falcon, de ezekből is 1-1-et találtam... van valami tippetek? olyan túraendúrót szeretnék, ami országúton használható, de elboldogul azért földúton is... előre is köszi!
most hogy már nincsenek papírgondjaid negyed annyiért tudod szervizeltetni a gépet.
kb senkit sem fog érdekelni eladáskor hogy mikor ki és hogy szervizelte
ha márkaszervizbe hordat, akkor az ott elvégzett és az elveszett szervizkönyvbe beírt dolgokat tudják pótolni. van némi anyagi vonzata de nem vészes. kapsz egy másik szervizkönyvet, végigütik és kész. akkor problémás ha nem egy szerviz végezte a munkákat mert akkor egy szerviz nem nyomhatja bele a pecsétjét egy másik helyett de ez esetben utána kell érdeklődni a vezérképviseletnél, hogy ilyenkor mi a helyzet?
HILFE!
Eltünt a szervízkönyve az sv 650 n gépcsodámnak. Most kellene vinni szervízre, de papír nélkül
Magyarországon üzembehelyezett és szervizelt gépről van szó.
Van valamilyen nyilvántartás? Lehet valahonnan letölteni?
Nos segítség kéne!

Olyan kárpitost keresnék Budapesten,vagy vonzáskörzetében,aki motorülést átalakít,javít!
Fontos lenne a minőség,de megfizethető legyen!
Van valakinek ilyen a tarsolyban?
üdv! yamaha dt 80-as-om után váltani szeretnék nagyobra (125cm3-re) 171cm és 60kg vagyok milyen falyta motort tudnátok ajánlani amit tudok főúton és terepen is használni és amin még ,lámpa is van ?köszönöm a válaszokat elörre is !
600 ccm körüli egyhengeres túraenduró kell neked..szerintem.
10 cm adj a lábadból mert nekem annyi hiányzik hogy leérjen azt meg van oldva a probléma
Akkor bizony csak egy dolog maradt. Flexelni kell a lábadból. :)
köszi szerintem inkább akkor 250ccm-en kezdek ott sokkal több a választék, bár amiket eddig néztem szintén nem alkalmasak 190cm magas emberhez, sportos kinézetű motort keresek vagy valami elegáns turamotort, de pl a honda cbr250 is eléggé mini motornak tűnne alattam :S
Varadero 125 játszhat...? Volt egy nagydarab (fórumon) ismerősöm, aki erre jutott. Én se értettem (nem láttam személyesen), de elmagyarázta, hogy ez passzol a dimenzióihoz és a papírjához.
21évesen simán meglehet az a2 aztán tudsz válogatni
Sziasztok!
Mivel csak 21 éves vagyok ezért sajnos kizárólag a 125ccm-es motorok jöhetnek szóba de az a probléma,hogy 189cm vagyok és 82 kg. Eredetileg a yamaha yzf r125-öt néztem ki magamnak,nagyon megtetszett,de szomorúan olvastam, hogy túl magas lennék hozzá és elég hülyén festenék rajta, ráadásul oltári kényelmetlen lenne. Az lenne a kérdésem,hogy milyen motort tudnátok ajánlani a méretemhez? Pl aprilia r125?(kicsit magasabb), choppert,crossmotort semmiképp sem szeretnék, csak sport vagy túra
Most meg mondom neked!
Húzni fogják az időt,ameddig csak lehet!Mivel az az érdekük!Addig is náluk van a lé,stb.
Én biztos ügyvéddel felvértezve kezdenék neki!
Megéri az ügyvéd,mert a többszörösét kiszedi belőlük,mint amivel neked kiszúrnák a szemed!Úgy mond a gatyát is leperli róluk ha kell!Mondjuk nálam peren kívüli egyezség lett a végén,pedig már ki volt tűzve a tárgyalás napja!De a biztosító az utolsó pillanatban vissza táncolt!Vaj miért is?
oké köszönöm! jelenleg ott tart az ügy hogy jön a kárszakértő megnézi és utána nemtudom mi lessz.Mabisznak elküldik az anyagot az ügyről és a Mabisz mitreagál rá vagy mikor az kérdéses. Tel.számra igényt tartok! Köszönöm!
Nekem van ismerősöm ilyesmire!
Direkt erre szakosodott!
Nagyon sok nullást pénzt húzott ki a számomra a biztosító zsebéből!
Ja és rövid idő alatt!
Ha megcsörögsz,megadom a számát!
3M Dual Lock,
Évek óta ezt használom bármi rögzítéséhez.
Sajna nem olcsó. Áttetsző van nekem otthon...
Szia,
Fogadj egy ügyvédet elsőnek. Azt a pár %-ot megéri. Amikor Ő megy be a jardra, meg a biztosítóhoz, vele máshogy beszélnek...
Cellaösszekötő szakadás.
Köszönöm mindkettőtöknek! Már kunyiztam innen-onnan kétfajtát is, de nem bírja, pár motorozás után leválik. Majd a linkelt oldalról kinézek egyet. Kár, hogy nincsenek 2centis kiszerelésekben...
Besétálsz valamelyik barkácsboltba és válogathatsz közöttük. Nekem szivacsos kétoldalú ragasztószalaggal van felragasztva a feszültségmérő.
telefon kihangosítót beszerelő szervízből kell kunyizni pár centit
Sziasztok!

Valaki tud ajánlani jó kétoldalas ragasztószalagot? Fekete színben kellene a fokozatkijelzőmhöz.
nahát micsoda fejlődés. nekem 2 éve volt egy ügyem, vétlen félként. ott is elismerte a tag, hogy hibázott de mivel helyszínelés történt meg kellett várni a határozatot. de ha ezen gyorsítottak végre annak örülök. akkor már csak a biztosítók tilitoliját kell kivárnod. kárkifizetésnél meg fizetik az esetlegesen sérült védőfelszerelést is de azt be kell mutatni kárfelvételkor. nem teljes áron de az is valami.