Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen....nekem is ez volt ősszel.
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan motor bontót vagy alkatrész kereskedőt ahol van yamaha. Konkrétabban 1991-1998ig yamaha tzr 50-hez. Főképp olyan érdekelne akikkel e-mailbe fel tudom venni a kapcsolatot.
üdv

van egy autó,amit megvennék,de ideglenesen ki van vonva a forgalomból,ott áll az udvaron az eladónál,hogy hozom el,vagy hogy helyezem vissza a forgalomba,vagy az átírás pillanatában helyeztessem vissza a forgalomba,biztosítást mikor kössem

mi a menete az ügymenetnek:Jótanácsok,segítségek jöhetnek

előre is köszi
Kösz a válaszokat majd én is utánana nézek :D
Kínai 50-es kisgép váltóval.Nyilván a kínaiból a jobb polcról szerelték össze mint a többi hulladékot mivel az aprilia megtűri a kereskedéseiben.
De azér ne várj kimagasló minőséget töle.
Eldobható mai játék olcsón.Oszt ennyi.
15db. Aprilliás topik van. A helyedben náluk érdeklődnék. Mondjuk a kicsikkel kezdeném. Biztos találsz volt vagy jelenlegi tulajt aki tud segíteni.
Oks szóval te se tudsz róla semmit majd valaki biztos ír aki tud majd valamit róla:D vagy nem :(
bammeg,
rákeresel gugliba, hogy mik a paraméterek
apróhirdetés, megnézel párat
de állapotot kell venni nem típúst az ötveneseknél
Mindent mondjál mester:D
Mit szeretnél dícsérjem vagy szidjam?
Hát tudom és utánais néztem de nagyon vegyesek a vélemények :D
gugli a barátod
Sziasztok nekem csak egy kérdésem lenne:
Mi az Aprillia Generic Tigger x ?
Már mint milyen motor?
Szia!

Véleményem szerint nem használhatod legálisan, ez már átalakításnak minősül és gondolom kellene valami papír róla.
Sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem hogy abban az esetben ha mondjuk egy 125 etz vázba kicserélem a blokkot 50esre,lehetne így legálisan 50esként használni?teljesítményben kb azonos blokkra gondoltam pl cross vagy endúró vizes blokkjára ami azért bírja vinni a vázat.
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Egy ősöreg Intruder VS700-asba szeretnék életet lehelni, kb 4-5 éve még csak be sem volt indítva. Én nem nagyon értek a motorokhoz, tudnátok-e megbízható szerelőt ajánlani, Budapesten? Esetleg olyat, aki a beindításon túl tudna segíteni, hogy pl. a rozsdaette elemeket hova vihetem krómoztatni, meg ilyenek.
Köszi előre is!
Bizonyara "akcios Aron" veted a gepet is csizmara mar nem futota.
Csak sajnos az a baj h 1 evben kb 10x nezek TV es VV nem aza musor amiert be kapcsolom a TV.

A kepek sokat beszelnek,muzeumi darab "Lime power"
.
Igazad van! Van erre egy mondás . Megyek a dolgomra! Szép jó napot neked!
Miért válaszolsz neki vissza?
Tudhatnád már ezt......
Soha véget nem érő folyamat, mit akarsz vele megértetni? Szted befog bármit is ismerni vagy elfog hinni bármit is amit ő nem úgy vél?
Ne tombolj, nekem rendben van a vérnyomásom takonyorrú provokátor, ellentétben veled aki agyilag nem egészen vagy 100-as. Nem néznek rád furcsán a többiek?!
"a stílus amivel a mű íródott, "
"Műved" is van ?
te nekem nem parancsolsz! Nem határozhatod meg mit írjak és hova ! Ha nem tetszik bekaphatod! Megjelölöm neked filctollal meddig. Ennyi maximum az amit tehetsz!
Szerencsétlen sehonnai buta senkiházi személyeskedő tudatlan alak vagy. Ennyire vagy képes!
No meg tattatattatázni!