Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs olan hogy mikortól , sprayvel 300km-enként , akinek olajzója van az meg üzemidő percenként keni a tök új láncot is
Nem az érdekel, hogy használatban lévő láncot mennyi időnként kell kenni, hanem az újat.
Első háromszáz km után már kenhetted volna.
viszonylag frissen cserélt 525-ös x gyűrűs láncot mikortól kell lánckenővel kenni? kb 1600 km-van benne, de még mindig ragacsos a gyári kenőcstől, viszont van már egy kis csörgése főleg ha nincs terhelés alatt.
2013 már régen volt...
Sikerült megoldani a féktárcsa javítást?Milyen motorról lenne szó?
Sziasztok!
Szept 16 indulok Szlovénba. Még sosem voltam ott és szeretném ha segítenétek mire is kell figyelni .
Ha kell egyáltalán.
- Merre menyek ami látványos és jó az út.
Adergas a szállás hely.

Üdv Robi
Sziasztok!
Fel kéne matricáznom a mocit. Sok kisebb és nagyobb matrica. Gyári matricaszett.
Van tapasztalatotok, hogy hogyan lehet szépen feltenni?
Van e bevált módszer arra, hogy ne legyen buborékos?
Megkérdeztem egy szervizest azt mondta, nem szeretik feltenni mert sokszor lesz buborékos.
Ezt szeretném elkerülni.
Üdv!
Sziasztok, egy forgalmival, rendszámmal, törzskönyvvel rendelkező váznak az eladásának mi a menete? Úgy kell adásvételit írni mintha a teljes motort adnám el alvázszám motorszám feltüntetve.. vagy pedig másképp?
Mi a jó fene az infobel hungary, honnan szerzi az infóit és ki engedélyezi a megjelenését azoknak?
Köszönöm az infót! Friss műszakis! törzskönyv mihez kell? Abba sehol sincs a szin
Nem kell újra műszakiztatni(feltéve,hogy van rajta )El kell menni a Közlekedési Felügyeletre,ahol megnézik és adnak róla egy igazolást.
Na ezzel az igazolással+a forgalmival+a törzskönyvvel(+személyes iratok)beballagsz az Okmányirodába és ott a"jármű műszaki adatainak változása" címszó alatt intézkednek.És ez mindösszesen 12 000 értékálló magyar forint... (6ezer forgalmi+6ezer törzskönyv)
Szóval ebben az országban ezt nem 5perc alatt fogják elintézni...
Sziasztok! Egy kis segitséget kérnék! Vettem egy idomos motrot ami forgalmi szerint sárga! Viszont szeretném átfényeztetni feketére! Mi a menete,hogy a forgalmiba is át tudjam iratni? Köszönöm a segitséget
És az összes mentős tudja, h nézni kell a karkötőmet ugye?
Hát öcsém épp nemrég volt autó balesetem, de nem a karkötőmet nézegette a mentőorvos...
Sziasztok,van egy RIeju MRX 50-es AM6 blokkos kis motorom.
olyan jelenség van,hogy ha húzatom neki 1es és a végége fele úgy háromnegyed gáznál elkezd fulladni,és ezt majdnem 3adik sebességbe már,de a többibe sebességbe nem.
elöző napokon úgy ment a motor,hogy a külön olajzás is müködött meg az 5liter benzinbe 100ml stihl olajat tettem.
most leeresztettük a benne levő benzint,és kikötöttük a külön olajzást
ha háromnegyed után húzom a gázt nyomja a hatalmas 2T füstöt,de olyan fulladós a hangja
Ha valaki tudna segíteni rajta,mi lehet a baja,megköszönném :)
Ja egyébként mi történt itt az oldalon mert egy rahedli képem videóm eltűnt.
Köszi!
megoldódott.
Köszi!
ment a kukába a gyári gyújtás:D
U.i.: Disznó a 1000R -ed!!!
Ismeritek ezt a ProiD karkötő cuccot? www.proid.hu Nekem rajta van a nevem, értesítendő telefonszám és a penicillin és méhcsípés allergiám. Hasznos holmi...
Sziasztok segítséget szeretnék kérni!
Egy tauris cubana 50 2t vennék használtan és nem találok róla igazán semmilyen friss véleményt. Azt szeretném tudni hogy milyen motor van benne, és ha van vkinek ilyen mik a tapasztalatai?
A válaszaitokat előre is köszönöm.
Sziasztok!

Hosszan tartó buzerálás után sikerült rájönnöm, hogy mi adja a vibráló rezgő hangot a kawasakin. Maga a gyújtáskapcsoló. Elég gagyi szegényem és laza. A kérdés, hogy van e valakinek tanácsa, szétszedhető e, foglalkozik valaki ilyenek javításával szerelésével?
Az Index fórumon van egy MZ-s topik, szerintem ott tudni fognak neked segíteni: http://forum.index.hu/Article/...
Szia,
Ezt a kapcsolási rajzot találtam.
http://prohardver.hu/dl/upc/20...
Szia!

Polírozással, középen a fekete részt kimaszkolva előtte. A polírozott felni jóval több törődést igényel utána, ha azt szeretnéd, hogy mindig csillogjon. Ezt mindenképpen vedd számításba ha erre adod a fejed.
Használt motor importőrt keresek!

core1493@gmail.com