Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Nyíregyház környékén nem tud valaki jó motorszerelőt aki ért az elektronikához?
köszi
Helló!
Mai internetes világunkban szkenneld be, és küld el emilben, ne felejtsd el beleírni a szerződés számát. Ha ez nem lehetséges, másold le, és küld el ajánlott levélben, - szerződés számmal - és esetleg amit előre fizettél biztosítási díjat, azt kérd vissza!
Persze ha be akarsz menni, az is lehet.
Az ocsmányirodát viszont mindenképp látogasd meg.
Jó ügyintézést!
Sziasztok!
Ha eladtam a motort akkor a biztosítónak be kell vinnem a adásvételit bemutatni, hogy megszűnjön a biztosítás az eladót motoron? Segítséget előre is köszönöm.
Gábor
szia

első körben a használtautó.hun szűkitsd a kört a túra illetve a sport kategóriára és a vételárat is állítsd be amire van kereted. Másodszor ha megvan a z a pár típus ami tetszik kezd el nézegetni az itteni topicját és tegyél fel kérdéseket ott, hátha lesz hasznos válasz. Ha leszűkült a kör 3-4 fajtár, keress egy nagyobb helyet ahol ráülhetsz és körbejárhatod őket(pl red baron, vagy esetleg márkakereskedés). Ezek után ha megvan az az egy fajt ami nyert azt kezd el itt a topikokban keresni vagy az apróba, használtatón, használtmotor.com stb. Ha megvan a kiszemelt 2-3 ami szóba jöhet egy hozzáértő ismerőst ragadj magadhoz és menjetek el megnézni. Ha nincs ismerős menj el te nézd meg de semmiképpen ne foglald le vagy vedd meg hanem kérd meg az eladót hogy vásárlás előtt te szeretnéd bevizsgáltatni egy szervizben. ha ebben benne van az már fél siker. Innentől ha fent is úgy akarják lesz egy jó és használható motorod(nyilván a szerviz vagy ismerős felkészít a várható költségekre amiket vagy lealkudsz vagy elfogadod)

sok sikert
szia! köszönöm a segitséget! csak azért kérdeztem,mert a gyári áttétel helyett ezt hozták és ma kellett volna vinnem a szerelőhöz,de így inkább hétfőn kicseréltetem!
Sziasztok.Segítségre lenne szükségem.Motor vásárlásán gondolkodom(túra -sport)Elsődleges szempont lenne a kényelem,megbízhatóság.Úgy 600-tól max 1000-ig.Pénzben maximum 750 000 lenne a plafon.Milyet ajánlanátok?És hol érdemes keresgélni.Hitel is szóba jöhet.Köszi.
Nagy altalanossagban a legolcsobb tuningnak szoktak javasolni a -1+2 attetelezest s akkor javul a gyorsulas csokken a vegsebesseg. Te ha jol ertelmezem pont az ellenkezojerol kerdezel s sokkal nagyobb merteku "butitasrol"..
Szia
gyakorlatilag kapsz egy uj motort
szissztok! a 16/39-es áttétel mennyire gáz a 15/47 helyett?
Szia!

Köszönöm neked, de ezúttal inkább egy hozzáértő segítségére szorulok! Szép napot

Üdv, Ricsi
Szia,

Segítek én is szívesen, hogy mit kell nézni. Bár inkább egy lelkes amatőr vagyok, mint szerelő.
Hi,
Mert tetszik a nick-ed , és tudsz értelmesen is írni(helyesen, érthetően) , ami mostanában ritka , ezért szerintem tudok segíteni. Mail címem az adatlapomon megtalálod.
Üdv. Oszi
Sziasztok!

Új vagyok az oldalon és kezdő a motorozásban. Kb. 1 éve tettem le az A2-es jogsimat de akkor még nem tudtam megengedni magamnak egy használt motort. Sajnos a családban és baráti körben nem igazán akad motoros és egyedül kicsit tartok az első motor megvásárlásától. Reméltem, hogy itt kapok segítséget... Tanácsoknak is örülnék, akár személyes találkozásnak is, vagy akár segítséget a motor kinézésében/megvásárlásában. Hajlandó vagyok jelképes összeget is fizetni egy kedves, segítőkész idegennek. Tel. számom: 06309702874 elértek facebookon is: https://www.facebook.com/richa...

Előre is köszönöm!
Sziasztok. Kategória váltáson töröm a fejem. Jelenleg egy 50-es Malaguti f12-m van, de már-már kicsinek tűnik nekem. Amik szóba jöhetnek: Suzuki Burgman 200,250,400 (szívem csücske). De sok más is szóba jöhet, pl amiket még néztem: Kymco Xciting 250, Kymco Downtown 300, Yamaha Majesty 250, Yamaha YP 400 Majesty, Yamaha X-Max 250, Honda S Wing, Aprilia Atlantic 250. Ezek ugye mind mind nagyrobogók, de tényleg nagy a szórás. Küllemre ezek azok amik tetszenek. Arra lennék kíváncsi, hogy melyikkel lenne a legkevesebb gondom motorikusan. Túrázásra és városban (minden nap) szeretném használni. Használt motorban gondolkodhatom csak, a plafon 450.000. Ft. Főbb szempontok, hogy kényelmes legyen és abszolút megbízható. A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.
Sziasztok

Lehet hogy ez egy hülye kérdés lesz, de elektromosságban elég off vagyok. :)
Levettem a z750 - em( 2010-es) lámpáját. Visszarakáskor kicsit elbizonytalanodtam hogy hogy is volt a csatlakozó a tompított és a refi izzóján.
Az izzóból két érintkező áll ki.

Az számít hogy a csatit hogyan forditom mikor rányomom az érintkezőkre?
H4 nél egyértelmű, mert ott 3 érintkező van.
Biztosítást kötöttem. Gondolom műszaki aztán átírás...
Nekem is kéne egy kis segítség mert most megkeveredtem
Vettem egy motort de lejárt a műszakija. Na most ha nincs átiratva elvihetem műszakira vagy először átírás és biztosítás? Már nem tudom mi hogy van
Gyújtás kábelt nézd meg ami az akksitól jön. Nekem az 1000rr-en csúszott szét a csati. Mondjuk ott előtte már szarakodott nem rögtön csúszott szét
Én úgy tudom a dőlés érzékelő csak gyújtást tilt, hogy ne járjon a motor esetlegesen olaj nélkül talpra állítva ismét indítható ott valami vezeték szakadás vagy ilyesmi lehet
Hello, sziasztok!

A hetekben lett meg az A2es jogosítványom és eljutottam oda, hogy motort vegyek, ami belefér a kategóriámba. Mit ajánlanátok gyorsasági esetleg csupasz motorból ami 48lóerős maximum? Suzuki Gs 500-on kívül . :)
Üdvözlet!
HELP ME PLEASE!

Egy cbr 929rr -el motorozás közben persze már jó messze az otthontól lefulladt a motor és eltüntek a visszajelzők a műszerfalról se kép-se hang addig és előtte tökéletesen működött.
Egyből megnéztem a biztiket meg az akksit de mind jó, gondoltam az immobiliserre is de ezt kizárom mert a benzinpumpát tiltja meg az önindítót attól még a visszajelzőknek világítani kellene szerintem ha elfordítom a gyújtáskapcsolót.
Egy ismerősöm beszélt egy eldőlés érzékelőről hogy csinálhat esés nélkül ilyet de nem tudom hogy teljesen áramtalanítja a motort vagy az is a benzinpumpát tíltja és a visszajelzők attól még világítanak vagy nem illetve gyújtás levétele és újrakapcsolásakor elvileg újra indítható lesz a motor.
Ha volt valakinek hasonló jelenség vagy tudja hogy mi lehet még a baj tegye meg hogy ír nekem.
Köszönöm!
Kellemes ünnepeket!
válasz erre
Helló!
Egy hülye kérdés.
Ha a motornak nincs semmi papírja de le szeretném vizsgáztatni akkor kúrhatom az egészet igaz?
400fzr tudnák 70e aksim kell bele meg 2db tűszelep pöcre indul jó kompreszióval semmi csörgés
Sziasztok!
Tapasztalt robogósok segítségét kérném. Szeretnék venni egy robogót. Főleg városban illetve agglomerációs közlekedésre használnám. Fontos, hogy lehessen pakolni könnyű és kicsi legyen valamin relatíve nagy menetteljesítménnyel bírjon. Ismertek olyan típust ami megfelel ezeknek a kritériumoknak? Eddig volt piaggio free 50, piaggio beverly 200 és gilera nexus 500. A free-n gyenge fék az utóbbi kettőnél a nagyon nagy tömeg volt gond.
Előre is köszi mindenkinek!
Sziasztok!
Hálás köszönetemet fejezném ki annak a személynek,aki elmondaná hogyan lehet a Malaguti Password 250 olajcsere periódus jelzőt "nullázni"