Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok, most vettem egy FZ6-2005 kiadást,több évet ált,új gyertyák,olaj, simán beindult,de a bemelegedés után k.b.5-10
perc után a 3. henger kihagy.Lehulés után ujra indtás, detto azt csinálja,hol lehet a hiba...
Üdv.
A forgalmiban 18kw szerepel egy 125ccm motornál és a jogosítványom csak A1. Fognak érte szólni a rendőrök vagy vissza kéne minősíttetni a motort?
Ha leveszed a gyújtást akkor sem áll le?
Üdv!

CPI Oliver Sport robogóm a következőket produkálja. Indítás után beáll alapjáratra, egyenletes. Kb. 3-4 km megtétele után elkezd felpörögni a motor, hiába veszem vissza a gázt, nem vesz vissza a fordulatból. Iszonyatosan felforrósodik percek leforgása alatt. Mi okozhatja ezt? Hogyan lehetne orvosolni, hogy pár km-nél hosszabb utakat is kibírjon?

Válaszaitokat előre is köszönöm!
Sziasztok!

Szükségem lenne a segítségetekre!
Motor vásárlás előtt állok (milyen meglepő :D) és ugyan 5 éve van már Ak jogsim, de a sors úgy hozta, hogy nem tudtam motort venni ezidáig.
Azonban, most, hogy eljött az én időm, nem tudok dönteni 2 motor között.

Kawasaki Ninja 250r (2011) 5000km vs. Honda VTR 250 (2010) 37500km
Tudom, hogy mindkettő tökéletes tanulómotor. Alapvetően imádok autót is vezetni és meglehetősen dinamikus/sportos beállítottságú vagyok.
Ezért a Kawa felé húzott a szívem, mert később is sportosabb vonalat gondoltam. Azonban annyira nem tetszik a hangja, közepes sebességnél is inkább vinnyogósabb, bár ez nem meglepő 250 cm3-nél. De akkor sem szeretem, kiábrándító.
Ma azonban megnéztem ezt a Hondát és a lélegzetem is elállt. Pöpec állapotban. 5ezrenként szervizelve. 30ezresnél cseréltek féket és láncot, szóval össze van rakva nah. Csodás mély brummogás. Ebbe is beleszerettem, viszont ez inkább városias, lassabb típusú járgány.

Nem Mo-n élek és nem is ott venném, szóval a háttér biztos. Itt nem annyira jellemző, hogy átvágnak stb.

Szerintetek mit kéne választanom? Olvasgatok fórumokat, teszteket, de egyszerűen nem tudom eldönteni. Segííítsetek lécci!

Üdv,
Kendra :)
Sziasztok!
Robogó vásárlása előtt állok. A tanácsotok kérném abban, hogy hogyan tudom megállapítani, hogy gyári a fényezése az idomoknak? Van-e valami egyszerű módja annak, hogy kiderítsem eredeti e a festés?
Előre is köszi mindenkinek!
Széles utat!
Régi 124-es 3000TD mercibe kéne automata váltó, ha tud valaki szóljon.
Hali!
Lenne egy kérdésem nem rég hozzám került egy honda xl 200 ! kérdésem az lenne,hogy milyen olaj való bele meg alkatrészeket lehet kapni hozzá?
Csütörtökön.
Oké, Köszi szépen!
Amíg nem néztétek meg mi meríti le az akkut addig ne hagyd rajta!
Egy zárlatos dióda a fesz. szabályzóban pl.
A szervizben már feltoltottek,a garázsban be is indítottam.
München be sem megyek!
Szia elektronikus motor! Köszönöm a választ ,úgy teszek ahogy írtad. Holnap veszek egy töltöt. Ha nincs változás jelentkezem megint.
Remélem az új akkut feltöltve tetted bele!?
Valami bekapcsolva maradt, legelőbb töltsd fel az akkut (a lemerültet), és aztán kérd meg elektromos ismeretekkel rendelkező ismerőst mérje meg, leállított lekapcsolt állapotban van-e áramfelvétel.
Szerintem igen. Ja , az adatlapodat kitölthetnéd. Mert adott esetben nem akarlak megkeresni, ha Sátoraljaújhelyen laksz pl.
Sziasztok! Vettem a motoromhoz /Piaggo Vespa Beverly250/ egy vadi új akkumulátort / Yuasa ytx14-BS/.Beleraktam,indult is. 2 nap múlva se kép se hang,mintha elvágták volna.A régi akkuval majdnem beindult,de a világítással együtt már nem tudta elindítani .A biztosítékokat megnéztem,mind a 4 jó. Ha tudna valaki segíteni,hogy hol keressem a hibát,nagyon megköszönném! Nem vagyok valami szerelő zseni.....
Sziasztok!
1999-es RX-emen furcsa dolgokat produkál a gyújtáskapcsoló. Eddig semmi baja nem volt, de aztán áttettem az eredeti helyére (eddig nem ott volt) . Na itt cseszhettem el valamit. A kábeleket lefényképeztem, széthúztam (2 db csatlakozásról van szó) , ugyanúgy visszaraktam őket. Most azt csinálja, hogy nem lehet leállítani , hiába fordítom el a kulcsot, bármikor belehet rúgni, akkor is ha le van kapcsolva, de a világítás elzárása működik. Szóval ha lezárom nincs világítás, ha elfordítom a kulcsot van. Lehet , hogy miközben próbáltam előrébb tenni, kihúztam valami testelést vagy valami ilyesmit?
Semmiképp ne tölts bele csak deszt. vizet!
Azért ven előírva az 50-50%-os keverési arány mert a fagyálló keni a vízpumpát!Ha csak vízzel töltöd hamarosan cserélheted!Valami jó minőségű fagyállót válassz!Semmiképp ne tegyél bele Tescós zöld,kék,meg hupilila színű valamit!
Ne feledjük: a jól megválasztott fagyálló hűtőfolyadék növeli a motor élettartamát, megvédi a rendszert a korróziótól és nem károsítja a gumi- és műanyag alkatrészeket. Nyáron is biztosítja a fölösleges hő elvezetését, keni a vízpumpát.
Sziasztok.Tudna valaki segíteni? Suzuki rm 125-röl lenne szó 1994-es évjárat.Gyújtását szeretném beállítani,egyébként itt is él az az 1,8 hold pont előtt?Plussz az érdekelne még,hogy a gyári légszűrő doboz hogy néz ki,tehát szabad nyílásnak,nagy lyuknak nem szabad lenni?Most lett nem rég össze rakva a gép,és ugy került hozzám hogy a légszűrő doboz-nak a teteje teljesen le volt vágva,én teljesen leszigeteltem,és utána viszont indulni sem akart.Miért? :) köszönöm előre is a segítséget | válaszolok
Üdv mindenkinek!
A segitségeteket szeretném kérni, nem tudom, hogy jó helyre írtam a kérdésemet.
Nekem egy Yamaha aerox-om van és azon szeretném a hűtőfolyadékot szakszerűen lecserélni?
Hogyan van a menete?
Mit érdemes cserélni?
Mit kell nézni?
Lehet csak deszt. vízzel feltölteni mert én csak jó időben használom és a tárolás során sem megy le a hőmérséklet 10 C alá?
Milyen fagyállót érdemes venni azt tudom, hogy keverni kell 50/50 arányban desztilált vízzel.

Milyen olaj márkát öntsek bele plCastrol Power 1 Racing az jó vagy pedig a gyári előirtat öntsem bele?

Válaszokat előre KÖSZÖNÖM.
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy vásárolnék ismerősömtől egy 250-es Mz-t. Ezzel csak az a baj, hogy bukás miatt a váz ki lett cserélve, de ez nem lett bejelentve. Mit lehetne ez esetben tenni, hogy átírathassam?

Előre is köszönöm a segítségeteket!