Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy cross géppel nemigen kell állni avval menni kell
aztán ha az egyik lábad leér akkor már a fel-le szállás meg is van oldva
ha meg azt szeretnéd hogy mindkét lábad leérjen, főképp teli talppal akkor a cross nem a te világod
Nem lesz kényelmes, ha nem ér le a lábad. És ha nem ér le, meg sem tudsz állni, akkor bukta.
"És még egy fontos változás, aminek valószínűleg sokan örülni fognak: aki rendelkezik (a mostantól megszűnt) „A korl.” vezetői engedéllyel, az külön tanfolyam vagy vizsgakötelezettség nélkül kiválthatja az `A2`-es jogsit. Tehát mégiscsak kapnak némi kedvezményt azok, akik alapvetően csak 25 kW-os gépeket vezethetnének."
forrás: link
Sziasztok!
Jelenleg egy Honda CBR 125-ös motorom van, jövőre szeretnék váltani KTM SX 125-re! Viszont olyan gondom van, hogy 165 cm magas vagyok a CBR kb.77 cm magas ülése tökéletes, a KTM-é pedig "kicsit" nagyobb, ha jól tudom 99cm. Ez mennyire jelenthet akadályt? Vagy könnyen lehet hozzá alkalmazkodni? Esetleg pár centivel le lehet ültetni? Igen, mindenképp krosszra szeretnék váltani!
Értem. Köszönöm a választ!
Aprilia SR50 után egy Aprilia Leonardo 150. Gyenge mint a harmat. Már nem úgy értem hogy motorikusan gyenge, tehát nem a motornak van baja. Csak az van hogy ennyit tud. Nekem meg kevés ez a teljesítmény. Erősebb, nyomatékosabb, de végre nem sokkal több. Hamar elfogy a szufla.
Miért volt csalódás?
Milyen robók?
50-es után nem vennék 125-öst. Nekem az 50-es után a 150-es egy jó nagy csalódás. Igaz ez robogó...
Sziasztok!

Jelenleg egy Aprilia Mx 50-nel motorozok. A közeljövőben tervezem átülni egy nagyobb vasra. Elsőre egy 300-500 köbcentis gépre gondoltam, de azt javasolták, hogy először inkább egy 125-öst vegyek.
Szerintetek is érdemesebb lenne egy akkora motorral folytatni?

Előre ia Köszi a válaszokat!
Üdv, Endi!
Szia!
Én még régen raktam le az A.kor jogsit, és akkor még 25Kw-ig volt a határ. Ezt most feljebb vitték? (nekem csak jó)
Azt nézd meg alaposan, hogy a plexi illesztése a forgáspont mögött mennyire pontos. Ha ott van rés, vagy élesen kiugró él, akkor az pont a füled mellett fog "muzsikálni".
Ettől függetlenül a füldugó jó hallásvédő, de ha a motorod hangját se, akkor a forgalmat se fogod hallani. Mondjuk, hogy eléggé a szemedre leszel utalva.
Középkategóriában nem talasz olyat, amiben minimális a szélzaj. Nézz körül Sharp teszten, melyik kapta a legtöbb csillagot és én is az 50ft-os füldugót javaslom hozzá kieg. :p
Úgy legyen! Vagizni a lámpánál kell, ha mennek át a zebrán a nyestek! :D
:D Én Svájcot jártam végig nyitott rendszerrel! (odáig elég sok országon átmentem, mert nem egyenes úti cél minden nyáron) A tapasztalatom az, hogy nem bántanak, ha nem a szomszéd falu határából hallják, hogy jössz! Ők a kulturált közlekedés hívei! ;) Tehát hang ide vagy oda, ha nem feltűnősködsz akkor nem lesz semmi baj.
Kedves Motoros társak! Leendő sportdob tulajdonosként kiváncsi lennék a véleményetekre. Legfőképp, hogy külföldön (ausztriában) mennyire kötekednek a hivatalos szervek? Elég az E jelzés meg a TÜV bizonylat? Tapasztalat, akiket már megállítottak?
Köszönöm előre is, széles útat mindenkinek!
Dönts kényelem alapján, a szélzajt pedig oldd meg füldugóval!
Schubert...
Jó kasznis meg tudja csinálni.
Viszont olyat nehéz találni...
Hali segítséget kérnék, bukó vásárlása előtt állok, olyat keresek, amiben nincs nagy szélzaj, halk, nem fájdul meg a fejem egy óra motorozás után, és nem utolsó sorban kényelmes., A shiro, JET jelenleg tiltólistán van, kinek mi a tapasztalata?
Sziasztok,
Szeretnék segítséget kérni hátha valakinek van tapasztalata a Tusubaki Láncról én KTM 640 LC4-re szeretném. Érdemes e megvenni vagy inkább DID. Válaszotokat előre is köszönöm.
Szia!

Köszönöm a gyors választ!

Roli
Jó karosszériás pillanatok alatt kihúzza!
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hozzátok érdemes foglalkozni ezzel a tankkal vagy csere.Nekem túl élesnek tűnik a fém behropadás.Motor vételről lenne szó csak tisztában akarok lenni vele mire számíthatok.Köszi a válaszokat.

Roli
Hi,
Itt korrektül le van írva minden.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Hali!
Sony Vegasba hogyan konvertáljam a videót, hogy az oldalra fel tudjam tölteni? MPEG4-et nem találok benne. Próbálkoztam már egy párszor, de sikertelen. Már kicsit unom, hogy vagy 10szer próbálok feltenni videót és nem engedi.