Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motor kéne ilyen szinben csak németeknél találtam ami jó 5000 euró
Már mint képet vagy motort?
Képet a neten ilyen motort eladót sehol nem találtam!
Szia!

Ilyet keresek holl láttál ilyet ?
Köszi!
Én meg egy ilyenbe vagyok belesve!
Csak sokallom az árát!
Meg a műszeregységet,markolatokat,kormányvéget,kuplung-fék kart.Meg még kitudja mit.
Á nem kövezünk, kell valaki találkozón akit még papucsos mellé húzhatunk a nyársra mert lehet vele nem lakunk jól- elég kis nyiszlett a szentem!
Kawasaki Zephyr 1100
De meg kell állapítanom, Fisi által feltett Kawa is egy gyönyörűség !
Tudom, hogy most megköveztek, de én ebbe szerettem bele, miközben eladó motorokat kerestem. Mentségemre legyen mondva, ER 5-öt vásároltam !
Na egy ilyenre én is rátenném a valagamat Jól néz ki.Ez miez?
Ott a pont, de sajna én sem értek hozzá azt kell mondjam!
Én úgy tudom h a GPX nem egyenlő a ZZR-rel.
A ZZR-t 90-es évek elején kezdték el gyártani! (lehet tévedek)
A GPX=ZZR, ha jól tudom, csak valahol (amcsiknál?) ilyen névvel adták ki. Itt nem tudom tudják-e a választ (én nem), de ha nem jársz sikerrel, érdeklődj a ZZR fórumban, ott több esélyed van.

Egyébként gratula a motorhoz!
Mellesleg úgy látom ,megvan a tukrot honnan vették az Er-5-re. .
Szép.Szívesen tulajdonolnék ilyet.
Kibaszott jól néz ki!
Mit össze kínlódnak evvel a rutymálék CB 1100-al itt is, pedig hát itt van az hogy nézzen ki egy klasszik motor!
Lenne egy kis cseppnyi esze a KAwának, erre raknának egy injektort és mehetne vissza a piacra- honda lenyomva!
Nincs mit!

Örülök, hogy sikerült a sikerhez egy kicsit hozzá járulni!
Köszi! megnéztem és van róla rajz igy már össze tudom rakni!
Úgysem tud majd megszólalni az almával a szájában!
kíváncsi lennék, hogy vajon Papucsos mit szólna ehhez?!
így járt!
Várunk szeretettel Laci,gyere- illetve remélhetőleg a nejeddel együtt gyertek csak!
Nem meglepő kép ez a Xadonál, anno én is ezt vettem észre a Skodanal az előtte használt Castrol lecserelese után !
Az lesz az idei fô tali helyszíne!
Ha már szóba került ,lenne is ötletem a Cblaci által emlegetett honda áldozatra vonatkozóan.
Papucsos jarokeretes vacka épp megfelelô lenne erre a célra, vacsorára meg keverjük magát a nagy szájú csirke pirclist!
Sanyikám!

Nyugodtan rakd bele a full szint akár XADO-t is a gépbe! Nem kell hallgatni minden hülye iromanyra.Amióta full szint van a gépben sokkal jobb a váltó is, pl. A Xado is jó anyag, ha nem akarsz géllel szórakozni akkor rakd bele a bekevert olajat!
Én is jó pár ezer km-en túl vagyok ezzel az olajjal, no problemo !