Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A másik fórumon már tudják, hogy én anti vagyok, úgy hogy inkább betadint vinnék,..........
hát persze, mi másért?
Fertőtleníteni a sebeket?
király mi?!

azért nem kell félni, hozzál magaddal egy kis páleszt és máris befogadunk
Milyen vendégszerető csapat?!
ezt nem szabad elkapkodni....
amilyen fórumra rámész, ott javarészt azt a típust kedvelik, dícsérik
alaposan meg kell fontolni a döntést, hogy melyik márkát választod, utána kell nézni fórumokon és más csatornákon, de ez nem 1-2 nap,
ha motoros körben mozogsz/mozogtok, akkor ott is érdemes lenne az embereket meghallgatni, kinek mi a tapasztalata
és mindenképpen át kell nézetni hozzáértővel a kiválasztott darabot
ha úgy érzed, hogy anyagilag nem vagy stabil, akkor inkább spórolj még rá egy kicsit és inkább jobbat vegyél, ahogy Gadus tanácsolta
A leírás alapján igen. Gondolom csak a doboz különbözik.
Köszi az infót.
Ez szerinted u.a. lehet ,csak mert más a doboz szine?
http://www.olajwebshop.hu/mark...
a betolakodók el sem jutnak a bográcsig...
mert már az érkezéskor elevenen felfaljuk őket...

Én a helyi autós boltban vettem,úgy hozták meg rendelésre, igaz már másnap megvolt. A gélt 2500 ft-ért az olajat 2700Ft/l áron kaptam. Xado 10W-40 4t motorkerékpár olaj.
Fenéket.Az csak kétszemélyes belháború.A többiek már le se sz.rják a baszakodással élvező vendéget.
El ne felejtsd, hogy nekem is van egy Kawám. Igaz nem ER-5 de Kawasaki!
Nem olyanok ezek a srácok, szeretik a vendégeket, legalábbis azokat akik nem baszakodnak velük... engem még nem zavartak el soha
Azért azt tudnod kell, hogy a Kawáról vagy jót, vagy semmit! Az itteni nagyvezír ezért nagyon harap!
Szóval ha a következő TKB bulin nem akarod a bográcsba végezni, akkor csak okosan nyilatkozzál...
Érdeklődnék hol vetted a xadot+a gélt és mennyiért?
Mi a xado olaj pontos neve ?
Helló Laci, itt is! Az ifjú hölgynek próbál itt segíteni mindenki. Talán már sok is a jó tanácsból, ilyenkor már nem segít inkább elbizonytalanít. Tudtam, hogy Zoli bácsi kormányát igazítottad helyre, de nem akartam itt ennyire bele menni a részletekbe. A lényeg pont az volt amit Te is említettél hogy egy-két apró sérülés jó alku alap és kis kézügyességgel kevés pénzből javítható. No befejezem, nehogy ez a zárt és összetartó közösség végleg kitiltson a nagy offolásért.
Üdv neked Zsolt itt is!
Az a kormány a Zolibáé volt és azért kellett lefestenem mert a CB 500 kormánya gyárilag is fekete volt, nyilván könnyebb dolgom volt mert nem kellett rá annyira vigyázni egyengetéskor mint egy krómosra. Pedro Sevenfiftyjének kormányát is én húztam helyre ami viszont krómozott, de szerencsére sikerült azt is megóvni és az eredeti állapotát visszaadni mondjuk ott meg a műszeregység ért le az aszfaltra úgyhogy az meg festve lett...
Könnyen előfordulhat kisebb sérülés pl. eldőlés, csúszás, parkolós malőr stb. során több tízezres költség... nagyon sokszor töredékéből megoldható és úgy, hogy észre sem lehet venni.
Aki kicsit ügyesebb de nincs tele lóvéval, annak érdemes csúszott vagy borult motort is megnézni (természetesen alaposan) és ha szerencséje van akkor 2-300 ezerrel is olcsóbban hozzájuthat egy jobb darabhoz, amit aztán néhány ezresből újjá lehet varázsolni... Mondjuk nem árt ha tud festeni és van egy kis fémipari alapképzettsége...
Néhány találkozón előfordultam már én is.Valóban ritka fajta a mi gépünk.Sok száz vagy akár ezer motor között jó ha még egy volt a sajáton kívül.Ahhoz képest,hogy itt Győrben meg a motoros oktatók éppen ezt a típust favorizálták valamiért.Pedig szerintem nehéz ez tanuló motornak.
Direkt motoros talit tehát NEM banda talit írtam ! Bizony pl. Kisújszállási motoros talin nem egyszer jártam úgy én voltam csak Er-5-el.
Er-5 talin a tiéd volt az egyetlen?Nemááááá!Mintha lett volna ott több is.Ezért volt a kérdőjel.
A többit értettem.
Mit kérdő jelezel tesóm, kiakadtam azt annyi!
A vásárlás ilyen! Emóció kérdése. El kell menni, látni kell. És amit érzel első pillanatban. Ez minden motorra igaz, nem csak a Hondára. Amikor én elmentem megnézni azt a motort amit most hajtok, első pillanatban éreztem, nekem kell ez a motor. Jó ismerősöm volt a gazdája, így elkaptam egy napra. Ezután már nem volt vissza út. És természetesen nem bántam meg egy pillanatig sem!
A szívedre hallgass rám ne! :-)Nekem nem érdekem hogy Kawasakit vegyél ha te nem akarsz!
Mi meg tudjuk milyen a gép még ha nagy szakértők azt írjak más topicban, hogy gyengébb mindegyiknel..
Ennyi!
Így 400 a vége!
az az igazság hogy most már nem tudom kire hallgassak rád, vagy az eszemre,a szívemre, vagy az eladóra?:?:?