Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen természetesen !
Amit tudok javasolni és szerintem megoldja késôbbi gondokat egy picit úgy hajtsatok meg hogy enyhén feszuljon ra az óra a gyújtás kapcsolóra, így már nem tud le fel rugózni, ergo nem törik el többet !
Fisi !
Na eddig én is csak nálad láttam ilyet.
Most már az én ernőmnek is sikerűlt produkálnia.
Tartós lett a hegesztés ?
Kis barátom én tavaly is oda értem amikor te még sehol sem voltál de nincs az a pénz hogy még egyszer fagyoskodjak ilyen esemenyert . Úgyhogy csitu azzal a járó keretes mûanyag játék motoroddal !
Fel bírsz, vagy tényleg átfestem a Honda feliratot!
Az esti bulira 22-ig lehetett jelentkezni, de amúgy sem akartam arra maradni.

Javaslom a felvonulás után üljünk be valahová kajálni egyet!
Jól van, akkor én is megyek. Remélem Csipkerózsikát fel tudom ébreszteni álmából.
Fisikem robogoval nem is ernel oda!
Ha fel birok gyogyulni a tourbulibol akkor ott a helyem! :-) :-) :-) :-)
Era meg Peti haverom mennek, én kihagyom munkahelyi okok miatt! Persze vasárnap már szabad vagyok mert miért ne. ..
Hűha, az most lesz?

Úgy tervezem, hogy megyek, ha te is!

Zimikem jossz szombaton teluzore?
egyet kell értenem!
Nem vehetsz boldogsagot!
De vehetsz motort es azzal mar kozel jarsz a boldogsaghoz!
Vannak akik még közelebb vannak, pl Parabellum és Japu... :) Bár Japu nem sokkal, mert otthoni szomszéd. :)

Komáromból tényleg közel van.
A nyelvtanulás meg mindennél többet ér nyelvi környezetben, jól tetted, hogy kimentél!
A Castrol Actevo még 2.000Ft sincs.Próbáltad már?A legelső olajcserét leszámítva mindig ezt használtam.Biztos van jobb de ezzel sem volt semmi negatív tapasztalatom.
A FUCHS SILCOLENE COMP4 ELEKTROSINT 10W40 -es szintetikus olaj most 2800Ft/ l áfával,szállítási költséggel együtt a silcolene.hu-n


A múlt héten rendeltem.
Természetesen igen, de nem csak a fizetés miatt jöttem ki. Itt megbecsülik az embert és teljesen más világ! Pedig csak 170 km-re vagyok az otthontól... Otthon amúgy a Bridgestone gyárban dolgoztam, de így is többet keresek és még félre is tudok tenni. Majd ha perfekt lesz a nyelv, lehet továbblépni és minden másnap teletankolni a motort. :)
Én se nyúltam még hozzá.Nem is láttam.Még a gyári van benne.Cirka kilenc éves.Kiegyeznék ha a következő is bírna ennyit.
4 éve már nálam van a gép. Fűtetlen garázsban áll.Az aksihoz 2012.novemberében nyúltam először.
És Bécsben jobban fizetnek, mint itthon?
Gondolom igen, mert nem mentél volna ki...
Jó szöveg
Bocs, hogy elfelejtettem válaszolni.
Séf vagyok egy világméretű étteremhálózatban, aminek többezer alkalmazottja és még szélesebb vendégköre van! (McDonaldsban burgergyártó)
Yarga !

Múltkor kérdeztem már ,csak szexuáltál válaszolni -szal mit melózol kint ?