Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elsőt nem értem.De sebaj.A két másik opció tetszik.
Nekem a magas árra több lehetséges magyarázatom van:
1, A motort hitelre vette a tulaj és a motor árát a még meglévő hitel tartozás alapján határozták meg.
Ennyi marad még belőle a sok évi törlesztgetés után. Nem bírja tovább fizetni és most el akarja adni.

2. Tulajdonos egy tankolás alkalmával a gyémánt berakásos gyűrűjét bele ejtette a tankba amit azóta sem tudtak kivenni belőle így érték növelt motorként kerül értékesítésre.

3. A tulajdonos egy nagyon híres ember használta, kinek személy azonosságát csak a végleges vevőnek fogják felfedni. Így ennek a motornak az eszmei értéke szinte felbecsülhetetlen amit megközelít a 1,3 misi..
Megjelöljük a B-t? Vagy hívjunk fel valakit?Esetleg a gép megfelezze a lehetőségeket?
Passzolom.
hát akkor nem tudom....ez egy őrült vagy csak naon elfogult?!
Elírta?Na de mire?130.000 kevés 13 misi meg ugye....
Plussz meg a kis occcccaaaaaaa! :-) :-) :-)
occcssssóóó vagy, ötezeröccá
szerintem csak elírta, nem?
villamos vagy Robi?!
Hát igen ez így eléggé földtől rugaszkodott- ha még 0 km- es lenne azt mondom oké- de használta ha csak 2800 km-et , és igen- zsír újan garival ( 3 év) sem volt ennyi pl. az enyém sem. Nem tudom hogy gondolja...
Még novemberi a hidetés.Kaposvárról.Épp csak beleakadtam.
Gondoltam érdekes.
Itt az apró rovatban.Szerintem álmodik a tulaj.Talán újan se volt annyi.
Hol?
Nem hiszem el.Valaki 1.300.000-ért árul itt egy 2006-os Ernőt.
Én lennék a villamos?
8-ért zrx 1200 a hirdetéseknél?
plussz occcaaaa
Tárt karókkal várlak! .
ezerötccccáá
naaaa, ez már nekem is fáj
jujj, de félek
a többiek majd megvédenek
de harapni én is tudok!
Ha minden brigáddal összefutnék, akiknek beledumálok a topikjába, mást se csinálnék, csak találkozókra járnék Rohadt egy kibic vagyok, de még rendesen együtt motorozni se lehet velem, mert azon felül még hypermiler is

De egyébként ha ráérek, akár miért ne
Zöldben a legszebb! A Kawának az áll a legjobban!
Mondom ezt úgy h eddig 2 Kawám volt és egy se volt zöld!

Egy motoros találkozón láttam először ZRX-et bár nem tudtam rendesen körbejárni de nagyon megfogott!
De legalabb osszetartja nem ugy mint a kawasakit, mert az rovidesen ocskavas lesz!
Hát az a baj, hogy a tiedet is már csak a járó keret tartja egyben !
Ez tavasszal egy talalkozoba kerul!
Bocs, ezt egyszerűen nem lehetett nem lecsapni