Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, Mona volt az.
Egy hengeren indulni kéne attól még,hogy a másik gyertya döglött.Legalábbis érezni kéne,hogy próbálja elkapni a ritmust.A múltkor írt ide valaki akinek csak egyik henger dolgozott és vígan motorozott vele.
Szívesen rendelek nektek, ha valaki még csatlakozna, szóljatok. Kifizetem előre, majd levonod a bukókeret árából, a többiek meg Neked fizetnek. Én meg az e-bay-es vásárláskor megadom a címed és akkor Neked fogják kipostázni az összeset, majd a talikon szétosztjátok. Így jó?

Ja és elég ha az lesz a borítékra írva, hogy "Kalocsa, Kék ER-5"?
Ha nem akkor majd küldj egy címet, ahova postáztathatom!
Még annyi, hogy mivel jó messziről küldik (Kína vagy Hong-Kong), várni kell egy kicsit, nekem vagy 3 hét volt mire megjött.
Most a legolcsóbb amit találtam 0,99 USD, kb. 240 Ft.
Mivel Miki belgaban van, és onnan elég nehezen rendelne nekem ilyet ha gondolod én beszallok a rendelesedbe de nekem eleg lesz egy két darab ebből
Tudnál adni egy ebayes linket, ami egy általad kipróbált, megbízható eladóhoz tartozik?
Én is idén túl leszek a bûvös 50 ezren még 500 km!
Nem szabad nyikorognia!
Pucold ki !
Halleluja! Beröffent a csacsi. 18-as csőkulcsból flexeltem/furtam egy megfelelő gyertyakulcsot, aminek a segítségével kicseréltem a jobb oldali gyertyát és láss csodát pöccre indult. A bal oldalit ki sem kellett cserélni. Az lehet, hogy az egyik gyertya hibája miatt egyik henger sem indul be?
Más kérdés: a hátsó fék nyikorgás-csikorgás általános az ER-nél? Vagy nézessem meg?
Túl a bűvös 12-n! Bár ez idén még csak alig 760 km-ert jelent, de hát akkor is! :))))
fészbukon... ezt a linket itt nem nyitja meg, a fészeden látom, te vagy meg két motor :) Az vagy te nemdE? Oda küldtem üzit, lehet hogy az egyéb üzenetek közé rakta amit küldtem...
Hol?
reád írtam.
Facen vegyél fel vagy írj rám, Fischer László -Kalocsa.
de inkáb emailben beszéljünk, ne rondítsuk el ezt a szép fórumot feleslegesen.
500 k-t máximum
Egyet tudok tán, mennyit szansz rá ?
Egyet rendelhetsz nekem is! Köszönöm
Örülök, hogy megvan
Hello!

Normális állapotú ER-5 öt vennék. Ha esetleg valakinek van eladó kérem jelezze : 5mhejhoo@gmail.com

üdv
Aki esetleg nem látta még érdemes megnézni:

Alaszkából Argentínába 500 nap alatt

http://www.sportmotor.hu/motor...

Nekivágnék én is egy hasonlónak a KLE-vel csak kezdetnek kicsit rövidebb távval!
Ha már karc, akkor reklámozok még kicsit: kipróbáltam hétvégén a Fix it pro! nevű karceltávolító csodaszert, és... tényleg működik! Lényege, hogy a lakkrétegbe vájt árkokat feltölti egy átlátszó anyaggal ami UV (napfény :)) hatására megköt. Csodát nem kell várni, a mély karcokat, amik leérnek a fémig, nem fogja eltüntetni, de ami csak a lakkban tett kárt, azt nagyon szépen! Az ER-5 tankja ismét tükörfényes és sima. :)
Ja és a pláne hogy vagy 200 Ft az ára (postaköltséggel együtt), ha az e-bay-ről rendeled, igaz Hong-Kong-ból és nem eredeti csomagolásban, de tökéletesen működik. Ennyi pénzt bőven megér.
Szerintem a mikroszálas izének jónak kell lennie, van aki a szarvasbőrre esküszik, én régebben azt hiszem egy sima törülközővel csináltam, de most már van polírozókesztyűm is, itt egy kép róla (gyereknek tetszett, hogy a kezére lehet húzni a kukacokat, úgyhogy muszáj volt venni ):

http://www.topshop.hu/haztarta...
Sajnos nincs benne a készletben a gyári gyertyakulcs. Ma veszek valami használhatót és este újrapróbálkozom. Köszi a süritett levegős tippet.