Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zimi, akkor hozod a laptopod?
vigyünk eldobható poharat, tányért?
Mennyibe kerültek a karok? A felszerelo kitt miből áll? Köszi
Aztán amíg nem figyelsz majd jól letáboroznak a szomszéd telkén. Az meg csak pillázik,hogy mivaaaaannnnnn?
felfordul...

(hülye teljes billentyűzetes laptop)
Transzparens, lepedő, molinó: nekem egyre megy.

Nem a mi kerítésünkre tesszük, hanem arra, ami szembe van az utca elejével. Így aki befordul, rögtön látja: ott lesz, ahol felfordulni.
valami értelmeset is hozzál, mondjuk a rock történelem nagyjai közül is valamit.
Mi az hogy lepedő?

Az egy transzparens kérem- és természetesen mint minden talin- most is ott lesz!

Meg tele rakjom a pendriveot rózsaszín pittbullal- majd énekeljük a nem szo..nak a ministránsokat- ha be leszünk baszve! ..va
Két dolog jutott eszembe:

1. zene - aki tud hozzon két aktív hangfalat, meg egy mp3 lejátszót, tele jó zenékkel.
2. TKB feliratú tábla lesz az utca elején, ott kell befordulni.

Fisi, el tudod hozni a Kawasaki ER5 találkozós lepedőt?
Előtte meg velem...

Én adtam a tippet, ki lakik még Nagyfaluban.
Gyertek, gyertek!
Hát ez nagyszerû hír ! Egyre jobban alakul a buli!
Most kicsit félek ettől, mert nekem is olcsó platnim van. A kit-ben a két felfogató kicsit szűkíti a távot, remélem elég lesz. Ha mégsem, akkor meg abban bízom, hogy kicserélik a platnis változatra, mert a platnit nem fogom külön megvenni.
TKB!

Most beszéltem Kraszy-val.
Egyenlőre úgy néz ki, hogy Gadus, Kraszy, és Én szombat reggel indulunk Kécskére.
Valaki még kíván csatlakozni?

Már csak kettőt kell aludni...
Hát ezzel azért vigyázz, mert elég széles az ER5 hátulja! Nem tudom GIVI-nél hogy van, de a Kappa karokhoz kapható KIT-et nem éri át az olcsóbb dobozokhoz kapható sima fém platni.
Egy hónapja én megszivattam magam ezzel, mehettem vissza kicseréltetni.
Nekem jobban megérte, platnival együtt vennem a KIT-et. És így megbízhatóbb is.
De azért a Givi platnival az igazi.A doboz már tényleg lehet bármilyen márka.Csak a rögzítése legyen olyan mint Givié.
Szia!
Én is most szereltem fel a motort dobozzal, megvettem a Givi karokat+felszerelő KIT-et, mert ez a karok mellé nem jár. Erre már rá lehet tenni a monokey, vagy monolock rendszerű platnit.
No végül is rendeltem 3 db-ot, remélem jól ment így telefonon ?!
OK!
Köszi Miki, de akkor maradunk ennel a változatnal!
Maradjunk akkor ebben a megoldasban ! Safarklan elpostazod ? Érdekelne egy 2-3 db.
Na igen, ez az, és így legalább hamarabb hozzájutsz. Akkor megoldjátok így? Fisi? Tényleg szívesen segítek bárkinek, szóljatok ha szükség van rám. :) De valóban logikusabb otthon a Vateráról rendelni, mint Kínából, ha az ár kb. ugyanaz.
http://auto-motor.vatera.hu/au...
Találtam vaterán is. Nem sokkal drágább és érte is tudok menni, mert bátyám is Ferihegy mellett lakik. Szóval részemről tárgytalan, 50 forint miatt kár lenne kacifántos utat tennie az árunak. Ha mást is érdekel akkor hozhatok több darabot, mondjuk azt nem tudom mikor tudunk összefutni, mert a hétvégi kécskei akció sajnos nekem tárgytalan családi okok miatt.
Arra hál'istennek nincs szükségem.
Safarklan!
Megkaptad a fék tarcsara az ajánlatot ?Vagy nem neked kellett?
Igen, én is így gondolom, érdekes volt számomra is a jelenség. Most elvittem a Kawaszatihoz teljes átnézésre. Biztos, ami biztos.
Sziasztok! Szeretnék dobozt rakni a mocimra, ha megveszem a givi karokat arra csak givi platnit lehet felrakni vagy bármilyen más dobozét(ami hozzá jár)? Érdemes olcsó neve nincs dobozt megvenni vagy inkább márkásat? Ha valakinek van eladó szóljon, köszi