Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik szerpentinről van szó mert a belinkelt ákombákomból nem tudom azonosítani.
Hali
Most jutottam hozzá egy ER-5 öshöz :)
Ez az első komoly motorom egy robogó (előtte simson) után.
De volna pár kérdésem, tudna valaki segiteni aki otthon van ebben?
Akár itt akár e-mailben is.
(sjsro@citromail.hu)

Köszi előre
Üdv: Toborcz
Én sem, nyuszi vagyok ismeretlenekkel ottalvós túrára menni. Egyébként ezt a szerpentint már én is néztem, hogy igazán jó móka lehet!
Én még nem, de ha tudsz, menj el!
Köszi, most már tudom az időpontot is.
Sajnos akkor lesz a munkahelyi csapatépítő tréning valahol Szeged környékén.
Hello mindenki!

valaki volt már hasonló szervezett túrán ? Vagy esetleg erre egyszerűen gurulni ? mert még itt lenne hely, és lehet pár biztató szóval elmennék..

http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=5006&session_id=
Igen-igen arra már én is nagyon, de addig még amúgyis sokat kell tanulnom. Szeptemberben kanyarodás-technika tréning
Sajnos nem tudok segíteni.Még nem szedtem szét.Nem is nagyon szeretném.
Sziasztok!
Szétszedtem a gázmarkolatot, hogy megzsírozzam a bovdent, ezek után megpróbáltam összerakni, de nem sikerült. A bovdeneket nem sikerül beakasztani, ha tudna valaki segíteni megköszönném.
Az.Remélem jó lesz...
Biztos, hogy ez a hivatalos?
akkor még egy gatya kell... kíváncsi vagyok milyen lehet a nagy ringen körözni?! :D
"it's a date!"
Akkor max randizni tudunk
sajnos ragaszkodnak a full bőrhöz
mennyire kell a bőrruha ? kabát elég, vagy ragaszkodnak a nacihoz is ?
voltam már több ízben is, de idén először saját járgánnyal :)
Tudom, engem eddig is csak a feeling vonzott, sajnos nekem sincs bőrruhám, pedig szívesen kipróbálnám a Csacsit
Lehet hogy megyek de azt tudni kell nem egy nagy durranás.Van egy tál ingyen kaja aztán nézheted hogy hasítanak a többiek.(legalább is nincs bőrruhám)
Az idén csak Nagyszalontáig kell menni: http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=5050&session_id=
Köszi. Igyekeztem megcsinálni hogy a legjobb legyen
na ez az: várjuk az ötleteket.

Menjünk el Dévára Böjte atyához!
Az adomány egy tank benzin ára.
Déva viszonylag messze van, rémálom lesz a 300 motoros egymás után és hideg lesz a sátorban. Tök jó!
megközelítőleg 1000 km, péntektől?
Szezonzáró helyszinére én is kíváncsi lennék és persze egy megközelítő dátumra. Hátha azon részt tudnánk venni... Az elmúlt 2 hónap katasztrófa... (motorozás tekintetében) Kellene valami ami kicsit felvidít.
Aki valóban eljön, azzal szívesen egyeztetnék egy telefonszámot megtalálás céljából :)))