Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lenne még pár kérdésem, ti már biztos tapasztaltabbak vagytok ilyen téren.
Azt meg lehet állapitani valahogy hogy körülbelül mennyi km lehet a motorban? (csak saccra)
Milyen motorolajat kell használni? Castrol act evo jó?
Fékolaj? olvastam vhol h dot5.1 kell de gyárilag dot4 van benne
Zsir új gumi van a gépemen, Metzeler Lasetec. Ez jónak számit? mert ugy tudom hogy a gyárinak nem a legjobb a tapadása...
A jűró motor kipufogója ilyen fütyülő hangot ad ritmusosan. Ez normális?
Amugy 2001. 07. havi a motor, picit "érdekes" szine van...bíbor/lila :D de anynira sötét hogy már-már fekete, amugy szerintem szép :D
Köszi előre a segitséget!
Jóéjt mindenkinek, szép motoros álmokat ;)
Akkor szívesen látunk jövőre egy kanyargóson.A Furka benne lesz mindenképpen.Meg pár kisebb csemege.
Nem vagyok olyan kis ragaszkodó, nem bánom ha menet közben változik a terv :) Jó utat!
Te is élsz kedves?Már aggódtam.Guszti?
Megint megnősültél?Gratul!
Nektek Falusiaknak Szlovákián kívül minden több min egynapos túra.De bátran csatlakozz túrázókhoz.Nem esznek meg.Saját túráimra nem hívnálak meg mert az menet közben módosulni szokott(kb. mindig)De ettől jó.Holnap reggel Balatonszemes.(De van B terv)
Rosszul tetted.De jövőre...
Sok dolgot kellene ott megnézned.Persze ha vevő vagy rá.Ha kéred megosztom amit tudok.Kedvenc tesóm (Zimmedi)ma indult oda.
Elküldhetnéd a szerelési könyvet (nem tudom milyen nyelvű, de csak ki tudok szedni belőle néhány okosságot)

Köszi :)
Fisi, Fisi már sokszor elvaúztam már, hogy ne hagyd magad!
bár tudom, hogy könnyű mondani....
Te nőcsábász!Legközelebb lehet hogy meg is nősülsz mire újra a fórumra írsz
Fisi él csak hát megint az elbaszott nők...
Hogy szomoroggyá é!

Tudod mikor cserélek le egy LUXUS soprtgépet egy talicskára!
Leírás ment!
Igen én is ezen kattogok, hogy valamerre menni kéne, csak az én ismerőseim közül senki nem ér rá, én meg egyedül nem szeretek túrázni. De ha innen összehoznánk egy kis csavargás nagyon boldog lennék! :)
nem mentem végül el erdélybe, kicsit sokaltam a kilometer-t :/ Valamerre menni kéne a hétvégén mindenképpen.
Valószínűleg átnyergelt GS-500-ra és nem mer idejönni.
Isten hozott köreinkben! Bár még én sem vagyok őskövület itt, úgy vettem észre, hogy a tanácsadásba az egyik leglelkesebb tag Fisi mester. Bár most picit el van tűnve. Hiába néha a legnagyobbaknak is szükségük van egy kis pihenésre
Szerelési/karbantartási kézikönyvet töltöttél már le? Ha nem, szólj és tolok át egyet.
Hali Toborcz! Szerintem tedd fel bátran a kérdéseidet a fórumon!
Ilyen túrához lenne kedvetek csatlakozni?! Csak én BP-ről indulnék :)

http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=5079&session_id
=

hm?:)
hát minden bizonnyal semmi! :D
csak pici vagyok, lány vagyok, gyenge vagyok és egyedül csatlakoznék egy vadidegen társaságba... ehhez vagyok nyuszi :(
http://www.motorozz.hu/img/tour_base/5006_1.jpg

erről találtam már jobb képet is - ha az amire gondolok ez egy sokkal-sokkal nagyobb kanyargós útszakasz! :)
Végülis még jó, hogy megyünk! :)
Hát mi bajod eshetne?
Szia Mona! Végül is kimentek a ringre? Ha igen én is csatlakoznék! Bár bőr szerkom nekem sincs!
Sziasztok!
Fisi főnökkel mi van? nem látom mostanában itt...