Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg.Hol?
Már néztem én is, és nem kizárt, hogy ott leszek :)
Hello-hello!
Végre egy esemény, ahol remélem többetekkel is tudok találkozni
http://www.kawasaki.hu/News/De...

Szóval? Ki jön? :)
Köszönöm a tippet, na majd szerintem most vasárnap próbálok valamit bűvészkedni vele. Rájöttem hogy a gyertyacseréhez nem árt pl. új gyertyákat is beszerezni... Szóval addigra remélhetőleg minden összeáll, és remélem nincs nagyobb probléma...
Szép munka, gratula!
Sart-Tilman, Belgium.
Üdv mindenkinek.
Még régebben tettem fel képet arról hogy, hogyan készitem házilag a hátsó doboznak a tartót, már lassan két-három hete készen van és teszteltem is. és tökéletes mint a doboz tartására nagyon massziv, és egyben ezen van kialakitva a hátul ülő személy kapaszkodója is. Elég intenziven volt már terhelve egy párszor, és semmi hibát nem vettem észre rajta nem tört el birja a strapát, gondoltam megosztom veletek, a remekművemet hátha valaki ihletet kap és készit magának házilag egyet. Tettem fel pár képet is hogy kész állapotában hogyn is néz ki.
Jövő pénteken Erdélybe 5 napra.
Aztán TKB szezonzáró valamikor szeptemberben.
Hol lesz az idén?
Balatonszemes: Rider Beach.
én most jöttem meg a Zemlénből :) Szentmártonkáta-Pálháza jó 250km, tegnap mentem oda ma vissza , a kis szépségem panasz nélkül gurulta végig :) a jövő héten pedig Sopron környékére készülök. , Ki merre megy még a nyár végén ?! :)
csak munkahelyre.

de nem is értem, miért elégedetlenkedsz, annyi mentél már a nyáron.
Remélem ti azért motoroztok.Mert én nem.Hetek óta nem mentem vele.Pedig már fux olaj van benne.Erdély után lecseréltem de azóta egy métert nem mentem.
A rögzítések oldása után meg tudod annyira emelni(és alátámasztani)hogy mókolhass a gyertyákkal.Viszont a gyertya kiszedése előtt valamivel(kompresszor pl)fúvasd ki a szutykot a gyertya mélyedéséből.Nem kell az bepotyogjon a hengerbe.
csak nem használnak csőkulcsot
Végül is a nőgyógyászok is egész kis helyen szerelnek.
A '97-es ER-5-ösömön anno ki tudtam cserélni a gyertyát anélkül, hogy a tankot le kellett volna vennem. Csak megfelelő szerszám kérdése.
Persze nem üzemmeleg motornál.
Nagyon köszönöm a tippet! Ahogy korábban is írták, valahogy azt kell megoldanom, hogy leveszem a tankot, hogy a gyertyákhoz hozzáférjek, de közben maradjon minden bekötve - üzemanyagcsövek, karbi stb.... Hát nem lesz egyszerű menet az biztos. Lehet el kéne vinnem szervízbe. Csak tudnék itt egy megbízhatót...
Igen, köszi! Már írtam is. :)
Az nagyon helyes! majd megnézem
Böktem! Átment?
Sziasztok!

Ki milyen márkát ajánl első fékbetétnek? Bendix lehet jó?
Lekel nyúlni az asszonytól a konyhai hőálló kesztyűt:)
Ez csak egy javaslat volt, de ha körülményes levenni a gyertya pipát akkor nem is szóltam.
ER-5-nél nem nagyon van hely ehhez a művelethez.Próbálkozni lehet de hamar odasül a mancs.
Szia smice!
Lehet első halásra hülyeséget mondok, de úgy lehet a hengereket ellenőrizni hogy működnek-e hogy járó motornál leveszed a gyertyapipát az egyik gyertyáról
- ha le áll a motor akkor csak az a henger ment
-vagy ha a hangja és a fordulat nem változik akkor pont az a henger nem megy
-ha pedig más lesz a hangja és vissza esik a fordulat akkor mind két henger rendesen működik.
Szia István, szerettem volna egy-két dolgot kérdezni Tőled láncolajzókról, ha nem gond; igazából a nagy részére megtaláltam már a választ, szóval már nincs bennem sok kétely... :)

Viszont közben eltűnt az adatlapodról az elérhetőséged (meg úgy minden :)), elküldöd esetleg az e-mail címed nekem? Ígérem nem zaklatlak hülyeségekkel. Előre is köszönöm ha segítesz! Ja és az én címem megtalálod az adatlapomon, csillag nem kell, a többi azt hiszem értelemszerű. :)