Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

furni kell a hengert mert nagyon kopott a legkobottabb résznél 56.49mm. am milyen márkájú dugót tudsz és mennyiért?
Mindenképpen meg kell nézni a hengert kikel mérni ha elküldöd hozzánk akkor tudok segiteni van dugóm is hozzá
és abban még tudsz esetleg segíteni hogy abba milyen dugót tegyek
1989-óta ami mókilt az vashüvelyes
Kawazsolti azt megtudod nekem mondani hogy mikortól nicasilos a kdx 125 elvileg 96 elöl fordított telós ez nem tudom jelent e valamit de ebbe vas hüvely van. előre köszönöm a választ
Még vagyok nézd meg az Adatlapom!
A henger nicaszilos igen, mi mikor motorgenerál volt, prox hajtókart/dugattyút vettünk bele, indult, ment vele rendesen.
Nekem egész jól ment vele! Aztán el ment a hengerfej tömítésem és meg szorult! :( De akkor vettem bele Wössner dugót én is! És szerintem azzal sokkal jobban pörög és megy! :)
Hát nemtudom nem találok semmit majd rákérdezek azért. De köszi a tippet. am neked kipörgött vele rendesen?
Szerintem a pink motorsnál lehet kapni! Igazából azért mondom a proxt mert nekem is az volt benne egy egy gyűrűs de azt nem tudom ki tette bele! Vagy hogy mié!
Valaki abban tudna még segíteni hogy állítólag 1996 évjáratú fordított telós ha ez segít annak a hengere gyárilag NICASILOS-é vagy sem :D
akkor légyszives egy linket hadd kérjek
Persze hogy van más! Az a neve hogy Prox!
kawazsolti te tényleg szervizes voltál?
én is tudom hog a gyári nem hiába gyári a tömege az összetétele méretei is fontos de ha egyszer tényleg nem ér ennyit akkor ez van
tíz éve van, de már az utóbbi öt évben be sem volt inditva
Ja? Nem tudtam hogy ilyen motorod van!
nem ér annyi egy kdx, mint amibe egy gyári dugószett kerül.
gyárit kell belerakni ott nincs hiba!
és nem vált be
már próbáltam
lehet venni bele prox dugót is , talán a pinkmotorsnál
sziasztok. az lenne a kérdésem hogy kdx 125 nek 98 as dugattyúját ki lehet helyettesíteni egy másik modellével mert kdx hez csak a Wössner gyárt röpke 28500 ért. válaszokat előre is köszi
Ok.
Üdv
Bocsánat de már tárgytalan a dolog elvitték a helyére szánt másik mocit , így marad a kdx