Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nagyon jó a gép! És volt vele valami bajod? Fúrni vagy henger fej?
De nagyon ott van a toppon a gép!
Mi pénz?
Csá! 2002-es KDX 220R USA-ból hozta az előző tulaj.Ott elég sokat eladtak belőle.3éve van nálam,nagyon szeretem ,könnyű erős,nincs rajta semmi sallang .101kg száraz tömeg ,37LE,nekem elég. Akkor 4kilóért vettem,de szinte új volt,nem sokat használták.1995-től 2005-ig gyártották.üdv Peti.
Pepe riagyál meg de jó állapotban van a kawád! Mennyiért vetted? És mikori? Grat hozzá nagyon jó bőrben van! De látom készíted fel az útánpotlást!
Ja és kx főtengely nem lesz jó bele, mert azokon más és kisebb lendkerék van, és ezért a kúp sem ugyan olyan.
Aha, szóval akkor rezonál az egész gép. Főtengely csapágyak, hajtókar milyen állapotban vannak?
Ha eddig nem volt akkora rezonancia, csak most, akkor szerintem vidd el a főtengelyt egy gépműhelybe és mérjétek ki prizmán mit mutat, mennyire üt. Lehet már rossz az alsó csapszegnél a sonkák furatai és elment a centrírozás szép lassan...
Esetleg még a helyedben megnézném a kuplungot, lehet hogy az üt, a csapágy, vagy a kikopott persely miatt, vagy esetleg még a lendkerék is lehet ludas.
Jah... hasonló (de nem olyan mértékű) problémák léptek fel, mint nálad annak idején. Szétkaptam, mielőtt szétbaszna még valamit. Aztán akarok egy főtengelyt ami nem lett mókolva és veszek hozzá egy hajtókart... kicsit utána néztem, hogy nagyjából ugyanolyan a KX főtengely is 88-90 évjárat körül, de a gyújtás oldal mégis más. Ha van valami ötleted, akkor azt megköszönném!
Ez egy KX 125-ös supermoto szettel.Üdv.
Széthullott a gép?
Sziasztok!
Nekem szükségem lenne egy KDX 125-ös típusba való főtengelyre (nem gond, ha a hajtókar cserére szorul)
Akinek van, vagy, ha tudna olyan embert akinek van ilyen elfekvőben emberi áron, akkor legyen szíves szólni! (Bár még Szatyina Gézát fel akarom hívni)
Előre is köszi szépen!

Széles utat!
sziasztok. Valakinek KDX 125 höz Service Manual vagy hogy honnan lehet szerezni
De én szerintem a rezoval lehet valami okosság! :)
De 125ös az 100% Ez az amit senki nem tud hogy kx blokk elvileg és kdx váz! És ha jól emlékszem ez valami nem is olyan régi model! Csak nem tudom enyémnek sincs rossz hangja de még sem ilyen!
De majd el kezdek a kipu véggel is játszani akkor! :D
vagy lehet , h a végdob tömése
Lehet, h ez nem huszonötös
Van ilyen FmF kipum, de sztem az enyémnek mégis csak olyan szúnyog hangja van ehhez képest.
Van egy olyan kérdésem hogy hogy bírnám meg csinálni a kdxem hogy ilyen hangja legyen? Kiput kell cserélni kxre? Vagy van valami egy szerűbb is?

http://youtu.be/uSMejhFDyMk
van eladó kdx 125 Fék munka hengerem! Akit érdekel! Teljesen jó állapotban és mükszik rendesen!
Eladó KDX-KX 125 KIPS Power tengely, a fotókaon látható hézagolókkal együtt 4500FT(Postával)!

Ha valakit érdekel írjon: siki83@freemail.hu
köszönöm a tippet holnap megkeresem őket
üdv Kecskeméten a parilánál tudsz bele venni METEOR dugattyút pici pénzért a tévhitekkel ellentétben elég jó kis dugattyú Tm motorokba előszeretettel használják ( én még csak 50 ccm be raktam cagiva prima abba nagyon jól bevált teljesítmény vesztést nem észleltem és ugyanúgy forgott mint előtte )
Remélem tudtam segíteni
van pár eladó kawasaki kdx alkatrészem! első hátsó kerék ráf, egy univerzális hátsó lámpa még új, egy első tárcsa, egy leállító gomb! Akit érdekel árat meg tudunk beszélni!
Ja,meg dugószett mennyiért van hozzá,és milyen?Kösz.
Kedves Kawazsolti! Kérdezni szeretnék,van egy 2002-es kdx 220-om. Üzemórás vagy nem?Én úgy tudom hogy nem.Másik hogy mennyibe kerül hozzá E-H fékbetét,ami nem koptatja nagyon a tárcsát.Köszi.Peti.
ezek szerint nem gyári dugó lesz benne ennyit a nem ér a motor. de köszönöm az eddigi segítséget
Idecsak a Wiseco csinál és a wössner 32000ft és 27500ft