Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.A féknyereg a gyári (1 dugattyús) a hozzá tartozó fékmunkahenger is a gyári!
Az első rezonátor a kipufogó dob ami a hengerre csatlakozik.
Holnap fotózok és küldök képeket mindenről e-mailben ha érdekel.
Féknyereg hány dugattyús? és az első rezó alatt mit értesz?
Holnap küldök még több fotót ha érdekel,jelenleg csak ez volt a gépemen a kuplung tengely benne van.
A berúgókar már elkelt amit még tartalmaz a fotó.
Kuplung dekliről van képed? :D
Sziasztok! Tud valaki segíteni,hogy hol tudnék alkatrészeket rendelni Kawasaki KZ 250 A felújításhoz?
Helló, még vannak eladó KDX 125 alkatrészeim ha bármi kell nyugodtan írj,hívj!
Korrekt árakon:
első teló (nem fordított)12eft villanyakkal,kormánybefogóval egyben
komplett váltó 12eft
komplett kuplung(kítűnő lemezekkel,lamellákal)12eft
első rezó(javított)3000ft
első fékmungahenger és féknyereg egyben 7500ft
blokk közepek 5eft/db
kuplung dekni(ami akuplungot takarja) 5eft
gyújtás dekni 4eft
benzintank(horpadás mentes)benzincsappal 4eft
ülés 2500ft
első lámpa+fejidom+hátsó lámpa egyben 3500ft
váz 7eft oldaltámasz is rajta van+fékpedál+lábtartó
olajszívattyú 3eft
power tengely 4eft
légszűrőház+légszűrő gumi 4eft
gázszektor 2500ft
Ha bármi kell írj,fotót küldök e-mailben.Köszi.

siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13
Szia!

Újban tudunk segíteni. Ha érdekel még, küldj egy mailt az adatlapunkon található címre .

Üdv.
Még mindig eladó a KDX 125 KEIHIN pe 28 karbi felújító készlet 3500Ft-ért!

siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13
van valakinek egy a hátsó kerék elé való sár fogó? a teleszkópra nem engedi a mocskot ráhányódni, nem tudom pontosan mi a neve. vevő lennék egyre
van egy eladó kdx karburátorom! Működő képes ki vettem mert nagyobbra cseréltem és nekem már nem kell! Akit érdekel meg egyezhetünk az árban! :D
De látom neked is szép kis sm lett belőle !:D
Dobtam egy emailt a számommal! :) És köszi előre is!
Ahha.

Nekem van egy ilyen fölös alkatrészem, ha érdekel!
De mennyit áldoznál rá? Dobj egy telefonszámot, felhívlak holnap.
sziasztok , ma voltam kinnt a pusztába,csapatni eggyet(bár ne mentem volna) áldatlan állapotok uralkodnak még mindig, öröm volt egyedül kirángatni a sártengerből a gépet!kicsit jobb területre érkezvén csúnyán kezdett fulladni a gép,hát látom,hogy könnyedzett a hengerfejnél a vizem,,, na szééép marha nehezen de hazahozott szivatóval,,,,ugyhogy most kis időre vége a szezonomnak....:):(
igazából van papírja külföldi! Ki vont forgalmija van! De valami 110Ft itthon a cak pak forgalomba helyezés! :S Persze hogy kéne az a rész kéne amit be karikáztam! Mert enyémén hegesztve lett! Igazából üresen is jó lenne mert meg van mindene csak azt a házat szeretném ki cserélni normálisra! :D
Nagyon szívesen! Amúgy szükséged van még kuplung oldali deklire?
Meg még annyi, hogy neked valóban van papírod KDX-re? Vagy csak ilyen külföldi okmányos?
őszinte leszek hogy a tömszelence be megy csak azt a fehér gyűrűt nem tudtam hogy és merre tegyem be! :D De köszi a segítséget! :D
A fehér műanyag rész legyen a lapátban, gumival befele... szóval a fehér rész forogjon el a tömbszelencén. A tömbszelencét csak 2 féle képen tudod betenni, mert a fém betéten van 2 "fül", a szelencén pedig 2 bemélyedés, szóval simán beteszed (vagy fordítasz rajta 180 fokot, de úgy is ugyanaz a helyzet)

Szóval, szerintem ebben nincs mit bizonytalannak lenni, ha másnem, akkor nézd meg robbantott rajzon.
Bizonytalan vagyok a tömszelence berakásával kapcsolatban! Na most meg találtam és van a tömszelence és egy fehér szerintem teflon gyűrű gumival na most az hogyan kell be tenni? Gumi merre legyen? a lapátra mennyen a gumis fele vagy a tömszelencére? és hogy egyszerű be tenni a tömszelencét?
A fotókon látható KDX 125 alkatrészeim eladók,komplett kuplung újszerű lamellákkal-lemezekkel, még egy majdnem teljese kuplung újszerű lamellákkal-lemezekkel. Kuplung dekni és berúgókar.
Minden teljesen jó állapotú korrekt árakon eladó!
Helló! A fotókon látható KX 125 alkatrészeim eladók,komplett kuplung újszerű lamellákkal-lemezekkel, még egy majdnem teljese kuplung újszerű lamellákkal-lemezekkel. Kuplung dekni és berúgókar.
Minden teljesen jó állapotú korrekt árakon eladó!

siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13
Sziasztok,jelenleg megtalált KEIHIN pe28 karburátor felújító készletem eladó csak 3500Ft-ért!

Ha érdekel írj.
siki83@freemail.hu
Szia!

Küldj egy mailt az adatlapunkon található címre és válaszolunk.

Üdv.
És az menyibe kerülne?
Sziasztok! Valaki lemérte már,h a KDX 125 0-100-ra hány másodperc alatt gyorsul fel?:D Megköszönném,ha valaki leírná! :)