Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kawasaki KDX 125 lendkerék, tökéletes állapotban eladó!
Van egy hibás gyújtás alaplap is, zárlatos lett de javítható.

Ha érdekel az árat megbeszéljük, régebbi motorom után megmaradt alkatrészek.
Hali,nem collos ,teljesen "normál" csavarokkal van szerelve,magyarországon sajnos nem nagyon van,talán idáig ha kettőt láttam belőle,így bontott alkatrész gyakorlatilag nincs hozzá.Északeurópában,de főleg az USA-ban sok van belőle.
Ha érdekel meg beszélhetjük! :D Ez nem sufnimura látszik hogy gyártották csak nekem nem tetszik! :)
nekem kéne egy másik dob mert vmi sufnimura van rajta és érdekes hangja van nagyon. olyan igazi ordító 2t hangot szeretnék neki hasonlót mint egy kx. tudom olyan sose lesz, de közelíteni lehet

pepepe: láttam írtad h amerikai modell, collos csavarokból is van összerakva? elgondolkoztam milyen lehet ha már amerikának gyártották de japánban
Nagyon szép darab!
Itt hallani milyen hangja és nagyából hogy néz ki!
Van egy "sport dobom Kdxre ha érdekel valakit!
Köszi én imádom a Kdxeket! De hanyatt ne dobd magad!
Helló,most csak ez van a gépen,nyáron készültek,de majd csinálok még.
Pár képet nem tennél fel róla?
Szeva !Köszi, Eddig semmi gond nem volt vele,pedig kapja az ívet rendesen, szerintem nagyon megbízható,könnyen indul,faszán megy ,nem hagyott ott sehol,amikor megvettem kicseréltem a gyertyát,meg lecseréltem a blokkban az olajat.Ennyit költöttem rá.Meg fullszint olajjal járok 35-ösre keverem.32-est ír a könyve különben.
A kuplung és a lendítő kerék kizárható. Hajtókar már lassan cserés.
Kawazsolti írta még, hogy megtudná csinálni.
Köszi szépen!
28-as keihin
Mekkora karbicsek van egy 125ös KDXen?
Most nézem hogy meg változtattam az email címem de még a régit írja! S:
zrider68kuki gmail.com
Adj egy Email címet és rád írok!
próbáltam mélt küldeni neked, de visszapattant
Bocs 1910Ft
asszem valami 2ezerFt körül van! Fekete! De bontottunk már sajnos nincs! :S ha így is érdekel akkor el küldhetem!
akkor az sokkba lesz
Meg nézem mert szerintem van egy zsír új még bent a boltban! :D
Nekem meg egy első fékkar kéne
De van pár kdx alkatrészem, gáz kar kompletten, első féktárcsa, ráfok, stb..
7000Ft ért van hirdetve de mivel törött a karja 6000ért oda adom! Jó a fék kapcsoló is! Ha annyiért érdekel!