Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó KDX 125 KEIHIN karbi felújító készlet 3500Ft-ért!

siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13
A power alkatrész KDX 125-ből való, de KX 125-be is kompatibilis.
Eladó kawasaki kx 125 Power KIPS alkatrész 4500ft egyben.(tengely+hézagolók+fordító kerék)
Posta megoldható! Ha érdekel bárkit írjon.
siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13
Helló! Most hogy már mindenki lehordta az Rx-et, meg nem pörög fúj, elmondom, hogy nekem mind kettő volt/van. A kettő ég és föld. Az rx sokkal jobban pörög, sőt pörgetni is kell. Gyári adatok szerint az Rx 33 lóerő, a Kdx 24 vagy 27 nem tudom melyik most hirtelen. Ha 2 méter magas vagy, egyáltalán nem ajánlom a Kdx-et, én 190 vagyok, de az Rx sokkal magasabb és nagyobb, Kdx-ről bőven telitalpasan leértem. Az alkatrész fényévekkel több, és olcsóbb is az Rx-hez, mert Rotax blokk van benne (osztrák) és vagy 5-6 féle motorba tök ugyan ilyen van. Rx-en elöl hátul állítható felfüggesztés is van mellékesen. Hogy ne szarozzam nagyon le a Kdx-et, mellette szól a súlya, ami kb 10-20 kilóval könnyebb az Rxnél. Hirtelen ennyi jutott eszembe, sok sikert a vételhez, rajtad áll mit veszel, de szerintem ha teheted próbáld ki mindkettőt előtte.
Szia! :D
Hát nekem festéssel,perselyezéssel,szinte teljes felújítással került kb. 80000 Ft-ba :D Egyébként ahol az én motoromat szerelték,ott pont volt egy RX125,és a szerelő azt mondta,hogy kevésbé pörgős motor,mint a KDX,annyiból viszont jobb,hogy olcsóbb hozzá az alkatrész:D
Ezzel azért vitatkoznék Kdx-em volt, most meg egy Rx
Üdv valakinek esetleg valami csinos uni sport dobja nincs eladóba?
hello

Kdx 125 höz keresek váltókart.
Kösszi Martin!
edy teljes motor felújítás mennyibe kerül kb egy 125ös nikaszilos gépnél?
meg még azt akarom kérdezni hogy a 200 az egy kezdőnek mennyire vad annak a tudatában hogy 2 méter magas vagyok és 110 kg :)
Jogos!
De az Rx nem bír annyit km-re mint egy kdx vagy egy dt sose vennék olasz motort bármennyire is tetszenek a ducatik
RX 125 viszi a pálmát (sajnos)
De a KDX szebb :D
Szia! :D
Nekem KDX 125-öm van,fasza motor,de NAGYON gondold meg,nézd át,mielőtt megveszed...Engem nagyon átbasztak az enyémmel,de mióta felújítottam nincs vele semmi baj...
Én arra lennék kíváncsi,hogy KDX,DT,Rx125----ezek közül melyik a legerősebb,melyik van hamarabb 100-on? És körülbelül hány mp alatt?
Hello mindenki!
most szeretném elkezdeni az endurozást és lenne egy olyan kérdésem, hogy milyen motort ajánlanátok nekem? Nézegetem a motorokat de eddig a kdx tetszik a legjobban de néztem még dt crmet egy kezdönek melyik lenne a legjobb választás?
Szia,elküldtem a fotókat e-mailben.
hello

Kdx 125 be milyen gyertyát kell tenni?

Üdv
Üdv esetleg nem tod hogy a kmx-nek meg egyezik e a kdx-el
a lámpa felfogatása mert ha igen akkor érdekelne a hátsó lámpa.
Kedves László!

Újban tudunk segíteni.

Üdv.
Üdv mindenkinek kawasaki kmx-125 km óra spirál esetleg valkinek mert az enyém
el szakadt.
Valakinek van tapasztalata hátsó teleszkóppal kapcsolatban? enyém egy kicsit ereszt, szár lent kicsit olajos és mintha fogyna belőle a csillapítás, egyre jobban hintázok vele
Helló, még vannak eladó KDX 125 alkatrészeim ha bármi kell nyugodtan írj,hívj!
Korrekt árakon:
első teló (nem fordított)12eft villanyakkal,kormánybefogóval egyben
komplett váltó 12eft
komplett kuplung(kítűnő lemezekkel,lamellákal)12eft
első rezó(javított)3000ft
első fékmungahenger és féknyereg egyben 7500ft
blokk közepek 5eft/db
kuplung dekni(ami akuplungot takarja) 5eft
gyújtás dekni 4eft
benzintank(horpadás mentes)benzincsappal 4eft
ülés 2500ft
első lámpa+fejidom+hátsó lámpa egyben 3500ft
váz 7eft oldaltámasz is rajta van+fékpedál+lábtartó
olajszívattyú 3eft
power tengely 4eft
légszűrőház+légszűrő gumi 4eft
gázszektor 2500ft
Ha bármi kell írj,fotót küldök e-mailben.Köszi.

siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13
De nem baj ez lesz a végső simítás a mocin! :D Aztán jöhet a pöckölgetés, meg a csinosítgatás! :D
na ez az! Mert nekem az Rsben, a Robeszban sem feszült ennyire! :S Ezért is tartom furcsának!
Szia nekem van egy másik kdx-em is ami lassan elkészül, és mindkettőnek szoros volt a lapátja. Ebből kiindulva normális ha szoros,valamint ez úgy tömít ha meghúzod a lapátot mert akkor feszül neki a lapátban levő fehér színű szimerig a rúgós szelencének.
Csak azt nem értem mivel volt más fajta motorom is és annak a lapátját sokkal könnyebb volt forgatni,miért csinálták a kdx szivattyú fogaskerekét akkor műanyagból ha ekkora terhelést kell elbírnia.
japan
van egy olyan kérdésem hogy ha be teszem a tömszelencét az feszes? Mert ma össze raktam mondjuk van kicsi problem vele de az nem számít na most ki próbáltam és amikor fel került a lapát szorult az egész! Az normális? vagy annak könnyen kell forognia? Köszi előre is!