Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Kérlek küldj egy e-mailt az adatlapunkon található címre,hogy tudjuk küldeni árajánlatunk!

Üdv.
rayen69@hotmail.hu ha esetleg vissza dobja az emailedet adj te egy email címet! Mert néha csinál olyat!
Szia!
Mennyibe kerülnének az említett alkatrészek? A moci egyébként 1992-es évjáratú.
Köszi! Üdv.: Gyuri
Hello!
Adj elérhetőséget!
Hello nem tud valaki kuplung oldali deklit? Azt ahol a víz pumpa van? Mert enyémet valaki hegesztette és néha ki csöpög az olaj! :S De reális áron érdekel csak nem 22ezer Ft ért! XD
Szia!

Újban neked is tudunk segíteni.

Üdv.
Szia!

Újban tudunk segíteni.

Üdv.
Üdv!
Kawasaki kmx-125 levegő szűrő valakinek esetleg mert az enyémen a szivacsot össze kókányolták?
Helló!
KDX 250-hez szívócsonkra és rezonátorra lenne szükségem. Bármilyen megoldás és segítség érdekelne.
Köszönöm! Gyuri
sajnos az a régi emailem és nem tudom sehogy se át írni! De küldtem emailt!
Szia!

Próbáltam e-mailt küldeni az adatlapodon található címre,de sikertelenül. Amennyiben szükséged van még a szóban forgó alkatrészre írj egy mailt és küldöm árajánlatunk.

Üdv.
Nem tud valaki kdxhez víz pumpa tengelyt? Mert enyém meg volt sufnizva és le tört az a menetes rész amit vissza kokányoltak! :S
nem ojyan nehéz ha a csapágyfészkeket megmelegitjűk,esetleg a gyapágyakat meg hűtőbe belerakjuk...amugy milyen illesztésű gyapágyakat érdemes főtengelyhez? c4? c3?
Lehet hülyeség amit kérdezek de mindenkinek könnyen szét lehet húzni a blokkot? Mert én mikor szét szedtem csak ki szedtem a csavarokat és kézzel szét bírtam húzni! Mondjuk össze már kicsit nehezebben ment! :D
Háát ja, célszerű jobb minőségű szimeringet venni oda.
Én össze vissza anyáztam emiatt! De nem volt baj úgyis csapágyakat akartam cserélni! :D De azért kellemetlen!
Látszik, ha lehúzatod a lendítő kereket, csak éppen cserélni nem tudod
NA az igen!bravo japcsik de akkor nemis lehetne látni ha rossz a szimering?
Sziasztok még a power tengelyem megvan! A másik komplett powert már megvették!
Power tengelyt 4000ft-ért adom.
Van egy rossz hírem hiába szeded le ha szar a szimering húzhatod szét a blokkot! S: Ez egy hülyeség volt ahogy ki találták! :S Én emiatt szedhettem szét a motoromat! :S
most már énis ezen vacilálok,csak a lendkerék rögzítő anyáját,hogy tudnám levenn?légkulcs nélkül...a másik f.tengő szimering kivan cserelve...
Látatlanban elég nehéz...
Talán farsot szív.. lehet hogy főtengely szimeringes is.
Én vettem bele vitonos szimeringeket (2 rugósat)
Tegyük fel a power a hiba,de akkor mi magyarázza az ingadozo alapjáratot,és a nehéz hidegindítást?
Na akkor az a nagy hiba nálad! De mért nem veszel egy power tengelyt? Vagy komplett powert? Valaki árulta itt és egész olcsón! :D Szerintem utána meg oldódna a problémád!
Dt-t azért ne hasonlíts hozzá!
A power pont elég probléma, ha végig nyitva van. Gondolj bele, nyitva van a henger, mint az állat