Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Van feleslegbe egy teljesen új, gyári porvédőgumim az első főfékhengerhez, valamint egy olyan gumi, amiben alul a féknyereg csúszkál. Mindkettő új, csak tévesen rendeltem meg. Ha valakit érdekel, rakok fel képet is.

Ja és KDX 125-höz valók. (96-os évjárat elvileg)
Teljesen őszinte leszek!
Annyit kell tudni, hogy vételkor ez a gumi volt rajta.
sajnos nem egy új példányról van szó. Elég széles a KDX-nek.
Nem tudom pontosan, de valamelyik oldala beleér(t) a lengő villába, mert az az oldal olyan, mintha le lenne "marva".
Egyik oldal szélső bütykeinek a külső sarkairól van szó

Szóval, észrevételeim szerint 100/100-as lenne a nyerő rá.
KDX be belefér? ha igen akkor én vevő lennék rá
Kőszönőm de túl nagy nekem.
De köszi
Aha!
Kawasaki kmx 125be kellene meg nézem hogy belefér. Esetleg képet tudsz kuldeni ?
tipo88@freemail.hu a címem.
A belsőket már elvitték,köszi.
KDX 125 idomok eladók!
MICHELIN BIB MOUSSE defektmentes 18" és 21" belső egyben 10000Ft!
Az új árához képest nevetségesen olcsón adom!
Nem kapsz többé defektet,nem kell fújkálni a szeleppel kínlódni!
Posta megoldható!
Írj:siki83@freemail.hu
hívj:06-70/362-55-13
Egyébként érdekel valakit sport dob a kdxre? ilyen mint a videon! :D

http://youtu.be/BAiBPhyejx0
Ha le szeded a farokidomot akkor csecsén pucér lesz a moci! :D De ahogy mondták nem nagy kunszt! :D
Nem nagy kunszt leszedni a farokidomot
Lekapod az ülést (ügye a hátsó két oldalidom hátsó csavarjai).
Utána kihúzgálod a hátsó lámpa, illetve index (ha van) kábeleit, aztán általában a hátsó lámpát fogja 4 csavar, azokat kell kivenni (a csomagtartós típusnál ez máshogy van)
Aztán fogja még két csavar a légszűrő háznál (kerék felett benyúlsz)
Utána a "segédvázat" fogja még 4 darab (ha jól emlékszem M10-es csavar) 17-es és 19-es kulcs kell hozzá( ha minden igaz, akkor önzáró anyák vannak ott)
Ezek után már le is jön az egész.
Sok sikert hozzá :)
110/100-as gumim van, ha érdekel!
Üdv valakinek r18 100/100 cross gumija olyan 80%?
Szia már elígértem egy vevőnek aki hétvégén jön több alkatrészért sajnálom.
Ha esetleg mégsem jönne össze az üzlet vele feltétlen írok neked.
Köszi hogy írtál,ha esetleg kell valami más nyugodtan kérdezz.
A karbi és henger közti gumi "cső" amibe a külön olajzó csöve megy be olyanra lenne szükségem, persze csak ha nincs szét repedezve mint az enyém. valószínűleg ott szív egy kicsit mellé még és azért szarakodik az alapjáratom
Ha megvan akk egy képet légyszi dobj föl róla!
köszi
Kawasaki kdx 125 bontódik,ha bármi kell írj vagy hívj egyeztetünk ha még megvan a keresett alakatrész(futómű,henger,gyújtás,váltó,kuplung,motor alkatrész,idomok...stb...stb...
siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13
Sziasztok.Eladó kdx 125 jó állapotú komplett kuplungszerkezet(lamellákkal,mindennel) egyben 15000Ft.
Komplett jó állapotú váltó,léptető villákkal,programtengellyel egyben 15000Ft.
Posta megoldható.
Ha érdekel írj:siki83@freemail.hu
vagy hívj:06/70-362-55-13
Valaki szedte már le a farok idomot? ha igen akkor legyen szíves írja le nekem hogyan is megy, mire készüljek. sose szedtem még le és tele vagyok most szabad idővel kicsit kipolíroznám. éppen úgy áll a helyzet nálunk, hogy nincs itthon a motor és nem tudok akkor szerelni mikor rámjön
Én voltam kint pár hete, erre fele csak alföld van és a töltésen meg a közeli nem használatos cross pályán lóbáljuk a vasat. utcai gumi nekem is nagy probléma, csúszik ebben a sárban ahogy kell így legalább van kihívás. mikor tudok kiemgyek.
olajat az enyém ette régebben aztán kitaláltam hogy a jobb oldali főtengely szimering, azóta nem eszi
Köszi hogy fel adtad a cuccokat!
Hello!
Írtam e-mailt, a főtengely érdekelne.
Én egyszer voltam kint a hó alatt de nem igen tudok utcai gumival menni! :S Szóval fel is adtam!
Nem eszi szerencsére ,van a blokk oldalán a kis üvegablak,ahol a szintet lehet ellenőrizni szoktam lesni,nem fogy az olaj.Le is fogom a napokban cserélni,mert már 3 éve benne van.Évente illene.Ti motoroztok ilyenor?Én kimentem amíg nem volt hó.Mióta leesett nem tudtam normálisan haladni,lehet csinálni kéne szöges gumit.
Kawasaki kdx 125 motorom bontódik,ha bármi kell írj vagy hívj egyeztetünk ha még megvan a keresett alakatrész(futómű,henger,gyújtás,váltó,kuplung,motor alkatrész,idomok...stb...stb...
siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13