Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

apropo power nekem az ki van kötve mert a tengely le volt darálva,de ettől még nem kéne torpanni,hogy mindig nyitva van.
amúgy meg az alapjáratom is elég változó,nem tudom beállítani néha magas néha meg normális...
fogalmam sincs mit kezdjek már.nyilván a power hiánya is lehet de havernak is kivan kötve dtn nemis nagyon lehet észrevenni.
gyertyám meg ngk br7es 0,5körüli hézaggal..de most szerzek egy iridiumos ngkt
Nekem 130as van benne és kicsit át lett alakítva a légszűröm! De nekem is torpant anno de az a power miatt! Azt be állítottam és jó lett! De lehet sokat kap a tied és azért csinálja! :S De nézd majd meg a gyertyádat milyen! Ha hosszú táv után mikor a szelep is dolgozott és le állítod és száraz akkor szerintem lehet hogy karbit kéne állítanod! Nekem pl a gyertya is bele szólt hogy be torpant! Én igazából bele tettem egy honda Civik gyertyát és nekem nagyot javult a masina! :D
köszi nekem 120as van bent másik meg 42es gondolom az alapjárati, a 120as nem tul nagy neki? most
c-s dugó van bennt de közepes fordulatszámon mindig torpan, valamicskét javult ha lejjeb tettem a subert
tűt(gondolom sokat kap még mindig),de nem az igazi,ebből gondoltam,hogy valami karburálási bibi lessz, mi a véleményed?
110-115 évjárattól függően!
sziasztok, a 25 ös kdxekben mekkora főfúvóka van gyárilag a keihin karbiban?
Költözhetne valami élet a fórumba!
szivesen, szólj ha van még valami
Hát azok 30-33 ló körül vannak azért lennék kíváncsi:) Köszönök mindent mégegyszer! :D
Van egy lista amit a gyári leírások közt találtam, igazából a sorozatszámból lehet megállapítani.
A 2004 es DT kb úgy megy, elephantot még nem is láttam élőben
Bocsánat hogy kérdésekkel bombázlak,tudnék most rengeteget kérdezni,de még arra válaszolnál nekem,hogy ezek a kdx-ek,mint az enyém hogy mennek a cagiva elephant-hoz,a yamaha dt-hez és a hasonló kaliberű motorokhoz képest? Jobban, vagy rosszabbul mennek?:D(tudom,hogy gyerekes a kérdés,de mivel 17 vagyok ez is eléggé foglalkoztat:DD)
Apró darabokra volt szedve és szinte mindent felújítottak rajta,de nem tudom pontosan felsorolni,ezért is nem kezdtem bele:D Köszönöm a segítséget,akkor az évszámmal is átb*sztak :/ :D
Egyébként ezt honnan tudod megállapítani,hogy mikor gyártották?
Akkor csak fúrva volt. Nálam a felújítás főleg ha teljes annyit jelent h apró darabokra mindent, festés, csapágy, szimering és minden mozgó alkatrész csere.
gyári leírásban 25 lóerejét írja, kb annyi is mert úgy tudom csak a kmx eket fojtották le gyárilag.
A tiedet 91 elején csinálták valamikor. Enyém is 90-es és 93-asnak vettem szóval ez szinte lényegtelen
Sok szerencsét hozzá!
Üdv valkit nem érdekel kmx-125 első lánc kerék 15 fogas egy kört volt fent szerintem a kdx-el meg egyezik 1000ft-ba oda adom.
Pontosan nem tudom megmondani,gyári dugó lett bele hozatva elvileg japánból,perselyezték meg stb,most tényleg nem tudom fejből megmondani,nem értek túlságosan hozzá:S(még!:D)
Az alvázszám: DX125A-006244
Nagyon megköszönném,ha megtudnád mondani a korát,mert szerintem azt is tévesen adta meg akitől vettem,de már nem csodálkoznék semmin...:S és ezek a motorok pontosan hány lóerősek?
Pontosan nem tudom megmondani,gyári dugó lett bele hozatva elvileg japánból,perselyezték meg stb,most tényleg nem tudom fejből megmondani,nem értek túlságosan hozzá:S(még!:D)
Az alvázszám: DX125A-006244
Nagyon megköszönném,ha megtudnád mondani a korát,mert szerintem azt is tévesen adta meg akitől vettem,de már nem csodálkoznék semmin...:S és ezek a motorok pontosan hány lóerősek?
teljes felújíts alatt mit értesz? Ez egy versenyenduro, csak szokás megmókányolni különböző minőségben és lesz belőle supermoto. Az enyém 120 fölött megy kicsivel óra szerint és sose néztem a másodperceket. Ha hozatsz újat az csak gyári lehet mert ebből utángyártott nem nagyon van, legalábbis én nem találtam. Ára viszont lesz rendesen. Dobni nem fog rajta semmit se, ha a henger fúrva és perselyezve lett egy normális dugóval max csak élettartamra lesz jobb.

Ha leírod a vázszámot megmondom mikori a gép. 90-93 ig gyártották és volt egy belpiacos 99 es kiadás.
Mégegy kérdés: a KDX 125-ből van 1998-as évjárat?
Szia. Amibe a vízpumpa van már nincs meg csak a kerek olaj ablakos dekni ami a kuplungot takarja vmint a két blokkfél.
Érdekelne hogy a kuplung oldali dekli meg van még? Amibe a víz pumpa van!
ezeknek*
Sziasztok!:D Még bejáratós a KDX 125-ös kawám,mert jól átbasztak vele mikor megvettem..gyári dugó volt benne,elfáradt és szétrobbant,belehúzott a nikasilba is...na nem sorolom a hibákat,teljesen fel lett újítva! Nekem ez az első 125-ös "supermotom",nem is mentem még másfajtával,eddig 120-130 volt a vége,van tippetek hogy az új japánból hozatott gyári alkatrészek mennyit dobnak majd rajta?(ha dobnak) Ja és ezek körülbelül hány másodperces a gyorsulásuk?(0-100) Előre is köszönöm!:D
Hali!
Vásároltam egy 1992-es évjáratú 250-es KDX-et. Bár már láttam, hogy került már szóba, de azért érdekelne, hogy a váltóba pontosan milyen olajat vegyek, mert természetesen cserélni akarom. Illetve érdekelnének tapasztalatok, hogy a benzinhez milyen olajat vegyek és milyen arányú keveréket érdemes használni. Roszz és jó tapasztalatok egyaránt érdekelnek, mert attól csak okosabb leszek. Egyébként nekem a váltóba személyautó automataváltó olajat tanácsoltak... Előre is köszönöm a segítséget! Üdv.: Gyuri
KDX 125 bontott alkatrészei eladók ha bármi kell nyugodtan írj vagy hívj és egyeztetünk hogy még megvan-e a keresett alkatrész.

siki83@freemail.hu
06-70/362-5513
:D Azt nem de de a retek rajta volt! :D
Lehűtötte, meg még egy kicsit meg is edzette, igaz?