Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.
Alkatrész az van hozzá minden, sőt még bontóban is lehet találni jó párat.
Üdv Mindenkinek!

Nagytankos (KLR 650 A, 1989) változat beszerzését latolgatom.
Ki lehet még fogni használható gépeket, amivel akár külföldre is ki lehet merészkedni anélkül, hogy azon kelljen aggódni, hogy valahol cserben hagy, vagy felejtős a dolog?
Létezik egyáltalán alkatrész utánpótlás a géphez, vagy hónapokat kell várni/vadászni kell az alkatrészeket?

Persze szívesen veszek konstruktív javaslatokat is. :-)
Pl. milyen hasonló (terepképesség/fogyasztás/tankméret) gépben érdemes gondolkodni helyette.

Köszönettel,
L
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem h mi a véleményetek erről a szelepszár szimeringről?
ez az
Véleményeteket előre köszönöm.
Üdv.
Köszi öket már kérdeztem
Tudok segiteni! Adatlap!
Érdeklődnék valakinek kawasaki klr650 es hez dugatyúja van e és menyiért
új árat tudok adni vázsyam ellenében
Méretet nem tudok küldeni mert ujban tudom rendelni nuincs róla infóm
Egy kis infot küldhetnél rola mert más motorba lenne beépitve...tengelyen keresztül emel ki pálcával vagy dekni felől?
Hány bordás a belső agy és a tengely átmérő?
Mekkora a kosár külső átmérője?
Mennyire komplett,fém lamellák,kopo lamellák minden megvan?
Mi lenne az ára?(jöhet privát is) esetleg foto....
Köszönöm!
Szevasztok valaki Mátészalkáról jöhetne terepen csapatni
emailem basa25@freemail.hu irj a többit megbeszéljük
Újban van!
Sziasztok ! KLR 600, vagy 650-t keresek saját célra. Előre is köszi.
Sziasztok !

Klr 600-as önindítós lendkereket keresnék megvételre , szabadonfutó nem kell hozzá az van csak a lendkerék akinek van ne tartsa magában előre is kössz.
Klr 250 komplett kuplungja nincs valakinek elado?
Köszi!
Szia! Fogyasztása 3,5-5,5 liter között mozog , terepen eddig egyszer sikerült 5,5 literes fogyasztást produkálni, akkor 250-es 2 üteműekkel kellett tartani a tempót. 10 motorozásból 9x 4-et eszik 100-on.
Tudtommal nincs ezekben dekompresszor , de könnyen indul, ezt elöbb berúgom ,mint a dekompresszorosakat. Hisztiről nem tudok, legalábbis nem szokott szivatni, megbízható motor.
Az enyém a normál gyertyát nem szereti, csak az iridiumosat .
Sm szettel tud 130km/h-t gps-el mérve, teljesen tuning mentesen.
Van hozzá mindenem Adatlap!
Illetve még olvastam olyat hogy bizonyos évjáratoknál az automata dekompóttal vannak problémák és nehezen indul. Ebből mit tapasztaltál?
És mi a véleményed róla? Van valami különösebb hiszitje? Látom városban használod, a fogyasztása hogy alakul?
Sziasztok valaki tudna nekem segíteni S.O.S-ben van egy 84 évjáratú KLR 600-am és nincs meg teljesen a váz száma és csak ez szerint bírom megrendelni az alkatrészeket hozzá és jó lenne ha valaki tudna ebben segíteni azzal,hogy ki segitene a sajátjával ha megoldható! De ha valakinek van más ötlete szívesen meghalgatom! email: fr.juhaszpeter@gmail.com
Ezt a konkrét motort nem ismerem, de ugyanilyen van nekem is! :)
ENDÚRÓ ruhaszett egyben vagy külön eladó..egyben 19999ft
30 605 6883 A KABÁT ÚJ ára 150 euró...
nem egy siofoki sracnal vettem o kintrol hord be endurokat hasznaltenduro.hu n vannak a gepei. azota telimatricaztuk meg az uleshuzat van vissza aztan lassacskan elkeszul..:)
Szép lett a gép, grat hozzá. Te hoztad be külföldről?
Szét szedtem a karbit egy kis szennyeződés volt a tűszelepnél és nem tudott lezárni. Azóta jó.