Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké rendben fízú után meg próbálom el intézni!
Nekem is látszik egy pár fogán a balanszkeréknek, hogy meg van nyalva, de én akarok hozzányúlni amíg nem muszáj. De ez a dolog érdekel engem is, kommentálj a fejleményekről légyszi.
a balansz kerék van megrágva? hát azt nem lesz egyszerű kicserélni, azt hiszem hogy ott semmi vezető nincs. ott kérdezd meg ahol a főtengőcsapágyakat.
Köszi szépen! Még egy kérdés! Látom klr-ed van,és az lenne a kérdésem,hogy ami a főtengely len kerék oldali oldalon van egy lánckerék ami a balansz és a vezérmű láncot hajtja meg,olyat hol találok! Vagy valakinek eladó esetleg?
Kösz szépen! remélem ez jó lesz!
Szia!

Tudok segiteni! Adatlap!

Steelhorsemotor!
helóztok nincs valakinek egy koplett kawasaki klr 600vagy 650 blokja eladó elektronikával meg a hozzá tartozojival quadba akarom beleépiteni
szerintem márkaszervizek tudnak rendelni. Én a redline motors -tól rendeltem a dolgaimat, korrektek voltak. E-mail: redlinemotorskft@gmail.com

Tel. : 06-20-220-3720

De szerintem nem lesz olcsó mulatság. ezek a japán cumók kurva drágák.
Sziasztok nem rég vásároltam egy KLR 600 84 évjáratú endúrót és le szeretném cserélni a főtengely csapágyakat is de nem találok a neten hozzá! jól jönne egy kis segítség! Hol lehet ezeket beszerezni,megrendelni? link jól jönne!
Várjuk a fejleményekről a képeket. Elég halott a fórum, de ha nem is írnak, gondolom sokan ránéznek.
http://aprod.hu/hirdetes/honda...

Üdv! Eladóvá vált szeretett Honda CRM 250-em, bővebb infó email-en vagy telón, ha érdekel ne habozz! Az ár alkuképes! Csere is érdekel 4T 350 cc-tpől 500 cc ig. SZART NE KÜLDJETEK CSERÉRE KÖSZI :)
Szia látom az autóval is nagyon haladsz
Mutatós lesz a gép. Milyen felnik lesznek alatta? Át kell variálni valamit hozzá?
nehany kep ahogy haladok meg toltok fel
Szia én szivesen megnézném a képeket, biztos mutatós szuperlotyóként is.
Sziasztok nem reg keztem egy Klr supermoto enduro kombo projektet amiben van erdeklodes szivesen kozeteszek kepet...
Sziasztok!

Nem nagyon jártam még itt. Megosztanám veletek a videómat.
Nálunk ilyen egy családi veszekedés.
https://www.youtube.com/watch?...

Üdv.
hát nem olcsó vázszám kellene
hűűha :) annak az árát lehet nem akarom tudni.. vagy igen?! :D
Szia!
Újban tudok
üdv, nem tud valaki erre gyári műanyag tankot?
Szia mi lenne az ára a tömítéseknek?
Szia 7eFT :)
hali. keresek klr 600 karburátort, reális áron. (csak olyan érdekel amiben hibátlanok a membránok)
hali mindenkinek. segítség kéne nézegettem egy kawasaki kle 500 túra endurót 1992 es amit megvennék.és ha valami hirrel tudnátok szolgálni hogy mien a kezelhetősége illetve szervízigénye esetleg alkatrészellátás mennyire van hozzá.esetleg tipushiba fogyasztás. mennyire megbízható motor tudom hogy nem egy fiatal motor de azért is fordulok hozzátok. köszönöm.
Üdv! Eladó vagy cserélhető egy klr650! Egyben, bontani nem szeretném! i.á.:80000 ft.