Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

menyibe adod a gyűrűket?
Ha fekete akkor sok neki a kaja! Ha kékes fehéres szürkés és csipi az olajat egy kicsit akkor Dugattyú Gyűrűk kopottak vagy szelepszár szimering van új Dugattyú Gyűrűm ha esetleg kell
szia van mindenem ha valami érdekel hívj 06203128775
Szia megvan a teló hibátlan 15000FT ha érdekel hívj 06203128775
Csá all! Most fogok beszerezni egy 89 es KLR 250 et. Érdeklődnék ez strapabíró motor? Mire számíthatok?.
Hello, 89es KLR 600 hoz keresek Bp-en óracsoportot, fényszórót idommal, oldalstendert.
üdv a hátsó teleszkóp meg van még ? meg a ventillátor hőgombája érdekelne. előre is köszi :)
Sziasztok!

Keresnék Klr-hez önindítós főtengelyt hibás ís érdekel át akarok egy berugóst alakítani önindítósra.. Esetleg üres blokkház is érdekel, önindítós ,de csak a középsők a többi van.


Üdv.
valaki tudja miért füstölhet a klr 600 am
az sajna kicsi :/ de azért köszi :)
szia....már nincsmeg...illetve felhasználtam egy cafe racerhez.... amugy egy rx 50 aprilia gázos telóm volna még ha érdekelne...mosonmagyaróvári vagyok üdv de postán is megoldható
Eladó jó állapotú kopás, karist, törésntes Kawasaki KLR 600 96mm alapméretes Dugattyú szett ( Dugó, gyűrűk, csapszeg, zégergyűrűk ), Ára 17 ezer - ennyiért szinte ingyen van az 50 ezer forintos dugóhoz képest! jó választás! Nekem méretben nem stimmelt, ezért adom el! Ajándék DPR8EA - NGKR gyujtógyertyával! Postázom is. Email-ban érdeklődj: capture001@citromail.hu
Ez a kép....van ebben valami művészet!

www.darazsgarazs.hu
érdeklne a a központi teló :)milyen állapotban van ? KLR 500 ba szeretném berakni ha jó bele bár elvileg teljesen megegyezik a két moci. hova valósi vagy ?
capture001@citromail.hu Email-ban érdeklődj!
Eladó jó állapotú kopás, karist, törésntes Kawasaki KLR 600 96mm alapméretes Dugattyú szett ( Dugó, gyűrűk, csapszeg, zégergyűrűk ), Ára 25 ezer - forint, ha spórolni akarsz 25 ezret, jó választás! Nekem méretben nem stimmelt, ezért adom el! Ajándék DPR8EA - NGKR gyujtógyertyával!
szia!nekem van egy szétszedett 600-asom ha nem késő még megnézem a hétvégén milyen van benne üdv dio
Szevasztok! Keresnék KLR600as központi rugóstagot ami 250esbe menne! ha valakinek van dobjon meg egy maillal meg képpel meg árral legyenszives!
andrushh@gmail.com
Klr 600 megmaradt tömítés szett eladó( henger, henger.f ,szelepfedél ,vízpumpa hiányzik a többi alsó cuccokhoz(alumínium karikák.. stb..) hibátlanul megvan ha esetleg valakit érdekel olcsóba! ATHENA!
Sziasztok!Avval a kérdéssel fordulok hozátok,vettem a egy 600-as klr-t és alapjáraton hirtelen gáz rántásnál le áll.Tudnátok tippet adni mi lehet a gond.Előre is köszi mindenkinek!
Szeva !

A Cse-Töm-nél csináltattam, cím tel.szám fent van az oldalukon. Ezt én már eladtam, a motoromba meg vettem gyárit, az Ivanicsnál 6700 Ft.-ért.
hol csináltattad a tömítést?
sziasztok
klr 600 karbijához keresek szívató membránnt (a kicsit) ha valakinek lenne eladó azt megöszönném
üdv. valaki segítene, hogy hol tudok venni karburátor felújító készletet klr 600-hoz? köszönöm