Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Valakinek 125-ös 90-es évjárathoz hátsó főfékmunkahengere?
Szia.
Persze, írom az emailt: pacso.tacso@freemail.hu
Hali. megtudnád adni az e-mail címed? jobblenne ott megbeszélni a dolgokat.
szia
KX 250 es 92 es evjarathoz melyik a legnagyobb meretes dugo es mennyi az ara valamint hajtokar csak kx 250 92 es evjarathoz.
üdv mindenkinek

Dugattyúk,hajtókarok,főtengely felújító készletek,tömítés garnitúrák,szelepek, főtengely javítás, hüvelyezés, teljes körű gépmunkák

Prox,Vertex,Wössner,Namura,TKRJ

Mitaka,Meteor,Moto coyote,Alfaerre és gyári beszállítók termékei
A vizpumpa már nincs meg.
A váltókar tengellyel 10.000
A többi dolog amit bekarikáztál 8.000 a power rudazatot oda adom kompletten annyi hogy a gumi szakadt rajta csak nem látszik a képen.
ár fix engedni nem tudok belőle posta nincs benne az árba.
Ha esetleg érdekel akkor írd a címed emailba vagy hívj.
Tel:0630.649.26.76.
Hello. Amiket bekarikáztam, azok kellenének, az összesért mennyit kérnél majd? a power nyitó gumija kéne, meg a tetején az a vízszintes fém amin van két bütyök is. maga a szár az nem kell, a vizpumpaházban benne van esetleg a vizpumpa is?
Szia.
Lefényképeztem az összes megmaradt blokk alkatrészemet kx 91 ből.
Küldöm a képet és írd ha esetleg kell valami.
Hello. Érdekelne alkatrész kx 125-höz. A blokkba kellene elég sokminden. kezdésnek a főtengelyre az a kis fogaskerék kéne ami összekapcsolja a kuplunggal, meg oda az ék, meg még nemtudom pontosan mi van ott. annyit tudok hogy van ott egy csupasz főtengelyem és oda kéne minden egészen az anyáig bezárólag. 90-91 es évjáratú a blokkom. főtengely csapány van jó állapotú? Váltótengely van, ha igen akkor mennyiért?
Krisz30
Meg lenne egy kerdesem , ha a szimering tarto vala lecsiszolodik akkor a kompresszio nem tolja ki a szimeringet ?
Eladó kx-kdx 125 kips,power tengely 1990-1994 évjáratokhoz való a képen látható hézagolókkal együtt csak 4500ft postával!
Hátránya nem volt semmi! Oldalirányba mozgás lehet, persze nem sok!
Krisz30
Szia. Volna egy par kerdesem : pl . olvastam elobb hogy te a fotengely szimeringnel lecsiszoltad a vallat ami a szimeringet tartja . Kerdem volt ennek valami hatranya ?
2. A hajtokarnak a fotengely feloli reszen van oldaliranyu mozgasa de a fotengely -re meroleges mozgast nem eszleltem , ez gond ?
'86-hoz nem jó, de már amugy is tárgytalan, mert elvittek mindent!
Hello! Este tudok neked mesélni ha gondolod itt fórumon is vagy privátban msn-en! 8körül!
Hello Kawasaki kx 250, 1986 os hoz keresek léptetővillát ! akinek van kérem jelezze! majuri21@hotmail.com
Hello. A kawa váltosor az csak 91 es évjárattól felfele kompatibilis az alattihoz nem ? nekem igazából csak a léptető villa kellene ha van ?
sziasztok
Egy 92 Kx250 tulajdonosa vagyok. most bontottuk szet es kerdem toletek mi a hajtokar kopasanak tunetei ? lehet helyetesiteni egy uj csapagy szettel ha koty van ? Mi a fotengely kopas tunetei vagyis mit kell eszleljek ha kopott ? At olvastam az egesz forumot de erol nem volt szo sehol. Koszonom a valaszokat.
Hello Urak. 94-es kx 125-höz keresek bontott kuplungkosarat.
Ha tud valaki kérem jelezze:06709420958
Köszönöm
helo mindenki elszeretném adni a jelenlegi motorom s a kiszemelt utód egy kx 250 vagy 125 melyiket lenne érdemes megvenni mijen évjárattól?
Gondolok a szervizelésre, cserékre, alkatrész ellátottságra!
Nem pályán használnám csak 7végén hobbimotorozásra kis endurózásra (de mind a 12hónapban)!
Eladó Ferodo 892P első fékbetét KX125-be (1994-2008) csupán 4790 Ft-ért.. Mail: lucifer0820@freemail.hu
Eladó Ferodo 497P első fékbetét KX125/250/500-ra (1989-1994) csupán 4490 Ft áron.. Mail: lucifer0820@freemail.hu
Sziasztok!
Cross motort keresek 450ezer forintig,megkimélt szép állapotút,ha lehet 2002 utánit!Ha van eladó motorod,ne tartsd magadban:)
Email cimem: caprys.massage@gmail.com
Képet mellékeljetek!
ELőre is köszönöm!
Üdv. '87-es kx 125-höz keresek berugókart, a bordás rész is kellene ami a tengelyre megy.