Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen igen nekem a felső tört ketté, de az sem lenne gond ha meg lenne a komplett alsó felső kifli
hello! valószínűleg a 2-es fogaskerék körmei vannak elkopva
Sziasztok! érdeklődni szeretnék hogy nincs e valakinek 1997-es évjáratú 250-es kx-hez első teleszkópszár befogója, és egy jó állapotban lévő első féktárcsája mértei: külső átmérő 250mm belső perem 100mm és a lyukelosztása 116mm, 4 csavar fogja fel ha esetleg valakinek van legyen szíves és küldjön már róla képet erre a címre: baly872@freemail.hu
Van egy hibátlan állapotú IMET protektor ingem. Rám kicsi, ezért is volt kb 3x csak rajtam. 'S' Képet emailra tudok küldeni. Ide nem tudok feltölteni valami oknál fogva... 8 ropogós Mátyásért megválnék tőle!
Nem jó az egyenes!
Hello! valaki tudna nekem segíteni? Kx125 alapméretes(55*95) dugattyú kellene 1990-es évjáratú a motor nem találok sehol se bele. homorú tetejű volt benne olyan kérdésem még lenne hogy egyenes tetejű is jó bele?
Fontos lenne! Előre is köszönöm!
Léptetővilla vagy fogaskerék lehet a gondja! Léptetővillám van hozzá ha kell! Fogaskerék kb 20e bontottan ujonnan meg a duplája kb! 140-et megér, ha a többi része okés!
Érdeklődnéák mi lehet aproblémája egy kx 250-s nel 1992 ha a negyedik fokozatot nem veszi egyáltalán de a többit igen.

http://www.kepesmotor.hu/kawas... ennek a motornak amegvételén gondolkodom. de max 140 adnék érte.
Újban tudok adatlap!
Üdv Mindenkinek!
125-ös KDX-hez (kb 91es évjárat) keresnék power-szelepeket, és a hozzá tartozó 1 db fordító'-fogaskereket, esetleg tudja valaki, hogy van-e azonos a KX és KDX powerben? KDX fórumon már próbálkoztam, eddig sikertelenül...
http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Most már 95ös a motor, előbb utóbb majd csak eléri a valós évjáratot! :D
A '93-as már kör hengerfejes!
Valójában a design 92-93as, de a hengerből kiindulva inkább 92es!
Ez 100% hogy 93-as! Nekem is volt ilyenem.
Jah és 210-ért sok. 160 reális érte, ha magad meg tudod csinálni akkor jól jársz vele! Enyém is ilyen és jó gépek, pedig váltóhibásan vettem én is! Megcsináltam magamnak azóta nagyon sok szép élményt adott!
'92-es! Javitása ha cserélni kell léptetővillát-fogaskerekeket akkor kb bontotból 30 körül, ujjal 50-60e!
Szia! Szerintem 1992-es.
Érdeklődnék hogy mikori lehet ez a motor 97- ként hirdetik a 4 . sebességi fokozat válto hibájával mi lehet a hibája?Mennyi lenne ajavítási költsége kb?
Várom a hozzászolásokat
Sziasztok!
Ilyen hengert keresek:
Ha valaki tud reális áron kérem jelezze!
Sziasztok.
Kawasaki kx (1993) telóvédőt keresek ha valaki tud segíteni kérem jelezze! :)
Üdv.
Sziasztok.S.o.s-be szükségem lenne 89-es(elvileg.1 légterelős a tank.) 125 -ös kx-hez hengerre.Régebbi Kips-es.Ha valakinek van reális áron,vevő lennék rá.
Sziasztok! Érdeklődnék nincs-e valakinek 125-ös kx-hez váltókarja 93'-as évjárat! Előre is köszönöm!