Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv: Keresek Kawasaki KX 85ös hengert, lehet rossz is.
Hello. Az lenne a kérdésem hogy mi a külömbség a kx és kdx 125 között. Az oké hogy a blokk az majdnem ugyan az. A váz melyiknek erősebb? És melyiket mire lehet jobban használni? Melyik a gazdaságosabb?
Gerecsemotor bontója, ott van rezó relativ olcsón
Heloo. Érdeklődni szeretnék hogy nem tud e valaki Kx 125 (1998) as motoromhoz rezot? Vagy hogy honnan tudnék olcsóbban szerezni ? Válaszokat előre is köszönöm.
Hello mindenki. Segitsetek nekem, van egy kx250 blokkom,de nem tudom az évjáratát a motorszáma:KX250EE000506.Köszi
Nekem?
nem lehet hogy szimeringes?
Sziasztok! 2000es kx 250esem van.

Egy olyan problémám lenne vele, hogy ha bemelegszik a motor akkor kis idő után felpörög. Minél többet megyek annál jobban felpörög.

pl 10perc utcán feljebb megy az alapjárat. fél óra után még feljebb. 1 óra után meg mintha nem venném el teljesen a gázt.

De olyasmi hangja van mintha kifogyna a benzin. felpörög de hülyén és folyamatosan.

Gondoltam biztos sok levegőt kap így megnéztem a levegő állító csavart. 2 vagy 2,5re volt kitekerve.

betekertem 1-1,5 közé. megjavult.
De most megint ezt csinálja.
Ha ráhúzom a szívatót akkor beáll egész jóra. Viszont úgy sok ganét kaphat mert elkezd füstölni és egy idő után túl leesik az alapjárat :-)

gyanítom, hogy el van baszva a karbulátor.
A kérdésem az lenne, hogy mekkora fúvókák vannak benne gyárilag?
Illetve a tűt vagy nem tudom mi a neve fentről számolva hányadik osztásra kell rakni. nem így mondják az biztos de gondolom értitek. 3-4 a gyári?

Illetve ha van tippetek, hogy mitől lehet még akkor érdekelne.

köszi
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Van egy Kawasaki kmx 125-ös enduróm. Az a helyzet, mivel sokkal többet megyek utcán, mint terepen ezért gondolkoztam azon, hogy átépítem supermoto-ra, mert eddig cross gumákkal csapattam városban falun főúton, mindenhol :D meg van kopva, tapad is azért ,de kéne supermoto felni gumákkal..csere érdekel valakit ráfizetéssel?
hello.Kérdezni szeretném meg van e még a váltó alkatrész a kx 250 hez.Ha igen akkor hanyas kiadás hoz jó? és mennyiért adod?
Sziasztok!
Keresek 93 Kawasaki kx 250-hez váltóalkatrészeket. Ha van valakinek jelezze. Csak jó állapotú érdekel.
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek melyik motor a jobb Honda Crf 250-450 vagy Kawasaki Kxf 250-450? Mert ebben a két típusban gondolkodok csak van aki ezt mondja van aki azt és nem tudok dönteni. Válaszotokat előre is köszönöm.
1990-1995 évjáratú kx 125-höz jó aminek a hengere megegyezik a kdx-ével is.
4500ft-ért oda adom ha elutalod és az ajánlott levél árát én állom
Írd meg a címed a siki83@freemail.hu-ra én pedig megadom a bankszla számom.
a tengely+fordítókerék ára menyi lenne ha előre elutalnám a pénzt,mert akkor levélben eltudnád küldeni és annak a postaköltsége párszáz forint.
1500ft
hello milyen évjáratú kx hez való a pover?
mi lenne az utolsó ára?
Nem leszek gép közelben ma egyig dolgozom!
Vasárnap délben hívhatlak ?
pl nálam!
sziasztok!

szeretnék érdeklődni, hogy nem tudtok esetleg olyan oldalt ahol a vázszám alapján ellenőrizni lehet az évjáratot?

Motorvásárlás előtt állok.

Köszi
Sziasztok!
92-es Kawasaki kx-hez VÁLTÓKART nem tud valaki? Használt is jó!
7db kopó és 7db fém lamella kx 250-be+1rugószett, nagyon jó állapotban eladó. A kopó lamella 3mm vastag!
Eladó kawasaki kx 125 Power alkatrész 4500ft (tengely+hézagolók+fordító kerék)
Máshol a tengely 10000ft nálam csak 4500ft!
Posta megoldható! Ha érdekel bárkit írjon.
siki83@freemail.hu
Sziasztok!Nekem 92' KMX 125-höz kellene henger.Nincs véletlen valakinek elfekvőben egy jó használt vagy új?Ha van akkor szerintem az árban meg tudunk egyezni!
Előre is köszi
A váltó már elkelt mindenestől, de lamelláim még vannak!