Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló engem érdekelne a váltó, ha küldenél képeket meg egy árat a villákról a programtengelytől, és fogaskerekekről.
mond a motorszámot meg az alvázszámot!
Hello. Tudnál nekem segíteni? van eg kx blokkom, nemtudom milyen évjárat. csak motorszám alapján megtudnád nekem mondani? max még képet tudok adni róla. a KIPS-es dekni bal oldalon van a hengeren, nem a fekete, hanem a fémszínü blokk, a középblokkból jön ki a karbi kivezetés. Várom a válaszod, jólenne tudnál segíteni. Kösz nekem azt mondták 93-as eddig a 93-as henger, főtengely jó volt bele
Hello. Tudnál nekem segíteni? van eg kx blokkom, nemtudom milyen évjárat. csak motorszám alapján megtudnád nekem mondani? max még képet tudok adni róla. a KIPS-es dekni bal oldalon van a hengeren, nem a fekete, hanem a fémszínü blokk, a középblokkból jön ki a katbi kivezetés. Várom a válaszod, jólenne tudnál segíteni. Kösz
Hello. Power szeleped nincs esetleg? 93-as blokkba kéne majd. Egyenlöre még csak az árra lennék kiváncsi. Kösz.
kézvédőpár eladó 4ezer ft
kx 125 hez perselyezett henger 94-8ig
és kx 125 90-91 hez nikaszilos henger eladó
leszeded a kipuffot és belesel a hengerbe a beömlö ablaknál lehet látni h. van e benne vas vagy nincs,nikaszilt nem lehet fúrni
Helló!

Van fő és segédvázam is.
enmoto@citromail.hu
Hello kellene nekem kx 125 első idonm párba van esetleg valaki akinek van ilyen idomja?
Hello. Tudna nekem valaki segíteni? kx 125- be kellene egy komplett power, ha van valakinek kérem jelezze. Esetleg a kdx 125-é is passzol bele? 93-as mociról lenne szó.
Köszönöm mindenkitől az ajánlatokat, megoldódott a gyújtás kérdés, sikerült reális áron szerezni egy komplett gyújtást, a lendkerék kivételével minden stimmelt, és rendbe van, tökéletesen működik.
Ha valakit érdekel, van egy eladó lendkerekem.
üdv 92-es kx tankot tud valaki?
A 2003-as típusok gyári illesztési adatai:
(Standard Piston/Cylinder Clearance)
KX125: 0,040mm - 0.070mm
KX250: 0,049mm - 0,079mm
KX 250 henger dugó közti tűrést tudja valaki.
Hello.
Tudna nekem valaki segíteni? Van egy kx 125-ösöm és arra lennék kíváncsi, hogy honnan tudom meg, hogy nicasilos a hengerem, vagy rendes fém hüvelyes? A nicasilost lehet-e furatni?
Ha lehet e-mailben válaszoljatok. barni0326@citromail.hu
Köszi
ez a legjobb esetben is 96os!
Találtál Power tengelyt mert ha nem nekem van 4500ft (tengely+hézagolók+fordító kerék)
Ödv valakinek 96-98 igy váza ill segédváza van bontott eladó?
03-04 egyforna!

a fémnek 2000ft/db +ha kell a csavar
JKAKXMMC43A006814
Üdv! Kérnék egy vázszámot!
Üdv! Kérdésem a következő lenne:
2003-as és a 2004-es KX 250 felső blokktartói (hengerfejnél) ugyanolyanok vagy van eltérés közöttük? Valamint az adatlapomon van email cím, tudnál küldeni egy árajánlatot erre nekem? 2003-as típusra kell!
Üdv Tomi!
Valaki tud 98-as kx250 komplett blokkot ?
7db kopó és 7db fém lamella kx 250-be, nagyon jó állapotban. A kopó lamella 3mm vastag!