Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,én gyujtáshibás motort keresek!
Jó állapotút!És természetesen kp-val azonnal fizetek!
Küldj képet,és megbeszéljük!
Köszönöm
Kx 250-hez ‘93-tól ‘01-ig kiváló állapotu váltó eladó. Léptetővillákkal-programtengellyel együtt! Kérésre képet küldök!
Max '90 vagy az előttti!
Szerintetek milyen évjáratu ez a blokk.
Üdv! Nem tud valaki kawasaki kx 250 es 2006 vagy 2007 motort eladót?
Gyári újban tudok segiteni!
Üdv.Egy 2002-es kx 250-hez keresek hátsó kerékagyat tengellyel,távtartókkal,küllőkkel együtt.Csakis hibátlan állapotú érdekel.Supermoto építéshez kellene.Köszi!
Üdv:Norbi
Szia! a blokk oldalán ott van a kis üvegablak ott kell lenni az olajszintnek.Én 10-40w négyütemű motorkerékpárolajat használok a váltóba.KDX 220-ba
Helló!
Megvettem a motort amit ki linkeltem Akkor az évjárat 93 körüli.?
Kérdésem az lenne, hogy a blokkba mennyi olaj kell?
sima 4t olaj, vagy inkább 2t váltóolaj?
Egyébként nagyon frankó a motor!
Üdv
Kawasaki KX 125 92’ évjárathoz keresek komplett gyújtást, reális áron.
Alaplap, lendkerék, CDI, trafó (elvileg csak az alaplap füstölt el). Szerintem a 93’, és talán még a 94’-es évjárat passzolhat hozzá.
Ha valaki tud segíteni, küldjön egy üzenetet a zoldlajos@t-online.hu címre.
Köszi
Hello remélem ti tudtok segíteni mert akárkit kérdezek nem válaszol! Na szóval van egy KDX 125 öm! Na és most nagy supermoto projectben vagyok! Viszont érdekelne hogy a kerék agya meg egyezik e a kawasaki kx el? Mert akkor tudnék rendelni kx sm küllőket! És nem kéne küllön azért fizetnem hogy be fűzék ha én is be tudom! Szóval ha valaki tudna segíteni ebben azt meg köszönném!
Szerintem ennyi pénzért kapsz fiatalabbat is .csak ki kell várni.
Köszönöm! Akkor nem ér annyit véleményed szerint?
Szia! Szerintem 92-es körüli évjárat.
Üdvözlök mindenkit!
Motort szeretnék venni csak kawát! Véleményeteket kérném ki, hogy az alábbi linken látható motor éri-e a pénzt? Full tapasztalatlan vagyok 2t cross motorokban!
Előre is köszönöm!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
x 250-hez ‘93-tól ‘01-ig kiváló állapotu váltó eladó. Léptetővillákkal-programtengellyel együtt! Kérésre képet küldök!
bocs, neketek ez való: 800 2T off road verzió
hello keresek 63/28 c3 as csapágat akinek van jelezzne lécci :D
Hali! Eladó egy 1998as kawasaki kx 250! érd:06204536803
ja, bocs.:D nemtudtam miért kell:D na majd megnézem és leírom ide. kösz:D hát nekem alkatrészek miatt kellene. még kell dugattyú főtengely, vízpumpa:D és megy a gép:D ami blokk bentvolt azt meg szétszedtem és elaklarom adni a jó alkatrészeket belőle, mert nekem csak vannak, úgyse tudom hasznosítani őket.
Te kérdezted hogy az évjáratot honnan tudod meg am én alkatrészeknél láncszetteknél szoktam kikeresni az évjáratot
Eladó komplett váltó Kx 250-hez ‘93-tól ha jól tudom ‘01-ig jó minden modelbe. A komplett váltót ugy értsétek hogy a 2db tengely rajta a 10db fogaskerék /bontatlan állapotban/, 3db léptetővilla és hozzá a programtengely! A váltó garantáltan sérülésmentes a körmök és ablakok állapota is tökéletes! A komplett váltó ára mindennel együtt 40e ft! Postázni tudom! Képet Küldök privátba!
lupike, csak blokk alkatrészek vannak sajnos.
kekXaz miért kell neked?