Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

ezek vannak még.
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, már úgy vettem meg a motoromat, hogy erősebb rúgásnál a berúgókar nem hajtotta meg a motort egyből leesett, nem foglalkoztam vele mert mikor csizma nélkül használtam akkor érzéssel be lehetett rúgni, de most csizmában meg hidegben rendkívül sokat kell vele játszanom hogy elinduljon! Valaki esetleg tudja hogy mi lehet a baja? a motor 1990-es évjárat!
Írj egy mailt holnap lefényképezem mi van még...

lucky.exp.peter@gmail.com
aha igen érdekel
Helló!

Blokk már megvan bontva így is érdekel?
Érdelődnék a motorblókot menyiért adnád
menyiért eladók a kézvédök
érdeklődnék az egész motor menyiért eladó vagy a blok menyiért.
Érdeklődnék a Blok menyiért eladó
Szivócsonk miyen árban van és mekkora mérete!38as karbihoz jó!?
Szia nekem van eladó kxem!
Csak nem az igazi, a jeleke egymáshoz raktam, a rugó müködik is de nem jól, mikor berugom lent marad, de ha egy kicsit megpiszkálom akkor visszahúzza. Mi lehet a baja? Ha állítok a jelen, hogy feszesebb legyen a rugó akkor nem fogja nagyon visszahúzni, tehát túlhúzni az alapálláson? vagy cseréljem ki a rugót?
Hali! havernak van 125 kmx-e és valamiért fél gáznál tovább már nem akar kipörögni viszont ha sokáig van húzva neki egyszer csak elkapja de amint vissza engedi a gázt utánna megint nem pörög ki.
légyszives ha valami tippet tudtok adni mi lehet írjatok !
Hello, 1989-1993-as évjáratú a fotókon lévő hengerrel szerelt KX 125-höz.
A KIPS Power tengely fotóján a kép közepén lévő lévő rögzítő nincs meg (csak a Power tengely+hézagolók+fordító kerék) ezért 4000Ft-ért viheted ha kell.
hello ez milyen évjárathoz jó?
kellene vázszám! Küld a mailemre!
Mennyibe kerül a

dugószett (standart-nál maradjunk mert a méret még nem ismert.)
felső tűgörgő kosár
top-end tömítésszett
ART Csak nálam kapsz vagy más kawásnál!
Lehet tudni, hogy ki szállít be a kawának?
Ha nikkaszilos a hengered gyárit vegyél bele! Csak egy jó tanács!Ha mókólt akkor mindegy
Szia! Nem szedtem még szét. Le kell először mosni. Ezt meg tudnám tenni, de sajnos most nincs fedett hely ahol neki tudnék állni mert be van pakolva a garázsba a kerti bútor meg minden szar.

Jó idő meg még nem volt, így napolva van a dolog.

Addig nézelődök alkatrész ügyileg.
Amit tudok, hogy én elnéztem az áraimat. Wössner szettet olcsóbban tudom megvenni. Igaz nem sokkal.
Még nézelődök hátha nátha.

Ezeket hány századra szokták illeszteni? Vagy mennyinek kell lenni az illesztési hézagnak?
Illetve a henger tetején vagy alján kell mérni? olvastam már minden félét.
Na, szétszedted? Mi lett szegénnyel? Henger megúszta?
Helló,

Tudtok ajánlani egy oldalt, emberi áron lehet dugószettet venni.

2000es 250 kx-be kellene.
passz!a motor 86 kx