Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

thx!ha nem tudsz segiteni akk ne írj!
2002-es
A jel volt a baja. Köszönöm a segítséget
sziasztok!help please!a kép is mutatja amit bejelöltem nyílal 1-es 2-es!azok mik és mennyit kell tekerni rajta hogy jó legyen!az a baj hogy nekem ledadog a motor ha adok neki gázfröccsöt!a motor fél órát melegedett!sébertüt hova kell tenni?nem birom beállitani egyszerüen!segitséget elöre is köszönöm!
Hello.Képeket tudsz küldeni az idomokról?Előre is kössz.Ja kawasaki kx 1996-os,ma hívtalak.
Találtam egy infót miszerint az 1999 és 2001 között gyártottaknak az első teleszkópszár átmérője 46mm a 2002-esé 48mm.
Az enyém 48-as,bízok benne hogy 2002-es de felkeresek egy márkaszervizt a biztonság kedvéért.
Köszönöm a segítséget.
Na én ezeket nem néztem, de ha szétszedem akkor megnézem. kösz a segítséget
Hmm..
Én a vázszámot nézném, L1 1999, L2 2000, L3 2001, L4 2002, M1 2003, tehát szerintem 2001.
Microfilmet nem találtam, azonban egy márkaszervizben 100%-os infót adnak, velem ellentétben. (Nem szeretném ha a lelkemen száradna egy téves rendelés, ez csak a magán véleményem)
Az én motorszámom KX250LE028566
A táblázat szerint a 99-esé LE00......2000-2001 LE01......2002LE06 akkor az LE02 milyen évjárat
A vázszám:JKAKX250LLA037569 fel szeretném újítani de nem tudom hogy milyen évjárathoz rendeljem a cuccokat.
Ez alapján nem.
Üdv.
Segítségre lenne szükségem.Azt szeretném megtudni hogy az 1999-es kx250-esnek a főtengelye megegyezik e a 2002-esével.
Lehet véletlen rosszul tetted össze, magát a berúgó mechanizmust. Van két jel, azok álljanak „jelre” (C), különben nem megfelelően feszít a rugó. De ez csak egy ötlet, itt egy kép segítségnek..
Én is kerestem ilyet
De csak újat találtam de az 11000 ft/pár acerbis motorline ban
Hello.kezdtem örülni h végre találok tankidomot a motoromra de sajnos a tiéd is törött.Korukhoz képest keveset bontanak.
Igen gondoltam, hogy arról a rugóról van szó, csak nem értem hogy lehet felhúzni, mindegy majd szétszedem és hátha rájövök Köszönöm a segítséget
Összeszerelés közben a 92081B számú rúgón kell tekerni hogy erősebb legyen erre gondoltak hogy fel kell húzni.

http://www.cmsnl.com/kawasaki-...
Azt már megnéztem, kicseréltem azt a kicsit rugót ami a racsnit összenyomja, az megoldódott, viszont most meg nem húzza vissza lentről, mondták, hogy felkell húzni a rugót csak nem értem hogy.
Köszönöm egyébként
Ellenőrizd a berúgó tengelyen vmint a berugókar belesejében lévő racsnit nem rágódott-e el esetleg.
Nézd meg a fogaskerék mögötti rugót és mechanikai részt hátha ott van vmi probléma!
Valaki
Sziasztok Kx 125 bontódik.

Ha valakit valami érdekelne jelezze.
706005816
lucky.exp.peter@gmail.com
Üdv!
Valakit nem érdekel kx 125-250 levegö szürö?
Még benne van a zacskojában!
Twin Air!
Üdv. A berugóm átugrik, nem akad be mi lehet a baj, nem látszik hogy fogaskerék vagy valami meg lenne kopva. '87-es kx 125
KX-KDX 125 használt gyári 56-os méretű dugattyú eladó 90-93-as KX-hez is jó!
A dugó nem sérült jó állapotú,
csak új gyűrűk kellenek és azonnal használható!
Ár csak 10000FT.
Ha érdekel írj, vagy hívj!
siki83@freemail.hu
06/70-362-55-13
Helo. Jason felhivnalak az idomokkal kapcsolatba ha beirnad a szamod