Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2003as manualom van. Jól gondolom, hogy megegyezik a 2000essel?
sajna nincs adatom a szervizmanuálból lelehet tölteni
66,34?
Szia!

Egy méret van csak!
Helló,

2000es kx 250hez milyen túlméretű dugók vannak gyáriban?
Sziasztok egy kis segítség kellene vettem egy kawasaki kx 125.1988.89 év járat és kellene komplett váltó,lenkerék,kuplung.vagy egy komplett blokk.elöre is kösszi
Helló srácok.

2000es kx250-en akarom a hengert levenni, de nem tudom, hogy kell a powerszelepet lekötni.

Van a tengelyen egy zéger gyűrő. azt hiába veszem le az a kis biszbasz nem jön le. ( biztos értitek mire gondolok ) ha nem akkor lefényképezem.

Segítsetek légyszíves.
Komplett karbi 10e+posta
Helló!

Működött 3500 Ft

Üdv
Hello! A berugó részed működött? Ha igen mennyiért válnál meg tőle?
Nagyon szépen köszönöm!
Szedd szét a berugó mechanizmust nézd meg, hogy fugaskerék, racsni fogak épek-e, ha épek akkor van egy kis rugó ami egymáshoz nyomja a racsni két részét, cseréld ki a rugót erősebbre nekem is ez volt a baj
sziasztok!egy kis segitség kellene!elakartam inditani a mocim ma de fél óra után sikerült csak!probléma az hogy a motorblokkba folyt az üzemanyag!ez miért lehetett!karbim nem zárt rendessen vagy mi?de mondjuk ha nem zárt volna akkor a tulfolyon távozzot volna ,vagy nem!help aki ért hozzá!amatör ne irjon akinek csak biciklije van!kawasaki kx öl van szó 2ütemü!választ elöre is köszönöm!
MENNYI ÉRT ADOD
Szia!

Ha gondolod tudunk segíteni...
Valószínűleg nem csak a csapágyak kellenek hozzá, hanem a csapok és a porvédők is.
Speciális méretek, nem kapsz csapágyboltban.
Motortípus szerint lehet kapni hozzá felújító szettet, himba felújító szettnek hívják.
Itt találsz ilyeneket:
http://motoroswebaruhaz.hu/sct...
Ha nem tudod a pontos gyártási évét a motorodnak, írj egy e-mailt.
Sziasztok tudja valaki,h milyen tűgörgős csapágyak kellenek a központi telóba?Szétszedtem,de olyan rozsdásak voltak,h semmilyen számot nem láttam.Vagy hol tudnák utánanézni?Köszi
4000/pár
Szia
Karbi megvan még.
Sajnos elkelt csak a képeken szereplő alkatrészek vannak.
karbi megvan még érdekelne
az egész ház kellene
Csak a szivacsra gondolsz?
levekő szűrö menyiér adod