Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok,valaki tudna nekem segiteni?gondom az lenne,hogy vettem egy 89-es 250-est és észrevettem 2 furcsa dolgot.ha nem huzom el agyig hanem a power nyitás elött tarto meg a gázt akkor menet közben elkezd dadogni és megtorpan+a kipufogonak is inkább mély hangja van és alig hallatszik az a jellegzetes 2t pattogo hang. rezo részt kitakaritottam+a tompitot is.karbit gyári értékekre tekertem szervizkönyv alapján.most kicsit tanácstalan vagyok.esteleg gyertya vagy rosszul lett beállitva a gyujtás?
Heló! Érdeklődnék hogy meg van e még a teleszkóp?
ha megvan légy szíves hívj már fel. : 06707734866
előre is köszönöm!
Köszi!
http://olx.hu/hirdetes/kawasaki-kx250-alkatreszek-ID1ZIAh.html#edd5609a8c
Sziasztok! S.O.S. segítség kellene.
Kawasaki KX 250 1999-es évjáratú motorhoz keresek alkatrészeket.
Segédváz és Kipufogó dob kellene nekem, ha valakinek van vagy tud akkor kérem jelezze nekem.
Email: csurgair@freemail.hu
Hello ! Keresnék 94-es Kx125höz berugó tengelyt. kovacs94balazs@gmail.com email címre várnám az ajánlatokat(azt tudom mindig nyomon követni) . Előre is köszönöm.
Tudok segiteniu! adatlap!
Pinkmotors
Sziasztok!
Van egy pár eladó dolgom akit érdekel írjon és töltök fel képeket róla:
-1998 kx125 henger 1 éve nicasiloztatva 1 dugó ment vele kb. 20 üzemórát (csere oka volt egy vadonat új gyári hengerem dugóval)
-1998 kx125 gyári rezó (pici horpadás található rajta)
-1998 kx125 gyári hűtők (jobb, bal oldali) nem hibátlan de tökéletesen működik
-1994-1997 kx125-re való pro circuit rezonátor (vadonat új) rossz rendelés miatt eladó
Árakat a képekhez írok majd.
Hali!
Esetleg valakinek nincsen kx 125 1991-94 hengere ?
Helo! Engem érdkelne pár alkatrész :) hol laksz? hol tudnám megnézni?
Helló!
70/6231473
Szia, Telefonszámot légyszíves! Fontos lenne érdekelne néhány alkatrész!
Hello vennék Kawasaki kx 125 93-4-es évjàrathoz Hàtsó Felnit valaki tudna segíteni?
Helló!

Vannak blokkfeleim és pár alkatrész 92-es KX 250-hez!
Szia, segítségként meg kellene adni hogy hagy hányas évjárat!
Sziasztok! Segitség kellene! Kawasaki kx 125(1993) Keihin karburátorba keresem azt a csúszós részt amiben a tü helyezkedik el alul,sajnos letörött a tetejéböl egy kis darab és nincs alapjáratom(bocsi de nemtudom a pontos megnevezését) Akinek van,vagy esetleg tudna ajánlani bármilyen segitséget szivesen elfogadom! Köszönöm Szépen addig is..
sziasztok!
Kawasaki KX 250 alkatrészeket keresek, legfőképp blokkfelekre van szükségem. (csak is kizárólag hibátlan állapotú jöhet szóba! )
Választ ,segítséget előre is köszönöm!
Elég ha megcsörgetsz visszahívlak!
06706574245
A haverod szerintem nem gondolta át rendesen ezt az ötletet.
Ti szerintem még nem hallottatok kx 125-öt zenélni! A rendőr sem teljesen hülye! Lámpát hogy tesztek rá?
A KX 125 cross motor nem használhatod forgalomba! A KDX 200 se közúti motor ha van papirja(lámpa, index stb..) akkor használhatod. Ha a rendőr megállit lehet hogy eladod neki hogy az csak 50 es de ha nem akkor bevizsgálják és fény derül a turpisságra. Szerintem ne nagyon szaladgálj te vagy a haverod az úton ilyen motorral.
Hello Haverom most akar venni egy kawasakit gondolkozik kx 125- és kdx 200 on de 50 venesként szeretne vele járni szerintetek valamilyen módon be lehet adagolni ? h az 50 cc3 ?
Esetleg valaki használja így a motorját ?
Szia tudok segiteni!

adatlapomon elérsz!